• Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ...

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 10:42 #345032

• Poll
  • Poll's Avatar
gorzata wrote:

A pamiętacie, że Oaza obchodzi dziś trzecie urodziny? :)

Z tej okazji , wszystkim Oazowiczom - tym znanym i nieznanym - gratuluję wytrwałości i życzę następnych lat forumowania w przyjacielskim gronie.

Nie były to łatwe lata - proces kształtowania młodego forum to przecież także spory na tle tego, jak ma wyglądać, ale jednak przede wszystkim radość, że mamy swoje miejsce. To cenne wątki ogrodowe i merytoryczne w naszych bazach, dyskusje, ale i mało poważne żarty :lol: . To nasze pasje - nie tylko ogrodnicze, ale i kulinarne, fotograficzne , podróżnicze i wiele, wiele innych. Mnie najbardziej cieszą przyjaźnie zawarte dzięki Oazie - te przełożone na real, ale także wirtualne.
Mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy cieszyć się taką Oazą , jaką sami stworzyliśmy.

Jeszcze raz...Wszystkiego dobrego w tym urodzinowym dniu. :kiss3:

40-DSC_0262.jpg
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2015 11:01 przez Poll.

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 14:53 #345098

• Poll
  • Poll's Avatar
Dla uczczenia tego dnia byczę się bezdziałkowo :happy3: , podjechałam tylko do sklepu i zakupiłam wszelkie niezbędne środki do wiosennego nawożenia i reanimowania Rh po zimie + sporą ilość doniczek torfowych na rozmnóżki paprociowe . :pinch:

A u Was ? ... jakies prezenciki?
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2015 14:54 przez Poll.

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 15:28 #345106

• gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Otrzymane dziękuję: 2005
Zapomniałaś Polu wspomnieć o tym, że ten wyjątkowy dzień uczciłaś zakupem ciętych żonkili - jako i ja uczyniłam! :devil1:
Pozdrawiam - Gosia
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Krecik stary

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 16:30 #345123

• Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Otrzymane dziękuję: 5611
Z tego też powodu szykujemy się wraz z kocicą do małej imprezki i tak:

20150223_133740.jpg

kotka wychodzi z kąpieli

CAM00862.jpg

już wysuszona na słoneczku i po makijażu.Kocica uwielbia sałatę i wyjadła mi wschody,a ja wolę :drink1: :drink1: Wszystkich pozdrawiamy!!!! :flower1: :bye: :bye: :dance:
Pozdrawiam Józek!!
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, gorzata, Poll, Amlos, piku, DANA, danutal, madzia, Amarant, dagmarazap, VERA, beatazg, AnnaBelka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 16:58 #345131

• Roma
  • Roma's Avatar
Trzy lata,jak ten czas leci :teach: Jak by to było wczoraj.Mnie udało się ten dzień uczcić obcięciem hortensji i rozpoczęciem prac na różance.Nie obyło się też bez upominku, który wiadomo, musi być ogrodniczy a więc zafundowałam sobie nożyce akumulatorowe :)

1-noyce.jpg

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 17:23 #345140

• magdala
  • magdala's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1085
Ja nie zrobiłam sobie prezentu z okazji naszej rocznicy ,ale wyszłam z pracy godzinę szybciej ,a tym samym poczułam wiosnę :ouch:
Wszystkiego zielonego Oazowicze!!
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Roma, Poll, rispetto, Amlos, piku, madzia, Krecik stary, Amarant, VERA, beatazg, AnnaBelka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 17:30 #345145

• beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Otrzymane dziękuję: 3506
A u nas padał śnieg , ale dobrze ,że jest Oaza i mili i życzliwi tu ludzie , można sobie na chwilę tu wskoczyć i już lepsze samopoczucie . :dance:
Beata :bye:
Za tę wiadomość podziękował(a): dodad, Roma, Poll, rispetto, Amlos, madzia, Krecik stary, Amarant, dagmarazap, VERA, AnnaBelka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 17:44 #345153

• AnnaBelka
  • AnnaBelka's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 408
DSC00071.jpg
Ania
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, dodad, Roma, marzenaF, Poll, Amlos, piku, DANA, madzia, Gabriel, rys11, Krecik stary, Amarant, dagmarazap, VERA, beatazg

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 18:03 #345159

• peonia
  • peonia's Avatar
Witajcie rocznicowo!

Z tej okazji zamówiłam sobie pakiet czerwonawych piwonii!

W polu (Konopnicka)

Pójdziemy w pole, w ranny czas;
Młode traweczki, witam was!
Młode traweczki zielone,
Poranną rosą zroszone.

Długoście spały twardym snem,
Pod białym śnieżkiem, w polu tem;
Teraz główeczki wznosicie,
Bo przyszło słońce i życie.

IMG_2814.jpg
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2015 18:04 przez peonia.

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 18:23 #345167

• merlin
  • merlin's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1684
2014-04-22058.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, dodad, Roma, Poll, Amlos, piku, madzia, peonia, rys11, Amarant, VERA, beatazg, AnnaBelka, beataogrodniczka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 18:52 #345185

• Poll
  • Poll's Avatar
Tak mnie wzięło na wspominki... Zajrzałam do swojego pierwszego oazowego wątku, który otworzyłam chyba 05.03.2012 "Jędrzejówka 2012". Znalazłam tam wpis
Poll wrote:
moja mała pomocnica lubi biegać po hostowisku...

Moja mała pomocnica dziś :lol: Te 3 lata, to jednak sporo!

4-2015-03-03.jpg
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2015 19:25 przez Poll.

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 18:52 #345186

• sierika
  • sierika's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Otrzymane dziękuję: 2909
I ja zrobiłam sobie prezent do ogrodu nie wiedząc, że to rocznica..... :happy: , najważniejsze, że pięknie przyozdobi ogród wiosną...
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Poll, DANA, madzia, peonia, Krecik stary, Amarant, VERA, beatazg, AnnaBelka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 19:03 #345199

• piku
  • piku's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 5034
Wielu miłych rocznic Oazowo ogrodowych :flower1:

U mnie prymulkowo wiosennie :lol:

pozdrawiam - Wiesia :bye:

"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, dodad, Roma, Poll, Amlos, DANA, madzia, Gabriel, peonia, rys11, Krecik stary, Amarant, VERA, beatazg, AnnaBelka, beataogrodniczka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 19:17 #345205

• dodad
  • dodad's Avatar
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Otrzymane dziękuję: 2528
Naleweczką zdrowie Oazowiczów wznoszę :drink1:
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Roma, magdala, marzenaF, Poll, Amlos, piku, DANA, madzia, peonia, Krecik stary, Amarant, VERA, beatazg, AnnaBelka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 19:33 #345223

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Otrzymane dziękuję: 7325
Tak naprawdę 3 marca trwało instalowanie i sprawdzanie, czy wszystko działa :) Tłum skladający się z 2 'forumowiczów' rozgryzał działanie skryptów :happy:

Machina ruszyła następnego dnia o 18:30 :) wraz z zapisaniem się pierwszego forumowicza :) Na forum było pusto, po działach hulały przeciągi :happy: i przez pierwsze dni trochę błądziliśmy w zapełnianiu ich treścią. Aż raptem zajrzałam do działu iglaków, :eek3: a tam pod wodzą Pawła (Rispetto) wszystkie wątki równiutko po łacinie i po polsku :bravo:
I to się spodobało wszystkim, tak jest w większości działów :lol:

Teraz mamy o 2 tyś. użytkowników więcej :) o kilkaset tysięcy postów więcej, zyskaliśmy mnóstwo inspiracji, ciekawych informacji, spostrzeżeń, fascynujących znajomości :)

Ogromnie dziękuję wszystkim forumowiczom za dotychczasowy razem spędzony czas, za cierpliwe objaśnianie, za dzielenie się wiadomościami i za sympatyczne pogaduszki :kiss3:

U mnie też z tej okazj na działce zakwitły ranniki :happy:

ranniki-2015.jpg

Małą ich kępkę wykopałam, posadziłam do doniczki, żeby trochę częściej radowały oczy na balkonie :)

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 19:35 #345225

• Poll
  • Poll's Avatar
Alinko, na Twoje ręce podziękowania za to miejsce ,dla Was - Ciebie i Łukasza. :flower1:
Hiacynta wrote:
zajrzałam do działu iglaków, :eek3: a tam pod wodzą Pawła (Rispetto) wszystkie wątki równiutko po łacinie i po polsku :bravo:
I to się spodobało wszystkim, tak jest w większości działów :lol:

:)

Tak, praca Pawła była dla mnie i chyba wszystkich osób tworzacych bazy, największym kopem i inspiracją. Pawle :kiss3: x 10
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2015 19:46 przez Poll.

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 19:36 #345226

• Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 4516
rocznica.jpg

Aż trzy za nami wiosenne mgnienia,
czwarte nadchodzi spełniać marzenia...
Niech w przyjacielskim Oazy kąciku
wspólnych wiosenek będzie bez liku.
I lat i zim i złotych jesieni.
Brać Forumowa umie docenić!

:flower1: :drink1: :flower1:

pozdrawiam - Ania
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, artam, Roma, sd-a, mirdem, Poll, piku, danutal, madzia, Gabriel, merlin, peonia, Krecik stary, Amarant, dagmarazap, VERA, beatazg, AnnaBelka

3 lata Oazy ... jak to szybko minęło ... 03 Mar 2015 21:03 #345293

• rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1223
Fajnie powspominać te czasy :) Najbardziej utkwił mi w pamięci ten GIGNATYCZNY zapał tworzenia jaki udzielił się chyba wszystkim. Ta tłumiona latami energia po prostu eksplodowała :rotfl1: Minął miesiąc i forum było już prawie 'dorosłe'. Świetnie pracowało się w takim zakręconym zespole :) Dziękuję za to doświadzczenie!

Edit: Zupełnie przypadkowo na rocznicę kupiłem dziś paczuszkę nasion bazylii. Liczy się? :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2015 21:17 przez rispetto.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, dodad, artam, Roma, sd-a, gorzata, mirdem, Poll, mirek28, Kalmia, piku, danutal, madzia, peonia, Amarant, VERA, Krzysia, beatazg, AnnaBelka, beataogrodniczka

• Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.176 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum