TEMAT: Mała działka Katik

Odp: Mała działka Katik 02 Kwi 2012 21:55 #19965

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Kasiu kręgi bardzo dobrze wyszły
.
Posadzone wcześniej serduszki to maja do siebie, że ładnie kwitną w domu, będzie dobrze ;)


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Mała działka Katik 02 Kwi 2012 21:59 #19971

  • zocha
  • zocha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 587
  • Otrzymane dziękuję: 57
Kasiu :bye: tu mnie jeszcze nie przynioslo,ale jestem i podziwiam zakątek japonski,bardzo fajny :eek3: male pytanko-jak pielęgnować goryczkę,jaka ziemia itp,bo moja ma dwa lata i żadnego kwiecia,a to takie ladne jest :flower:
Zielono pozdrawiam - Ewa
Ogród Ewy - zochy
Róże Ewy - zochy

Odp: Mała działka Katik 02 Kwi 2012 22:46 #20021

  • Roma
  • Roma's Avatar
Kasiu-Twoja działka jest po prostu wychuchana.Pięknie wszystko wygląda a ogródek japoński :bravo:
Każdy detal ma swoje miejsce.Niestety ja tak nie potrafię i dlatego tym bardziej potrafię to docenić u innych.

Odp: Mała działka Katik 09 Kwi 2012 21:30 #22528

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Dzisiaj moja pergola doczekała się złożenia , pogoda całkiem przyjemna więc spędziliśmy kilka godzin na działce , nic nie kwitnie prawie nic się nie zieleni więc na zdjecia muszę poczekać ale pergola jest

DSC05479k.JPG
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik

Odp: Mała działka Katik 09 Kwi 2012 21:42 #22543

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Kasiu moja piwonia posadzona zaraz na działce na wrzosowisku nakryta 5 l butelką po wodzie ma sie całkiem dobrze . Zakrętka jest odkręcona . Posadziłam ją bez okrycia ,ale zauważyłam ,że mdleją jej liście . Teraz ma klimatyzację :rotfl1: Zosiu zależy jakie goryczki jedne lubią wapienna, a inne kwaśną a jeszcze inne nie mają zadnych specjalnych wymagań . Przepraszam Kasi ,że sie wtrącam z odpowiedzią . śliczna ta pergolka i kawał pracy znow zrobiony fajnie wyszła rabatka
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Mała działka Katik 09 Kwi 2012 22:27 #22592

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Moja goryczka po tym jak ją odkryłam po zimie znikła zupełnie a tak ładnie przezimowała , po co ja ją tak wcześnie pozbawiłam tej doniczki , na drugi dzień wszystko to co było ślicznie zielone zbrązowiało i odpadło , teraz nic nawet nie wystaje z ziemi więc pewnie będę musiała sobie kupić drugą
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik

Odp: Mała działka Katik 09 Kwi 2012 23:07 #22609

  • Dorbie
  • Dorbie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 694
  • Otrzymane dziękuję: 93
Katik, cudne masz rabaty. A na obrzeżu rabaty masz kostkę tylko ułożoną czy na beton?
Pięniutkie żurawki, iglakowe kulki i zakątek japoński z suchą rzeką, cudnie

Odp: Mała działka Katik 10 Kwi 2012 13:38 #22779

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Kasiu ja swoich goryczek nie okrywam niczym . Na zimę dostała tylko szybę ,żeby za dużo śniegu na nią nie leciało . Jutro wstawię zdjecia moich goryczek. Wszystkie rosną na skalniaku . Może szoku słonecznego dostała ,
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Mała działka Katik 15 Kwi 2012 22:25 #25799

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Kasiu, pergola jest, piękna pergola! Ale dla kogo ;) ona? Róże, powojniki?
Czy pan Siennicki doczekał się już pierwszej wiosennej wizyty w swojej szkółce ostatniej jesiennej klientki? ;)

Odp: Mała działka Katik 16 Kwi 2012 10:15 #25947

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Marta zabrałam Tuscany filar więc będzie musiała wystarczyć jej ta pergola , z drugiej strony jest Perrenial ,przesadzony tydzień temu ,mam nadzieję że umiejętnie
powojniki też są tam dwa chociaż na razie nie umiem ich zlokalizować , ja koniecznie chcę tam mieć też Rooguchi ale jakoś w moich okolicach nieosiągalny ,a czytałam że zdobyłyście bez problemu , objeżdziłam troszkę miejsc i nie znalazłam

za to wyprzedażowe zakupy z obi

P1160434.JPG


i po pozbyciu się z działki już kilku agrestów jeszcze po poprzednim właścicielu , po kolejnych zakupach szczepionych które nie chciały rosnąć okazało się że nie mam ani jednego a jednak chcę mieć , wczoraj kupiłam szczepiony w szkóce , przy sadzeniu okazało się że korzeni brak a specjalnie brałam w doniczce żeby się ładnie przyjął :angry: , dziasiaj była dostawa w biedronce więc dokupiłam jeszcze jeden tym razem korzeń w worku więc też nie do obejrzenia , pojadę przed pracą na działkę , nieźle pada więc przynajmniej go wsadzę

Pan Siennicki chyba się nie spieszy z nowymi dostawami a ja czekam aż będzie miał Shirasawę więc cierpliwie czekam
za to z kulek kupionych na Zieleń to życie już jedna mi padła , dobrze myślałam że one jednak były chyba szczepione tuż przed wystawą i to dość niedokładnie bo to moje szczepienie się lekko rozdzieliło
więc tego już ie mam:

DSC05094.JPG
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Ostatnio zmieniany: 16 Kwi 2012 10:19 przez katik.

Odp: Mała działka Katik 16 Kwi 2012 15:57 #26250

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Pergola bombowa! A co to ta strzyżona kula przed nią? A jeszcze wcześniej - to bukszpany? Fajnie wygląda ta rabata.

Odp: Mała działka Katik 17 Kwi 2012 10:32 #26666

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Kasiu i kula i to przed nią to bukszpany , tylko te w obwódce jakoś schorowane :unsure:

wczorajsze deszczowe fotki


P1160438.JPG


P1160446.JPG


i róża jedna z tych które najbardziej mnie zachwyciły w zeszłym sezonie: TUSCANY , ma dwumetrowe niezmarznięte pędy więc zachwyca mnie i teraz

P1160439.JPG
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik

Odp: Mała działka Katik 17 Kwi 2012 10:37 #26670

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
hej Kasiu :)

Widzę,że rowerek czeka do odjazdu,ślicznie u Ciebie,a ta żabka z tyłu świetna :whistle:

Odp: Mała działka Katik 26 Kwi 2012 11:14 #30164

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Jadę dzisiaj porobić troszkę zdjęć, chociaż nie chcę przeszkadzać bo remont altanki trwa

P1160470.JPG



P1160474k.JPG


2012-04-2519.10.14kk.jpg
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Ostatnio zmieniany: 26 Kwi 2012 11:20 przez katik.

Odp: Mała działka Katik 26 Kwi 2012 12:16 #30178

  • aptenia
  • aptenia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 184
  • Otrzymane dziękuję: 44
Działaczka wcale nie taka mała :) Pięknie zagospodarowana ,bardzo tam u Ciebie ładnie :flower2:
pozdrawiam bożena
Pozdrawiam gorąco bożena

Odp: Mała działka Katik 29 Kwi 2012 22:18 #31133

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Kasiu, słusznie, po co Tuscany pergolka? To róża historyczna, sama z siebie robi krzak i żadna podpora jej niepotrzebna...
Remont altanki? Co to plaga jakaś z tymi remontami? ;)
Kapitalny ten rowerek zabytkowy! Super się komponuje! Tylko żeby Ci nie przyszło do głowy jego remontować! ;)
Ciekawa jestem, czy te wyprzedażowe niemal suszki z OBI wykazują jakieś ślady życia?

Odp: Mała działka Katik 01 Maj 2012 22:46 #31660

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Marta byłam u Pana Siennickiego ale wizyta w tej szkółce tym razem bardzo mnie rozczarowała , po placu nawet nie latałam jakoś bardzo bo od razu wlazłam do kilku szklarni bo tam różne rarytasy pochowane , wygrzebałam śliczny okaz Abies koreana 'Kohout`s Icebreaker' lecę do żony właściciela spytać o cenę , (a nawet bym się nie targowała bo polowałam od dłuższego czasu) , żona mi zabrała i leci gdzieś tam w pola do męża po czym wraca i mówi że to co w szkalrniach to nie na sprzedaż
tak się wkurzyłam że już mi się zakupów odechciało , cztery roślinki które wybrałam z początku kupiłam i pojechałam obrażona do szkółki Kalisiaka po kamienie , oprócz kamieni trafiłam na fajne powojniki, Rooguchi nie mieli ale wzięłam takie cuda

P1160534.JPG



P1160584.JPG
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Ostatnio zmieniany: 01 Maj 2012 23:00 przez katik.

Odp: Mała działka Katik 01 Maj 2012 22:54 #31663

  • dawidbanan
  • dawidbanan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 803
  • Otrzymane dziękuję: 388
Ja już bym więcej u nich nic nie kupił... :blink:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.275 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum