Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Wątek powitalny cz.5 2016 rok.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 14 Sty 2017 22:55 #517785

  • bietkae
  • bietkae's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1997
  • Otrzymane dziękuję: 11393
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Ela, wątki - szczególnie warzywne podczytuję od dość dawna ale to jest mój pierwszy wpis. Mam jednak nadzieję na czynny udział w życiu forum.
Pozdrawiam Ela
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): otojolka


Zielone okna z estimeble.pl

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 14 Sty 2017 23:34 #517789

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Kochani, witamy Was bardzo serdecznie w naszych skromnych progach. Będziemy radzi z Waszej aktywności na forum i jednocześnie zapraszamy do korzystania z działów tematycznych o interesujących Was tematach. Miłego pobytu w pogłębianiu wiedzy i pasji. Pozdrawiam.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 15 Sty 2017 10:18 #517809

  • manoss
  • manoss's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 27
  • Otrzymane dziękuję: 25
Witam
Mam na imię Małgośka. Podczytuję was od zeszłego roku. Witam się dopiero teraz, gdyż w sierpniu zeszłego roku udało mi się kupić bardzo zapuszczoną działkę ROD. Niestety nie zdążyliśmy oczyścić jej do końca przed zima, wiec mam nadzieje ze mróz szybko odpuści. Wasze forum to istna skarbnica wiedzy, proszę nie gniewajcie się jeśli zadam jakieś głupie pytanie.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 15 Sty 2017 12:04 #517832

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20240
  • Otrzymane dziękuję: 64598
Witaj Małgosiu :)
Z doświadczenia powiem Ci, że zakup zaniedbanej działki ROD to strzał w "10" :) Możesz urządzić ją od początku według własnego uznania, choć czasami wiąże się to z wydatkami i poświęceniem dużej ilości czasu. Mam jednak nadzieję, że wspólnie z nami uda Ci się zagospodarować ten ukochany kawałek ziemi i utworzyć tam swój prywatny raj :)
Zapraszam w imieniu ekipy Forum i wszystkich forumowiczów do odwiedzin wszystkich naszych wątków :bye:
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 15 Sty 2017 15:48 #517883

  • Klon
  • Klon's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Otrzymane dziękuję: 1
Witam forumowiczów, na imię mam Andrzej, zajmuję się małym ogródkiem i chciałbym uczyć się od miłośników roślin. Pozdrawiam z Jarocina :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 15 Sty 2017 16:53 #517894

  • Dorota15
  • Dorota15's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2869
  • Otrzymane dziękuję: 2502
Witamy Andrzeju :bye:
Rozgość się, dziel się wiedzą i czerp korzyści z forum.
Im nas więcej tym lepiej.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Klon

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 17 Sty 2017 22:29 #518258

  • Victor71
  • Victor71's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 9
  • Otrzymane dziękuję: 9
Witam,jak wiadomo jestem nowy :) .Mam na imię Maciek,jako działkowiec od niedawna (jakieś 3 lata)na forum jeszcze krócej.Sporo sobie Waszego forum poczytałem i wiele porad pomogło mi w mojej niewiedzy na temat upraw.Co prawda byłem raczej podglądaczem na forum . To już historia ponieważ odważyłem sie założyć konto i wspólnie dzielić się wiedzą choć jeszcze marną ale z czasem dzięki Wam to się zmieni.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 17 Sty 2017 23:54 #518269

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Witaj Maćku! Nie martw się tym że jeszcze raczkujesz bo jesteś Nowy. Wszyscy z nas kiedyś raczkowali , są i tacy co właśnie dołączyli do nas tak jak ty i rozwijają swoje pasje te już im znane i będą rozwijać w sobie jeszcze te, które się podczas pobytu na forum dadzą odkryć. Liczymy na to że pozwolisz nam uczestniczyć w tworzeniu twojego zakątka ogrodowych marzeń jak i będziesz się z nami dzielił radościami i smutkami. Gdybyś potrzebował pomocy, to będziemy pod ręką. Więc zapraszam serdecznie. :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Victor71

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 18 Sty 2017 16:30 #518326

  • ekmir
  • ekmir's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 571
  • Otrzymane dziękuję: 326
Również witam wszystkich serdecznie :bye:
"Nie trzeba kłaniać się okolicznościom,
A prawdom kazać, by za drzwiami stały ..."
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Victor71, yvbork

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 18 Sty 2017 20:27 #518377

  • jurek49
  • jurek49's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 487
  • Otrzymane dziękuję: 2231
Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum a dowiedziałem się o nim od koleżanki, jestem na emeryturze i wolny czas spędzam na działce.
Pozdrawiam Jurek
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja, yvbork

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 18 Sty 2017 20:30 #518379

  • Victor71
  • Victor71's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 9
  • Otrzymane dziękuję: 9
Dodam jeszcze,że oprócz hobby działkowego to równiez jestem zapalonym akwarystą(amatorsko)jest to dla mnie kojące i uspakające hobby szczególnie w jesienno-zimowy okres.Mam kawałek żywej i zielonej przyrody obok siebie nie wychodząc z domu.Uwielbam też spędzać czas nad wodą ale z wędką troche może się wydawać to sprzeczne z akwarystyką ale rzadko zabieram je do domu.Częściej jest tak że wypuszczam je i mówię im żeby przyprowadziły rodziców :lol: .Jak można zauważyć swój czas spędzam w kontakcie z przyrodą .Żona bywa czasem zazdrosna i nawet w okresie wiosenno letnim sprawdzała mnie czy faktycznie jestem na działce a nie z inną kobietą :happy4: .podczas wędkowania miała utrudnione zadanie więc telefony i wsłuchiwanie się co słychać w tle.A moją drugą kobietą jest przyroda.Za błedy interpunktycjne przepraszam ale od zawsze mam z tym wiekszy problem aniżeli z błędami typowo ortograficznymi,chociaż to też do ortografii należy
Ostatnio zmieniany: 18 Sty 2017 20:32 przez Victor71.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 18 Sty 2017 20:37 #518380

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Witaj Jurku , witaj Maćku bo tak myślę ze macie na imie. Bardzo śie cieszymy ze chcecie z nami być. Jurku w dziale warzywnym w roślinach ozdobnych będziemy Cię potrzebować, a Ty Wiktorze może rozruszasz dział z rybkami bo większość z nas kompletnie się na tym nie zna. Więc serdecznie zapraszam.
Ostatnio zmieniany: 19 Sty 2017 19:24 przez Emalia112.
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 18 Sty 2017 21:50 #518398

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Wiktorze, spadłeś mi jak z nieba :happy: Gdybyś rak wrzucił parę fotek i parę postów do działu akwarystycznego:
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/10-akwarystyka
może mąż zreperowałby wreszcie naszą zepsutą pompę przy aparaturze filtracyjnej :) I na nowo mogłabym urządzać akwarium :happy:
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 19 Sty 2017 19:22 #518542

  • poziemka
  • poziemka's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Otrzymane dziękuję: 2
Dzień dobry;

podglądam forum od bardzo dawna, ale do rejestracji skłonił mnie konkret: właśnie wpadłam w czarną rozpacz, bo sklep, na stronach którego od dawna planowałam kupić miłka amurskiego z tych pełnych, dziś, gdy przeszłam do transakcji, zaczął go wyświetlać jako "niedostępnego". Od godziny szukam gdzie indziej i dopiero teraz widzę, jak trudno jest dostępny! Najpiękniejsze rosnące kępki Google pokazuje z tego forum, dlatego chciałabym spytać właścicieli, czy ktoś ich nie planuje dzielić i mógłby odsprzedać.

A żeby było mniej obcesowo, weszłam się przywitać.

Mam - niestety - tylko parapety i mały ogródek ROD, jedno i drugie zaroślinnione do granic możliwości, a mimo to wiele żądz i marzeń. Więcej niż wiedzy, więc pożytek ze mnie niewielki.

Podziwiam Państwa ogrody i umiejętności:)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula, broja

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 19 Sty 2017 21:51 #518573

  • Wanda.
  • Wanda.'s Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 9
  • Otrzymane dziękuję: 3
Witam serdecznie Wszystkich :flower1: Mam na imię Wanda, jestem typowym " zielonym szczypiorkiem" mam nadzieje że na forum dowiem się
ciekawych rzeczy na temat uprawy warzyw ,róż ,kwiatów. MAM malutką różankę i wiosną planuję założyć warzywnik. Szukając w internecie wiadomości na temat uprawy roślin trafiłam na Wasze forum . Tutaj znalazłam wiele ciekawych informacji. :garden1:

DSC_0953.jpg
Pozdrawiam,
Wanda :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): broja

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 19 Sty 2017 21:56 #518574

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Witajcie dziewczyny. Warzywnik stoi otworem tak samo róże i inne ozdobne. Wszędzie was będzie miło widzieć. Więc zapraszam.
Temat został zablokowany.

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 20 Sty 2017 12:25 #518610

  • broja
  • broja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Ogród od nowa
  • Posty: 1028
  • Otrzymane dziękuję: 981
Małgosiu nie ma głupich pytań- są tylko różne odpowiedzi.....każdy się uczy... a to forum po to jest aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami i zdolnościami.....Witam Cię serdecznie i czekam, aż założysz Swój własny wątek- zapraszam do siebie, bo ja też mam działkę, więc znam możliwości ogrodu działkowca- Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula

Wątek powitalny cz.5 2016 rok. 20 Sty 2017 12:39 #518614

  • broja
  • broja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Ogród od nowa
  • Posty: 1028
  • Otrzymane dziękuję: 981
Witaj Viktor :) - cieszy mnie jeszcze jeden akwarysta, ja też mam akwarium już kilka lat zaczynałam od 120 skończyłam na 250l i tak już zostanie....Wędkowanie też nie jest mi obce, jako jedynaczka z byłam na to "skazana"- ale tato mi zaszczepił miłość do ryb... niestety odkąd związałam się z miłością mego życia, przestałam łapać (nie będę z żoną jeszcze na ryby jeździł- twierdził ale teraz po 19 latach zmienił zdanie- tylko, że ja już nie chcę, mam działkę!) Do zobaczenia w wątku akwarystycznym :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula, Victor71


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.646 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum