TEMAT: Działka Igora - sezon 2012

Co za dużo to nie zdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 08 Lut 2013 19:39 #120815

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Super to zdjęcie! :lol: I jakie oko u fotografa!
Wyprawa udana, bo jeszcze wiosnę znalazłeś! I jukę już rozsupłałeś... Czyli co, wiosna już?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Co za dużo to nie zdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 08 Lut 2013 19:45 #120820

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Marta, juka to na jesieni już rozwiązana była, w sumie kiedyś do zdjęcia ją uwolniłem a potem już spadł śnieg :rotfl1:
Oczywiście wiosna już jest, ja zawsze rozpoczynam wiosnę z pierwszymi oznakami jakiejś aktywności roślinnej...
Sprawdziłem, w tamtym roku to było 13 lutego... wiosną przyszła wcześniej :wink4:

Aniu, piękno tkwi w prostocie, czasem wystarczy rozejrzeć się po polu :happy4:

byłem jeszcze w parku niedaleko mnie, latem jest tam super, taki lekki chłodek, cień...
tylko wtedy była brzydka pogoda, pochmurno i zdjęcia takie sobie



nawet tam przejęli tradycję ze słynnego mostu kłódek :silly:




Temat został zablokowany.

Co za dużo to nie zdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 08 Lut 2013 20:39 #120868

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Też ładnie! A kaczki nakarmiłeś? ;)
W sumie wiosna dla każdego zaczyna się kiedy indziej... Bo czy przez aktywność roślinną można rozumieć dokonanie pierwszego zamówienia? :rotfl1: Albo zakup nasion? Można! :lol: Ja już oba rodzaje aktywności roślinnej mam za sobą, teraz czekam na jakiś krok ze strony roślin! :rotfl1: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Co za dużo to nie zdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 08 Lut 2013 20:43 #120870

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Są ludzie odpowiedzialni za dokarmianie, i na prawdę w specjalnych korytkach była masa jakiś jabłek i innych kaczych smakołyków :wink4:
W takim razie ja wiosnę miałem już w styczniu :rotfl1:
Największe zamówienie mam w liliach wodnych, a jeszcze tak wyszło , że jadę tam na praktyki w kwietniu na dwa tygodnie...
więc roślin pewnie przybędzie więcej :devil1: ale 200km od domu, wytrzymasz tyle beze mnie? :rotfl1: znaczy mam nadzieję, że mają bezkablowego neta :laugh1: bo nie wytrzymam tyle bez Was :hearts:
Temat został zablokowany.

Co za dużo to nie zdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 08 Lut 2013 20:59 #120878

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
2 tygodnie? Wytrzymam!:P :lol: I niech Cię tam solidnie pogonią do roboty! :lol: Może jak Ci przyjdzie tysiąc mikro-żurawek z in vitro do doniczek przesadzić, to Ci przejdzie! :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Co za dużo to nie zdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 08 Lut 2013 21:09 #120885

  • madzia
  • madzia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 896
  • Otrzymane dziękuję: 1798
Praktyki a wokół same kwiaty, marzenie :woohoo:
Ja swoje praktyki miałam pośród układów scalonych i tranzystorów, tylko że wieki temu :rotfl1:
Pozdrawiam
Magda
Ostatnio zmieniany: 08 Lut 2013 21:23 przez madzia.
Temat został zablokowany.

Co za dużo to nie zdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 08 Lut 2013 21:21 #120898

  • Malgocha1960
  • Malgocha1960's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • http://forumogrodniczeoaza.pl/​index.php/forum/33-m
  • Posty: 439
  • Otrzymane dziękuję: 45
Igor,faktycznie dzięki żurawkom ogród pozimowy nie jest taki łysy.One sa piekne całym rokiem i daja namiastke wiosny nawet w lutym.
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 17:29 #121215

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Matro, Małgosiu,Madziu witajcie

Jestem po pierwszym dniu kursu florystycznego...10 godzin siedzenia w kwiatach :woohoo:
nie mam siły na nic , więc pokażę tylko fotki i idę odpoczywać :P

kwitów było sporo, to jest tylko niewielka część




najpierw było dekorowanie jednego kwiatka



potem kompozycja "w ręku"


następnie zacząłem robić weselny tort :lol: tylko zabrakło mi trochę materiału... bo było podzielone na 3 dni i
wyrobiłem normę dzisiaj :rotfl1:








tutaj wiązanka na samochód... a za nią tort... na dzisiaj koniec a jutro znów 10 godzin


Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 18:20 #121241

  • VikiAG
  • VikiAG's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 243
  • Otrzymane dziękuję: 233
Igor piękne kompozycje stworzyłeś, ten tort rewelacja:)
pozdrawiam serdecznie Agnieszka
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 19:56 #121288

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Jako była kwiaciarka (krótki epizod) muszę powiedzieć, że masz potencjał, skoro po kilkunastu godzinach są takie efekty. :) :bravo:
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 21:13 #121336

  • Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15872
  • Otrzymane dziękuję: 12276
No, no... masz talent Igorze, brawo! :bravo:
Pozdrawiam - Ania
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 21:30 #121346

  • Grzegorz Bogucki
  • Grzegorz Bogucki's Avatar
Igorze, mając takie umiejętności możesz otworzyć kwiaciarnie :bravo:
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 21:54 #121376

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
A ja się pytam, dlaczego w tych bukietach nawet jednego listeczka żurawkowego nie ma :dry: ? :rotfl1:

A tak poważnie to bardzo mi się podoba wiązanka na samochód :woohoo: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 21:59 #121385

  • Roma
  • Roma's Avatar
Igor-masz prawo być zmęczony,pierwszy dzień i taki efekt :bravo: :bravo: nie marnuj talentu bo szkoda.
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 09 Lut 2013 22:07 #121389

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
O! Tort świetny! Taki... niskokaloryczny! :P
Nieźle sobie poczynasz...
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 10 Lut 2013 15:16 #121723

  • lukos1983
  • lukos1983's Avatar
u Ciebie już krokusy już się ukazały a u mnie nic a nic nie widać jeszcze, podobnie tulipany :)
Fajno, że na kurs florystyczny chodzisz :)
Temat został zablokowany.

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 10 Lut 2013 15:35 #121729

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
Łukasz, lada dzień i Ty zobaczysz pierwsze kiełki krokusowe.
Kurs fajna rzecz, szkoda, że nie mam żadnych imienin albo rodzin teraz
bo co to zrobimy zabieramy do domu :)

Gorzatko,Romo, Dorciaj, Grzesiek, Aniu, Danielo , Agnieszko dziękuję bardzo za miłe słowa :kiss:
Mając takie ładne kwiatki to nie sztuka zrobić coś pięknego... gorzej by było zrobić coś z niczego :silly:

dzisiaj bukiety ślubne

taki zwisający, chciałbym żeby moja przyszła żona taki miała :rotfl1: ale pewnie nie będę miał czasu na takie robótki przed tym wydarzeniem :P :funnyface:

w trakcie pracy


tutaj już gotowy


kompozycja z resztek , bo jutro nowa dostawa kwiatów i stroiki okolicznościowe / wielkanocne itd.
Ostatnio zmieniany: 10 Lut 2013 15:36 przez Igor.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos

Co za dużo to niezdrowo, ale od żurawek głowa nie boli 10 Lut 2013 17:38 #121774

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Jak na początek to robisz piękne ...masz talent zmysłowy ....nie marnuj się musisz to wykorzystać...wiązanka śliczna...
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.430 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum