TEMAT: Pomidorowy Targ

Pomidorowy Targ 14 Mar 2017 20:45 #529200

  • Zbyszko46
  • Zbyszko46's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 290
  • Otrzymane dziękuję: 485
Adasiowa ANIU W związku z Twoją zapowiedzią chciałem Ci złożyć serdeczne podziękowanie za włożony trud i czas poświęcony w przeprowadzenie akcji, DZIĘKUJE. :hearts: :flower1:
Pozdrawiam,Zbyszek
Życie jest naprawdę proste, lecz upieramy się by je komplikować” Konfucjusz
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Pomidorowy Targ 14 Mar 2017 22:33 #529230

  • bozenak
  • bozenak's Avatar
Aniu moje nasionka już wykiełkowały. Wszystkie oprócz Radany. Może trochę wcześnie, ale w tym roku postanowiłam wysadzić wcześniej do tunelu foliowego i jeśli będzie zimno to będę dogrzewać. Mąż już ma zlecenie na kolejną półkę w południowym oknie w piwnicy ( ciepłej). Myślę, że tam będzie im super.
Dziękuję raz jeszcze za nasionka. Podziwiam Ciebie za to, że poświęciłaś tyle czasu na "akcję" z nasionkami.
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.

Pomidorowy Targ 15 Mar 2017 10:51 #529278

  • Idgi
  • Idgi's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 4
  • Otrzymane dziękuję: 1
Dzień dobry!

Juhuuuuu!!! NasionkA dotarły. ALeż ja na nie czekałam :). DZIĘKUJĘ PIĘKNIE!!!! Są i nasionka i życzenia świateczne... no jestem po prostu wzruszona, że ktoś sobie zadaje tyle trudu , by jakiejś nieznajomej, jak mnie, rozsyłać, pakować, opisywać. PODZIWIAM!!! Wdzięczna bardzo jestem!!! Adasiowa, ukłony! :bravo:
Temat został zablokowany.

Pomidorowy Targ 15 Mar 2017 17:37 #529331

  • CHI
  • CHI's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3929
  • Otrzymane dziękuję: 21007
Aniu nasionka dotarły i przepiękne życzenia :dance:
Naprawdę tyle zamówiłam :ouch: zaraz wysiewam...

DZIĘKUJĘ ANIU i DARCZYŃCOM też :thanks:
Ostatnio zmieniany: 15 Mar 2017 17:38 przez CHI.
Temat został zablokowany.

Pomidorowy Targ 15 Mar 2017 19:08 #529343

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20238
  • Otrzymane dziękuję: 64578
Kochani :)

To prawda, że pożegnania są smutne ... ale za te wszystkie dni spędzone z Wami tutaj, za perfekcyjnie zapakowane i opisane nasiona, za życzliwość, dobre serducha, fantastyczną współpracę i kontakty pełen sympatii oraz za wiele, wiele innych spraw związanych z prowadzeniem Pomidorowego Targu - serdecznie Wam dziękuję.

Przed nami kolejny, pracowity i niecierpliwie wyczekiwany sezon ogrodowy .... życzę wszystkim, aby był spełnieniem marzeń o dorodnych, zdrowych i pięknych warzywach. Niech Wam się darzy w domu i warzywniku!


Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.

Pomidorowy Targ 15 Mar 2017 19:37 #529353

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
No Aniu tak nie może być, zamknęłaś nam furtkę przed nosem. A gdzie podziękowania od nas.? Ale myślę ze mogę to zrobić w imieniu nas wszystkich.Więc Aniu dziękujemy!!! Za wspaniałą atmosferę , w której stwarzaniu jesteś mistrzem, za cierpliwe znoszenie naszych grymasów, domawianiu, zmian koncepcji, przepraszamy za naszą niesolidność, która się zdarzała i dziękujemy że przyjmowałaś to ze stoickim spokojem, i za spokojne solidne wykonanie zadania którego się podjęłaś. Jeszcze raz wielkie wielkie dzięki!!!

IMG_0818.jpg
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.738 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum