Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 29 Lis 2012 09:57 #94734

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Bardzo serdecznie zapraszamy do zakładania konta na naszym forum. Może się zdarzyć jednak, że błędnie podany email uniemożliwi przesłanie linku aktywacyjnego.

Wszelkie takie problemy proszę zgłaszać poprzez formularz kontaktowy:


Problemy z zalogowaniem się można zgłaszać również do ekipy forum poprzez formularz znajdujący się na samym dole strony głównej:
Ostatnio zmieniany: 06 Gru 2012 21:22 przez Hiacynta.


Zielone okna z estimeble.pl

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 22 Gru 2013 22:53 #210468

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Uwaga!

Jeśli ktoś ma problemy z logowaniem, należy zmienić hasło, tak by nie posiadało polskich znaków diakrytycznych!


Hasło zmieniamy za pomocą następującego panelu:
zmiana-hasla.jpg
Ostatnio zmieniany: 22 Gru 2013 22:56 przez Hiacynta.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 25 Lut 2018 10:25 #591669

  • Monia Piwonia
  • Monia Piwonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 503
  • Otrzymane dziękuję: 509
Witam od wczoraj popołudnia zniknęło wszystko z podfolderu Moje Wątki.Czy to jakiś chwilowy problem. POZDRAWIAM Monia Piwonia

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 25 Lut 2018 16:43 #591756

  • bozenak
  • bozenak's Avatar
am pytanie do moderatorki. Chciałabym zmienić nazwę użytkownika - jest taka oficjalna i mało anonimowa. Czy moę. Jeśli tak, to napisz proszę w jaki sposób mogę to zrobić. :flower2:

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 25 Lut 2018 17:24 #591761

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Bożenko napisz pw do Hiacynty, bo tylko ona moze zmienić. tutaj może nie zaglądnąć.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 10:49 #696411

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Witam. Z jakiego powodu przez prywatne wiadomości nie można przesłać adresu mailowego? Ani kopiuj-wklej , ani pisany "z palca" nie jest wysyłany do drugiej osoby.
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2020 10:50 przez KaLo.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 15:01 #696440

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Żle mówisz, one są wysyłane, tylko ze, nie działają. Trzeba kopiować i ręcznie szukać w Google. Tak od początku było pw ustawione. jak zjawi się Alina to moze coś więcej powie. Ale musisz poczekać , bo szefowa jest chora. ja się nigdy nie pytałam dlaczego tak jest, po prostu kopiowałam link i tyle. Sama jestem ciekawa.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 15:13 #696441

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Nie tyle nie działają co w ogóle nie są wysyłane. Jak napiszę kubuspuchatek <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.> to w wysłanej wiadomosci zostaje tylko kubuspuchatek.
Emalio przed chwilą skopiowałem całość tekstu i wysłałem Ci na priwa.
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2020 15:16 przez KaLo.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 15:37 #696442

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
Tak faktycznie porównałam oba teksty link w pw nie istnieje. Z tym problemem musimy czekać na szefową. Ustawienia na serwerze to jej broszka.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 21:01 #696508

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Zaintrygował mnie problem, wysłałam do męża swój email, odpisał mi też wstawiając email. Wszystko dotarło.

Może PW było zbyt długie i kawałek wiadomości ucięło?

Faktycznie problem jest z linkami, w PW są one skracane przez jakiś automat i czasem jest to problem. Ale skracania linków nie przeskoczę.

email-w-pw.jpg

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 21:56 #696516

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Witaj Hiacynto. Przed chwilą wyśłałem Ci priw. o treści " Jak napiszę kubuspuchatek <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.> to w wysłanej wiadomosci zostaje tylko kubuspuchatek." Sprawdziłem w wysłanych, adres wcięło. Czy ten priw był za długi i akurat skróciło go w srdku? Rzeczywiscie intertesujący problem . Za chwile wyślę sam adres.

Ciekawa sprawa. Przed chwilą usiłowałem wysłać do Ciebie sam adres <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.> i ramka przybrała piekny czerwony kolor.

Wysłałem jeszcze raz wiadomość do Ciebie o treści kubuspuchatek <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.>. Pewnie doszedł sam kubuspuchatek , prawda?

Hiacynto, już chyba wiem o co chodzi. Program nie przepuszcza adresu, który jest pomiędzy strzałkami. Niestety ten, który chciałem przesłać akurat taki jest .
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2020 22:08 przez KaLo.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 22:13 #696518

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Dzięki za miłą dyskusję na PW o miodziku :)
U mnie jest tak:


email-wPW.jpg



Kliknęłam na serwerze opcję oczyszczania i naprawy poczty. Może to pomogło?
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2020 22:15 przez Hiacynta.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 22:19 #696519

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Sprawa wyjaśniona. Program nie przepuszcza adresów, które mają jakieś dodatki z przodu i z tyłu. Ten , który usiłowałem przesłać orginalnie miał dodatkowe strzałki< > . Teraz jeszcze muszę sprawdzić czy wiadomość wysłana na adres bez strzałek dotrze do własciciela. Również dziekuję za pomoc. :drink1:

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 22:27 #696520

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Ostre nawiasy są tagami w języku HTML, a BBCode forumowy to następca HTML'a. Prawdę mówiąc mi nigdy by nie przyszło do głowy, żeby tagów używać zamiast liter :) Jakoś tak mam, że nie są to dla mnie fragmenty napisu, oprogramowanie serwera pocztowego tez pewnie ma podobną logikę :)

Już mam wyjaśnienie :) W BBCode zabronione są tagi HTML, w ten sposób chroni się strony przed złośliwym oprogramowaniem, skryptami, które mogą wykonywać jakieś niekontrolowane działania :)
Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2020 22:38 przez Hiacynta.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 03 Mar 2020 22:54 #696523

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Czyli przesyłając jakiś adres należy go wpisać bez dodatkowych strzałek i średnika na końcu, bo wszystkie adresy jakie mam w poczcie , tak się kończą. Dobrze zrozumiałem?

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 04 Mar 2020 05:06 #696528

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Coś ta konfiguracja nie tegeś, znaki mniejsze/większe niż poza kodem html, mailem są przecież używane w normalnej korespondencji.
Może warto by wyłączyć opcję filtrowania w wiadomościach prywatnych?

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 04 Mar 2020 10:10 #696554

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Romku pozwoliłem sobie wysłać do Ciebie próbną wiadomość (skasowana) . Dla porównania co napisałem i co zostało wysłane.
pw.jpg


pw1.jpg


Jak widać nie przechodzą jedynie strzałki.
Ostatnio zmieniany: 04 Mar 2020 10:14 przez KaLo.

Kontakt w razie problemów z logowaniem się - brak linku aktywacyjnego 05 Mar 2020 07:30 #696644

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Przeszło chyba wszystko, ale kasowane są wszystkie znaki pomiędzy
mniejsze niż i większe niż. Teoretycznie ma to zabezpieczać przed szkodliwym kodem, ale to bez sensu. Zwłaszcza że zapis NAZWA ORGANIZACJI/IMIĘ NAZWISKO <adres małpa host.com>; jest zawarty w RFC822
Stąd kopiując z książki adresowej dostaje się
Jan Kowalski <janek małpa aol.com>;
Wytoczono armaty przeciw wróblom i robienie dobrze userom spowodowało nadmierne utrudnienia. IMHO oczywiście.
Musiałem znaczek małpy (Rosjanie twierdzą że to świnka) zamienić małpa, bo kolejny skrypt ukrywa maila w wiadomościach, ale tu akurat ma to sens ;-)


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.365 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum