TEMAT: Czwarte urodziny forum

Czwarte urodziny forum 05 Mar 2016 20:25 #441766

• futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 629
Chyba wszyscy zapomnieli... a tymczasem forum nam urosło, dojrzało i ma się świetnie. Mało tego, w tym roku właśnie spotkamy się na pierwszym naszym zjeździe. Nie pozostaje nic innego jak podziękować wszystkim forumowiczom za ich obecność i wkład, Hiacyncie - naszej kochanej i niezastąpionej administratorce oraz fantastycznym moderatorom za to że mimo ogromu zajęć wciąż znajdują czas na pracę na forum.
Oby tak dalej a nawet jeszcze lepiej było :drink1:
Ostatnio zmieniany: 05 Mar 2016 20:35 przez futrzasta. Powód: ;)

Czwarte urodziny forum 05 Mar 2016 20:32 #441774

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Otrzymane dziękuję: 6902
Faktycznie przeleciało już parę latek :) Kto by pomyślał, że się uda takie wariactwo :happy: Ale dzięki zapaleńcom i maniakom ciągniemy dalej :) Ogromne dzięki wszystkim, którzy przyczyniają się do tego, że forum żyje, że ciągle coś się dzieje, ciągle jest o czym pogadać :)
:flower1: :flower1: :flower1:

Czwarte urodziny forum 05 Mar 2016 20:33 #441778

• Poll
  • Poll's Avatar
Dziękuję! Rzeczywiście,w nawale róźnych spraw zapomnialam! :woohoo:
Oby nasze forum rosło w siłe a nam dobrze sie na nim rajdało! Oby zawiazywały się nam znajomosci i przyjaźnie a moźe nawet jakas Młoda Para..? Młodziezy,do roboty! :lol:
Powodzenia !
Ostatnio zmieniany: 05 Mar 2016 20:34 przez Poll.

Czwarte urodziny forum 05 Mar 2016 21:09 #441805

• Poll
  • Poll's Avatar
Dodam - wybaczcie,że w osobnym wpisie - ze mój pierwszy post ogrodniczy , jaki znalazłam, napisałam na Oazie dn.05.03.2012r , o godz.11.29, zaś pierwszy wpis w swoim wątku ogrodowym " Jedrzejówka 2012", o godz. 0.11 dn.6.03.20132 - prawdopodobnie zaczęłam go pisać przed północą. Był to mój 16 wpis , po postach w tematach m.in "Hosta foto", "Kompozycje z hostami" . :P Od tej pory natrzaskałam ponad 11 tys. postów...Boshhhhhhh :silly: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniany: 05 Mar 2016 21:10 przez Poll.

Czwarte urodziny forum 05 Mar 2016 21:29 #441821

• Roma
  • Roma's Avatar
To już cztery lata, jak ten czas leci aż nie do wiary :teach: Dziękuję wszystkim za dobrą atmosferę,za pomoc okazywaną sobie nawzajem jak i za WIELKIE SERCA w niesieniu pomocy czworonogom w potrzebie.Nie ukrywam,że czas spędzony z Wami zaowocował w tym,że nasza polana wypiękniała a ja utwierdziłam się w przekonaniu,że potrafimy być dla siebie przyjaciółmi, szczególnie w potrzebie.Za to wszystko dziękuję i życzę nam oby tak dalej :kiss3: :hug:

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 11:14 #441935

• Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane dziękuję: 11381
Kochani :)
Z okazji tak doniosłego Święta i ja dołączam do grona składającego życzenia - niech kolejny rok spędzony na Oazie przyniesie wszystkim jeszcze więcej miłych i owocnych doświadczeń, wrażeń, a każdy dzień niech obfituje w piękną pogodę, uśmiech i wzajemną życzliwość oraz współpracę :)

Przy okazji serdecznie dziękuję całej Ekipie Prowadzącej Forum za możliwość uczestniczenia w tym niezwykle sympatycznym przedsięwzięciu :kiss3:

"Jutro też jest dzień"
Z ogrodowym pozdrowieniem,
Ania

Adasiowe Grządki i Rabatki
Adasiowe Storczyki
Adasiowa Łąka

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 12:05 #441957

• olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Otrzymane dziękuję: 2889
:hug: Dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzone lata :flower1: Wiele dzięki Wam się nauczyłam i zyskałam :)
O naszych Forumkach myślę spacerując po ogrodzie i z sentymentem podziwiam rośliny, które w ten czy inny sposób wiążą się z miłą mi Osobą :hearts:
Alinko, te ranniki są od Ciebie :) i kwitną na naszą rocznicę :woohoo:

DSC01212.jpg

Dziękuję całej Ekipie za ogrom pracy włożony w sprawne funkcjonowanie Forum :thanks:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, Roma, Zielona Ania, Jo37, futrzasta, danutal, Krecik stary, ekmir, Amarant, edulkot, Krzysia, Adasiowa

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 13:15 #441965

• ekmir
  • ekmir's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 225
No to i ja się wypowiem, a co tam ... :) chociaż ogrodnik ze mnie póki co ciągle słaby.
Nie jestem tutaj od początku, dołączyłem bowiem 18 lutego 2013 r. o godz.17.00 i to w zasadzie troszkę przypadkowo - za sprawa koleżanki Ulki :)
Pierwszy wątek jaki założyłem dotyczył "historii w lesie ukrytej ... "
Obiecywałem, że ciąg dalszy nastąpi i w podróżach owszem nastąpił tylko ciągle brak czasu na skreślenie tych kilku zdań, które można by na forum zamieścić z uwagi na moją najdłuższą budowę nowoczesnej Europy :)

Ostatnio jednak troszkę poprawiłem swoje statystyki ;)

To tak tytułem wstępu.

Poza tym to z okazji tej rocznicy przyłączam się do życzeń i dziękuję wszystkim za wszelką pomoc, ciekawe wypowiedzi i relacje oraz naprawdę miłą atmosferę.

Lubię tu wracać :)
"Nie trzeba kłaniać się okolicznościom,
A prawdom kazać, by za drzwiami stały ..."
Ostatnio zmieniany: 06 Mar 2016 13:24 przez ekmir.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, Zielona Ania, Jo37, futrzasta, danutal, Amarant, edulkot, Adasiowa, beatazg

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 13:22 #441966

• mirek28
  • mirek28's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 62
Nie piszę ale jestem na bieżąco od początku :thanks:
Ostatnio zmieniany: 06 Mar 2016 13:24 przez mirek28.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Zielona Ania, Jo37, Amarant, edulkot, Adasiowa, beatazg

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 13:40 #441971

• tilia66
  • tilia66's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1496
Dziękuję za miłe chwile spędzone tu na forum w Waszym towarzystwie :)

Zielonajagoda w ogrodzie.

Pozdrawiam Iwona.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, Zielona Ania, Jo37, danutal, Amarant, edulkot, Adasiowa, beatazg, zanetatacz

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 13:46 #441974

• zanetatacz
  • zanetatacz's Avatar
  • Gold Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 179
witam!!!

Jestem na forum skrytoczytaczem (czasami jak coś mnie zachwyci i z czymś się zgadzam to podziękuję)i dziękuję za taką możliwość- bo zdobyłam od Was ogrom wiedzy i obejrzałam tyle cudownych ogrodów,dziękuję ,że jesteście
Żaneta
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Zielona Ania, Amarant, edulkot, Adasiowa, beatazg

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 14:37 #441988

• Mariola54
  • Mariola54's Avatar
  • Gold Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 138
Przyłączam się do gratulacji dla założycieli niezależnego forum. :flower1:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, Zielona Ania, Amarant, edulkot, Adasiowa, beatazg

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 16:49 #442043

• edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2979
Już tak dużo ciepłych i radosnych słów tu padło, że nic innego nie ciśnie mi się na usta, ups :wink4: pod palce jak najzwyklejsze dziękuję :thanks: :kiss3:
Jestem tu wśród najlepszych przyjaciół :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, Amarant, Adasiowa, beatazg, zanetatacz

Czwarte urodziny forum 06 Mar 2016 19:26 #442151

• MirkaS
  • MirkaS's Avatar
  • Expert Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 76
Ja jestem na tym forum od niedawna (31.07.15r.)i więcej czytam niż piszę :P
Dziękuję za umożliwienie mi bycia tu. Za wszelka pomoc i rady,za piękne ogrody, za wspaniałe przeżycia w podróżach dzięki fotorelacjom .
:thanks:

_DSC6796.jpg
Pozdrawiam
Mirka
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, ekmir, Amarant, Adasiowa

Wygenerowano w 0.357 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum