Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Wątek powitalny cz.5 2016 rok.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 01 Lis 2016 12:21 #508730

  • Kwiatkos722
  • Kwiatkos722's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 8
  • Otrzymane dziękuję: 8
To i ja się przywitam, bo od tego wypada zacząć :) Kocham rośliny, a zwłaszcza kwiaty od dawna. Dają mi radość i pozwalają dawać radość innym. Zresztą zawsze uważałem, że najpiękniejsze rzeczy jest w stanie dać nam przede wszystkim natura. Jestem miłośnikiem zarówno kwiatów doniczkowych, jak i ciętych - oraz tych, które można uprawiać w ogrodzie. Sam swojego nie posiadam, ale realizuję się w tym zakresie na działce brata, gdzie nie brakuje ani pracy, ani pięknych roślinnych akcentów. Poza tym ciekawi mnie bardzo tematyka rękodzieła, dekoracji dla domu i ogrodu... Ogólnie wszystko, co sprawia, że nasze otoczenie jest nieco ładniejsze, cieplejsze i bardziej kolorowe :) Mam nadzieję, że znajdę tu trochę inspiracji, a sam może też od czasu do czasu napiszę coś ciekawego :) Wszystkich serdecznie pozdrawiam!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Gosia352, Emalia112, otojolka, Marianna, Kasia1980


Zielone okna z estimeble.pl

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 01 Lis 2016 17:03 #508753

  • merlin
  • merlin's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1542
  • Otrzymane dziękuję: 4509
Jolu-kamyczek, bardzo sympatyczna prezentacja. Wynika, że jesteś pasjonatką swojego ogrodu, jesteś bardzo mile widziana. Serdecznie witam i pozdrawiam. :flower1: :hug:
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 02 Lis 2016 12:40 #508849

  • Pestka
  • Pestka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1624
  • Otrzymane dziękuję: 8497
Witam
Jestem już od dawna czytelniczką tego wątku więc się przedstawię.Przede wszystkim uwielbiam kwiaty. Mam ich na działce dużo, dużo.Praca na działce dostarcza mi wiele przyjemności i radości, pozwala odpocząć. Tak, tak właśnie odpocząć.Obok ogrodu kwiatowego mam jeszcze warzywniak i jagodnik .Śledząc forum korzystałam z wielu Waszych praktycznych rad i za nie chcę bardzo podziękować . Okazały się być bardzo pomocne .Myślę że jeszcze nie raz będę mogła, dzięki waszym radom ,cieszyć się moim działkowaniem.
pozdrawiam
Pestka
pozdrawiam Grażyna

Ogrodnictwo to ćwiczenie optymizmu.
Czasami jest triumfem nadziei nad doświadczeniem
(Marina Schinz)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, merlin, Terri, Emalia112, otojolka, Marianna

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 02 Lis 2016 14:10 #508858

  • emi247
  • emi247's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 172
  • Otrzymane dziękuję: 180
Witam Wszystkich :)
Kilka dni temu dowiedziałam się od Taty, że postanowił podzielić się ze mną kawałkiem swojego ogródka warzywnego :) Co prawda tylko około 80 m2 ale ja i tak już się nie mogę doczekać :) Od kilku dni ciągle czytam i czytam. To będzie mój pierwszy własny ogródek, zazwyczaj moja pomoc w ogródku ograniczała się tylko do sadzenia, pielenia, podlewania i zjadania ;) Mam nadzieję, że dzięki Waszej wiedzy i pomocy doczekam się obfitych i pysznych plonów :thanks:

P.s.
Wasze forum jest wspaniałe, najlepsze ze wszystkich na jakich miałam okazję ostatnio czytać :thanks:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): dala, Forumowa Żabula, Amlos, kuhara, merlin, Terri, Gosia352, Emalia112, otojolka, Kasionek

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 02 Lis 2016 15:02 #508865

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
emi247 wrote:
P.s.
Wasze forum jest wspaniałe, najlepsze ze wszystkich na jakich miałam okazję ostatnio czytać :thanks:

Witaj emi247!
Miło nam to słyszeć, dziękujemy. Zapraszamy dalej; kształć się, zdobywaj wiedzę, podpytuj, no i ciesz się z możliwości posiadania kawałka podniebnego edenu oraz jego tworzenia od podstaw. Mam nadzieję, że pozwolisz nam być świadkami przeistaczania się tego zakątka w piękny, wymarzony ogród. :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): emi247

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 02 Lis 2016 15:24 #508868

  • Sildre
  • Sildre's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Otrzymane dziękuję: 4
Cześć wszystkim :) Nazywam się Tatiana (vel. Sildre), jestem z Bolesławic (woj. dolnośląskie). Postanowiłam poszukać jakiegoś świetnego miejsca do wzbogacenia swojej wiedzy, ponieważ od niedawna stałam się posiadaczką ogrodu i czytając różne czasopisma ogrodnicze doszłam do wniosku, że nic nie wiem o świecie ogrodów ;) Mam nadzieję, że miło będę spędzać u Was czas i dużo się nauczę :) Pozdrawiam wszystkich!!!
"Zawsze warto wiedzieć jak najwięcej"
- Anafiel Delaunay
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, kuhara, merlin, Gosia352

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 02 Lis 2016 18:31 #508897

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Też mamy taką nadzieję. Proszę, wejdź dalej, rozgość się. :) :flower2:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Sildre

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 05 Lis 2016 16:58 #509397

  • Zofix
  • Zofix's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 288
  • Otrzymane dziękuję: 536
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Od dawna śledzę różne wątki na tym forum, szczególnie te dotyczące uprawy warzyw i owoców bez chemii. Działka to moja pasja od wielu lat, chętnie wymienię doświadczenia z innymi pozytywnie zakręconymi jak ja forumowiczami.
Pozdrawiam :)
Zosia
Pozdrawiam - Zosia
Ostatnio zmieniany: 05 Lis 2016 17:02 przez Zofix.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, kuhara, Adasiowa

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 05 Lis 2016 17:07 #509400

  • stalewiak
  • stalewiak's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Otrzymane dziękuję: 7
Witam wszystkich :) Jestem maniakiem roślin egzotycznych na maxa ale co tam :club2:

Na dzień bry kilka fotek :thanks:


Foty z lata, jesieni



:wit :wit
Ostatnio zmieniany: 09 Gru 2016 23:04 przez Hiacynta. Powód: usunięcie zdjęć z reklamowymi napisami
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adrian89, mirek28, Amlos, anianiekurzak, beatazg, otojolka

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 05 Lis 2016 18:17 #509412

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Witaj. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoją wiedzą o trawach, bananowcach. Wiem, że jest duża. Znajdziesz tutaj wielu znajomych, a i nowych którym Twoje rośliny w głowie zawrócą będzie tu wiele. Więc zapraszam.
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 07 Lis 2016 16:41 #509763

  • Cebulka
  • Cebulka's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Otrzymane dziękuję: 10
Witajcie.
Mam na imię Ewa, pochodzę z Krakowa, mieszkam w okolicach Katowic. Przeglądam to forum od jakiegoś miesiąca bo robię plan swojego ogrodu. Bardo dużo skorzystałam i dowiedziałam się, dlatego pomyślałam że wypada się zarejestrować i podziękować.
Zatem wielkie dzięki i ukłony dla osób piszących, zwłaszcza tych którym chce się rok po roku wklejać zdjęcia swoich rozrastających się krzewów, dzięki czemu można prześledzić jak zmieniają się ich rozmiary, kwitnienie i wygląd. :thanks: :flower1:

Narazie pewnie niestety nie znajdę czasu żeby aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forum (świeżo po przeprowadzce, dom wykończony w połowie, niemowlę i przedszkolak - gdzie się nie obrócić jest co robić :tongue2: ) ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś przyjdzie taki moment -i że do tego czasu nie zapomnę danych do logowania :laugh1:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, życzę nam ogrodniczo zakręconym umiarkowanej zimy bez długich odwilży pośrodku :garden1:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, Adrian89, Forumowa Żabula, Amlos, merlin, Bożka, anianiekurzak, beatazg, rozalia, Kasionek

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 19 Lis 2016 17:26 #511390

  • Jedrucha
  • Jedrucha's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 106
  • Otrzymane dziękuję: 125
Dzień dobry,

mam na imię Andrzej i moja fascynacja pomidorami uprawianymi na balkonie spowodowała, ze staliśmy się dumnymi posiadaczami działeczki na RODOS (w sensie Rodzinny Ogród Działkowy Otoczony Siatka). W rezultacie hobby się powiększa o uprawy innych warzyw i owoców oraz utrzymanie istniejących nasadzeń ozdobnych, co nie jest takie łatwe jak nam się początkowo wydawało :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, beatazg

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 19 Lis 2016 17:56 #511398

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Witaj Andrzeju, może i nie jest łatwe, ale fascynujące. Zapraszam, na pewno nie raz pomożemy rozwiać wątpliwości. Po za tym w warzywnym są bazarki, straganiki gdzie dzielimy się nadwyżką naszych nasion.Jest naprawdę tego mnóstwo. Tam też zapraszam. Więc witamy i czuj się tu swobodnie.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jedrucha

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 21 Lis 2016 13:41 #511592

  • broja
  • broja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Ogród od nowa
  • Posty: 1028
  • Otrzymane dziękuję: 980
Witam wszystkich "nowych" forumowiczów :) myślę, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie i mam nadzieję na kolejne ciekawe wątki, otwierajcie podwoje do Swoich ogrodów! :dance:
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 22 Lis 2016 13:25 #511742

  • koniesz
  • koniesz's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
  • Otrzymane dziękuję: 2
Cześć Wam wszystkim, jestem Ola i zawsze marzyłam o swoim ogrodzie, niedługo spełni się to moje marzenie... :) ;)
Porządek może mieć każdy, tylko geniusz zapanuje nad chaosem.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, otojolka

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 22 Lis 2016 15:34 #511753

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Witaj Olu (koniesz)!
Jest na naszym forum dużo porad i informacji potrzebnych do stworzenia własnego podniebnego Edenu przydomowego. Zachęcam Cię do myszkowania po wątkach i działach naszego forum. Byłoby także cudownie móc obserwować jak twoje marzenie przechodzi cudowną metamorfozę, więc mam nadzieję że nam to umożliwisz? Życzę niekończących się inspiracji oraz powodzenia w ich tworzeniu. :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): koniesz

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 24 Lis 2016 11:19 #511957

  • alucha1327
  • alucha1327's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Otrzymane dziękuję: 1
Dzień dobry :)
Podziwiam już od jakiegoś czasu Wasze kwiatki i postanowiłam dołączyć :)
Krysiu,miło Ciebie widzieć !!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 24 Lis 2016 12:09 #511962

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Alu kochana, jakże się cieszę że dołączyłaś do naszego grona. :kiss3:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.699 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum