TEMAT: Studencka zielenina :)

Odp: Studencka zielenina :) 05 Kwi 2012 16:25 #21054

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
A jak dalsze prace nad oczkiem?


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Studencka zielenina :) 21 Kwi 2012 21:45 #28374

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Witaj Adaśko ...pochodziłam sobie po studenckim ogrodzie ,,jednak studenci są pracowici to się chwali...Pięknie...jeśli pozwolisz będe zaglądac..

Odp: Studencka zielenina :) 23 Kwi 2012 17:39 #29127

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Zaglądaj do woli kochana :) Sezon rozpoczął się na dobre więc będzie co oglądać :search:
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.

Odp: Studencka zielenina :) 01 Maj 2012 22:07 #31641

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Pewnie po tym upalnym weekendzie będzie szał kwiatowy :)

Odp: Studencka zielenina :) 02 Maj 2012 09:28 #31733

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Oj będzie, tylko muszę trochę ochłonąć po wszystkim i dorwać się do aparatu... a słońce zrobiło swoje ;) Jest co pokazywać :garden: A że weekend majowy mam aż do 7 to i aktualizacja będzie w miarę spora :lol:
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.

Odp: Studencka zielenina :) 04 Maj 2012 21:17 #32506

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Adaś kolorków co niemiara a i hostki juz pięknie startują. U mnie dziś wreszcie popadało, bo susza była niesamowita...mam nadzieję, ze i ochłodzi się odrobinkę, bo kwiatuszki umęczone upałem, a przecież to wiosenne, nie przyzwyczajone do takich temperatur....

Odp: Studencka zielenina :) 04 Maj 2012 22:15 #32550

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Wpadlam popatrzyć i przywitać się :bye: świetne oczko,swoje stracilam,bo folia była chyba za cienka,rolnicza,mślalam,że dobra bedzie :hammer: wkład plastikowy chyba nabędę bo szkoda dołu ciężko wykopywanego,a roże na pniu trzymam w wiadrze i na jesień wyniosę do chłodnego pomieszczenia,nie chcę ryzykować ;)
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Studencka zielenina :) 04 Maj 2012 22:25 #32557

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2487
Bardzo ładne miodunki, u mnie nic po nich nie zostało po zimie. Ale nowe już rosną. :cool3:

Odp: Studencka zielenina :) 22 Maj 2012 16:17 #38974

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Hmm chyba trzeba zrobić małą aktualizację :)
Miodunki zawsze można ciachnąć i wysłać jak się da :garden:
Przy oczku ostatnio mam duuuużo roboty... wszystko przez przeklętą zimę a dokładniej braciszka i jego cięcia lodu wrrr
Kolorki dopiero się zaczynają kochani B)
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.

Odp: Studencka zielenina :) 22 Maj 2012 17:28 #38984

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Mam Cię nareszcie :) ...wcześniej nie mogłam znależc Twojego wątku...
Ładna ta Twoja zielenina...dawaj więc dawaj aktualne foteczki i kolorki z ogródeczka.
Fajnie Cię było poznac,pogadac i pośmiac się wspólnie :happy:
Ta fotka w awatarku Cię postarza...ja mam lepsze :whistle:

Odp: Studencka zielenina :) 22 Maj 2012 18:09 #38998

  • grazynarosa22
  • grazynarosa22's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 53
Ja też szukam i szukam....teraz po Sulejowego to mam bieganinę po wątkach a tu zarośniętę w ogródku i trafa po pas....ale juz dałam radę i jestem u Ciebie....dobrze że 2 stronki masz....bo nie dałabym radę ogladać kilkadziesiąt :P
Jesteś super,Student :kiss3:
Pozdrowionka.....Grażyna

Odp: Studencka zielenina :) 22 Maj 2012 22:10 #39088

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
grazynarosa22 Mi również było miło Cię poznać :) Dobrze jest oderwać się od ponurej rzeczywistości i poznać nowe osobowości. Przy okazji trochę się powygłupiać :P Ja również powoli zabieram się za wyrywanie chwastów w ogrodzie ;)

FRAGOLA Mówisz i masz foteczki :) Mi również miło było Cię poznać, super babka jesteś :silly: Mam nadzieję że to nie było nasze pierwsze spotkanie w takim towarzystwie :drink1: A co do awataru - przynajmniej wyglądam bardziej dojrzale :rotfl1: :rotfl1:
Widziałem u Ciebie że masz Pierisa Katsurę... u mnie dziad przymarzł i dopiero nowe liście puszcza wrrr
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.
Ostatnio zmieniany: 16 Gru 2015 19:59 przez .

Odp: Studencka zielenina :) 23 Maj 2012 17:40 #39365

  • Przemek
  • Przemek's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 111
  • Otrzymane dziękuję: 49
Upał za oknem to poszwędałem się po Twoim ogrodzie B) Nawet nie wiedziałem że już tyle host u Cibie znalazło swoje mniejsce na ziemi :P
Z tym pierisem to spore wyzwanie, u mnie ładnie się rozwinęły młode liście i świeci czerwienią po oczach :wink2: jak zrobię fotkę to może gościnnie wkleję u Ciebie jak mnie nie przegonisz. :whistle:
A z tą dojrzałością to przesadziłeś Kolego :woohoo: nie poznałem Ciebie, a już nie pierwszy raz Cię na oczy widzę :lol: z tej fotki to Twój wiek co najmniej razy dwa :happy: delikatnie mówiąc.



Wiedziałem że na Adaśkową gościnność zawsze mogę liczyć :) więc wcześniej wspomniany pieris przybrał wiosenne barwy :lol: i tak się dziś prezentuje, obym go tylko następnej zimy nie uśniercił bo nie daruję sobie
Ostatnio zmieniany: 26 Maj 2012 22:03 przez Przemek.

Odp: Studencka zielenina :) 23 Maj 2012 21:34 #39433

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Adam a kręgosłup cię nie boli? :rotfl1: :rotfl1:

U ciebie już takie duże kanny porosły ?, Studgart u mnie jeszcze wcale nie wypuścił liści. .

Odp: Studencka zielenina :) 25 Maj 2012 12:31 #40028

  • Mutari
  • Mutari's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • GG 501225
  • Posty: 200
  • Otrzymane dziękuję: 41
Joo sąsiad :P
Fotki fajne, ale jednak nie oddają tego, co ja widzę codziennie ;) Dawaj ogólny widok ogrodu, ale to już :P :club2:

Odp: Studencka zielenina :) 25 Maj 2012 16:46 #40085

  • Adasko
  • Adasko's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 105
  • Otrzymane dziękuję: 32
Przemku moje włości znasz jak swoje - są takie małe że w 10 minut oblecisz wszystko co mam :P Ale rozgościć się zawsze można :flower:

Geniu Studgarty rosną jak opętane. Jeden ma około 170cm a po bokach rosną 4 nowe :blink: To chyba te dobre papu pod spodem tak działa :)

Gadzin
Joo sąsiad :P
Fotki fajne, ale jednak oddają to co na prawdę widać ;) Ogólne widoki masz na co dzień gadzino :P :club2:
I have studied your dossier and I know your tricks. Do not be so foolish to think you know mine.

Odp: Studencka zielenina :) 25 Maj 2012 18:54 #40119

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Strasznie mnie ciekawi ta roża,a o oczku nie będę się powtarzać :drool:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Studencka zielenina :) 28 Maj 2012 18:15 #40877

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Dzięki za foteczki :)
Fiu,fiu...ładną już kolekcję hostek uzbierałeś :)
Czy na fotce 8 to Hakonechloa "All Gold"?Długo ją masz?
Wracając jeszcze do pierisa "Katsura"...mój to inna odmiana(ma liście biało-zielone...może to "Flaming Silver"?) po zimie miał się dobrze,ale wiosenne przymrozki trochę go uszkodziły...teraz już z powrotem jest ładny,ale u mnie jeszcze nigdy nie kwitł...


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.260 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum