TEMAT: Hydepark, czyli różne pytania dot. uprawy warzyw

Hydepark, czyli różne pytania dot. uprawy warzyw 08 Cze 2019 15:08 #661372

  • Betula
  • Betula's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Marki/W-wa
  • Posty: 4201
  • Otrzymane dziękuję: 13291
Czystek jest zalecany także w przypadku zachorowania. Nie pamiętam ile herbatek trzeba wypić dziennie, ale w sieci na pewno jest informacja.
Różyczko! Poczytaj o tych testach, bo jest ich sporo. Wybierz jeden dobry lub 2 różne równocześnie. Z drugiej strony skoro dostałaś już antybiotyk, to nie wiem, czy nie warto poczekać na zakończenie leczenia, żeby nie robić 2 razy. Czasami przy testach trzeba wcześniej brać leki rozbijające cysty. Ale o tym wszystkim powinien zadecydować lekarz i to dobry, znający się na leczeniu borelioz, bo wielu lekarzy ma wiedzę z czasów studiów. Poczytaj fora o boreliozie i wybierz dobrego lekarza.
Pozdrawiam
Bea
Za tę wiadomość podziękował(a): Mamma


Zielone okna z estimeble.pl

Hydepark, czyli różne pytania dot. uprawy warzyw 09 Cze 2019 17:54 #661562

  • BasiaRozyczka
  • BasiaRozyczka's Avatar
Jestem już po wstępnej konsultacji z b.dobrym lekarzem i będę pod jego opieką. Trzeba być dobrej myśli, najważniejsze nie załamywać się. Nie wiedziałam że czystek jest zalecany wspomagająco w przypadku zachorowania na boreliozę, bardzo lubię wszystkie zioła więc i tą herbatkę będę popijać "na zdrowie". :)

Hydepark, czyli różne pytania dot. uprawy warzyw 09 Cze 2019 18:59 #661567

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16687
Basiu, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :hug:
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Za tę wiadomość podziękował(a): BasiaRozyczka

Hydepark, czyli różne pytania dot. uprawy warzyw 09 Cze 2019 20:07 #661583

  • BasiaRozyczka
  • BasiaRozyczka's Avatar
Dziękuję kochana :kiss3: Już teraz wiem że objawy które u mnie wystąpiły ( bóle , zawroty, zmęczenie) były spowodowane tym że jakaś cząstka kleszcza została w środku. Pamiętajcie kochani żeby bardzo dokładnie sprawdzić miejsce ukłuć czy kleszcz został usunięty w całości oraz bacznie obserwować ranę czy nie ma niepokojących zmian i jak najszybciej udać się do lekarza.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.503 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum