TEMAT: Ogród trochę inny

Ogród trochę inny 16 Wrz 2018 11:29 #625030

  • ZenekT
  • ZenekT's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Otrzymane dziękuję: 1
Witam

Od jakiegoś czasu obserwuję forum i stwierdziłem że sam się pochwalę swoim "ogrodem".
Niestety nie posiadając kawałka ziemi, a jedynie wynajmowane mieszkanie postanowiłem razem z żoną stworzyć ogród warzywny w domu.
Wszystko było pięknie do czasu kiełkowania, później okazało się że słabi z nas ogrodnicy bo sałata nam nie rośnie jak innym ogrodnikom :cry2:.
Poniżej dołączam zdjęcia, rośliny zostały posadzone 12-13 sierpnia, wszystkie z nasion.
Na zdjęciach widać Pomidory-cherry do pojemników, Bazylie, Rukolę wąskolistną, Sałatę kruchą, Pietruszkę, Szczypiorek i Słonecznik który nasz syn bardzo chciał zasadzić.
Sam jestem początkującym ogrodnikiem i z miłą chęcią posłucham porad jeżeli coś zrobiłem źle.
Ostatnio zmieniany: 16 Wrz 2018 11:31 przez ZenekT.
Za tę wiadomość podziękował(a): Carmen


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród trochę inny 16 Wrz 2018 20:41 #625088

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Mam wrażenie, że tym roślinom brakuje światła, rosną też w nadmiernym zagęszczeniu, dlatego są wybiegnięte. Może lepiej byłoby skrzynki postawić na parapecie i jedynie doświetlać je?
Za tę wiadomość podziękował(a): ZenekT

Ogród trochę inny 19 Wrz 2018 18:58 #625288

  • ZenekT
  • ZenekT's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Otrzymane dziękuję: 1
Też tak mi się wydaje że braukje im światła, ale chciałem sprawdzić czy samo oświetlenie ledowe zda egzamin, dziękuję za informację która potwierdziła moje obawy. Następny krok dołożyć więcej pasków z ledami. ;)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.172 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum