TEMAT: POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 03 Cze 2026 22:38 #894286

  • papryczka
  • papryczka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 798
  • Otrzymane dziękuję: 1772
U mnie zero - leję z węża.
Staszek
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, CHI, bietkae, koma, olegowa, Nimfa, JaNina, zwykły chłop, Babcia Ala, Mejra, jack90, lusinda


Zielone okna z estimeble.pl

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 07:28 #894289

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 7912
  • Otrzymane dziękuję: 50480
Nowy dzień,piękne słoneczko już też pracuje,niebo prawie czyściutkie.Osłabł równiez wiatr i gałęzie drzew poruszają się niemrawo.Moje ogórki zaczynają piąć się po sznurku i potrzebują spokojnego podmuchu.W sumie od wczorajszego popołudnia spadło 4 l./m2 deszczu.Dziś mogą wystąpić burze.Rano było +14,8 a teraz w słońcu termometr wskazuje +29,8*C.Jest gorąco,duszno i letnio. :rotfl1: :rotfl1: :coffe: :coffe: :bye: :bye: :bravo: :bravo:
IMG_20260604_072148572_HDR2.jpg

IMG_20260531_101632304_HDR2.jpg
Pozdrawiam Józek!!
Ostatnio zmieniany: 04 Cze 2026 07:29 przez Krecik stary.
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI, bietkae, koma, olegowa, Nimfa, JaNina, zwykły chłop, Babcia Ala, Mejra, Chiarodiluna, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 08:18 #894290

  • Nimfa
  • Nimfa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1879
  • Otrzymane dziękuję: 13981
U nas też fajnie popadało. Cały wieczór i poprawka w nocy. Zapowiadane w dzień deszczowe chmury rozpłynęły się w nieboskłonie, a ponowny deszcz znowu w nocy. No, no. Może ogrod się wreszcie napije. Swieci slońce, zapowiada się piękny, letni dzień.

zlotokap.jpg
Ogród - mój optymizm.

Znalazłam się tutaj, bo chciałam sama uprawiać warzywa.
Ale kwiaty zajmują nie mniej miejsca w mojej głowie.
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, CHI, bietkae, koma, olegowa, JaNina, zwykły chłop, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 08:23 #894292

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9565
  • Otrzymane dziękuję: 62849
Krecik stary wrote:
Nowy dzień,piękne słoneczko już też pracuje,niebo prawie czyściutkie.

No tak. Polska podzielona chmurami na pół i ja jestem w tej gorszej połowie ;)

IMG_2423.png


Prawie całą noc padał deszcz. Teraz mam chwilową przerwę w opadach, ale tylko chwilową.
Spokojnego dnia :bye:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 09:27 #894293

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4418
  • Otrzymane dziękuję: 37681
U mnie o świcie 13 stopni.Obecnie 21.Od czasu do czasu zza chmur wychodzi słońce. Lekki wiaterek. Przydał by się deszcz.

Dobrego dnia.

20260604_062556.jpg
Maria

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 12:22 #894300

  • Szczypiorek
  • Szczypiorek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2130
  • Otrzymane dziękuję: 15506
Dzień dobry w czwartek!

Od rana duże zachmurzenie i opady, raczej przejściowe i lekkie.

Teraz pochmurno, bez opadów, ale fajnie, w sam raz na odpoczynek.

Miłego i dobrego dnia :hearts:
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, bietkae, koma, olegowa, Nimfa, JaNina, zwykły chłop, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 13:56 #894302

  • zwykły chłop
  • zwykły chłop's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2014
  • Otrzymane dziękuję: 10780
Pada, :think: ale to właściwie dobrze. Deszczyk przelotny/częsty/gęsty. Ładnie wsiąka. Czas na kawę i dalsze wertowanie wpisów na forum.
A może ktoś pomoże. Szukam fotki pomidorów w szklarni lub może foliaku wyściełanych chyba korą. Był to wpis raczej jakiegoś pana (Artur,Józio...? ). Pamiętam też że po sezonie wierzch był zgrabiany a reszta szła jako próchnica. Ktoś pamięta ?
pozdrawiam Adam

SZACUNEK - to tylko odrobina wyrozumiałości i pamięci o drugiej osobie. To tak niewiele a tak wiele zmienia.
Ostatnio zmieniany: 04 Cze 2026 13:57 przez zwykły chłop.
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, bietkae, koma, olegowa, Nimfa, JaNina, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 14:36 #894307

  • olegowa
  • olegowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 846
  • Otrzymane dziękuję: 2344
Rano padał rzęsisty deszczyk, trochę krótko ale konewką bym tak nie podlała.
Teraz świeci słoneczko, przyjemnie ciepło 21 stopni.

Co do ściółkowania korą to były to wpisy Artura - Kaskawel.
Pozdrawiam Zosia
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, bietkae, koma, MARRY, Nimfa, JaNina, zwykły chłop, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 14:42 #894309

  • bietkae
  • bietkae's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2232
  • Otrzymane dziękuję: 12953
Wczoraj ciężkie, deszczowe chmury poszły gdzieś bokiem a u mnie ledwie pokropiło. W nocy było 13 stopni, teraz ponad 25. Świeci słońce, troszkę wiatru też jest. Jak jutro nie popada trzeba będzie podlewać nawet trawnik bo usycha.
Miłego dnia i wypoczynku
Pozdrawiam Ela
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, koma, MARRY, olegowa, Nimfa, JaNina, zwykły chłop, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 18:26 #894316

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4418
  • Otrzymane dziękuję: 37681
Od 3 godz.pada,co mnie bardzo cieszy.

20260604_181614.jpg
Maria

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 19:36 #894321

  • Mejra
  • Mejra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 712
  • Otrzymane dziękuję: 7524
Popadało, na chwilę wyszło słoneczko.Jest przyjemnie 17 st.

IMG_20260604_192832.jpg


Przyjemnego wieczorku ;)
Pozdrawiam,Anka
Ostatnio zmieniany: 04 Cze 2026 21:39 przez Mejra.

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 04 Cze 2026 20:04 #894325

  • zwykły chłop
  • zwykły chłop's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2014
  • Otrzymane dziękuję: 10780
olegowa wrote:

Co do ściółkowania korą to były to wpisy Artura - Kaskawel.

Dziękuję Zosiu. Odnalazłem zdjęcie którego szukałem.
pozdrawiam Adam

SZACUNEK - to tylko odrobina wyrozumiałości i pamięci o drugiej osobie. To tak niewiele a tak wiele zmienia.
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Krecik stary, bietkae, koma, olegowa, Nimfa, JaNina, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 05 Cze 2026 08:21 #894334

  • Rumianek
  • Rumianek's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • działkowiczka z Warszawy
  • Posty: 220
  • Otrzymane dziękuję: 927
Dzień dobry, w Warszawie Boże Ciało do południa deszczowe, choć to była raczej mżawka, pod wieczór zaś nawet słonko błyskało.

Kazek.jpg
Kamila
Za tę wiadomość podziękował(a): bietkae, koma, Nimfa, JaNina, Babcia Ala, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 05 Cze 2026 08:33 #894337

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4418
  • Otrzymane dziękuję: 37681
Pada cały czas,czyli od wczoraj,momentami bardzo intensywnie.O świcie trochę pogrzmiało,ale burza poszła bokiem omijając mnie.Temperatura obecnie 18 stopni.

20260605_064226.jpg


20260605_064040.jpg


Spokojnego dnia.

20260605_065046.jpg
Maria
Ostatnio zmieniany: 05 Cze 2026 08:35 przez koma.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, bietkae, najemnik, olegowa, Nimfa, JaNina, Babcia Ala, lusinda, Rumianek

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 05 Cze 2026 09:29 #894340

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 7912
  • Otrzymane dziękuję: 50480
Poranek zaczął się z temperaturą +17,8. bez słońca z dość mocnym wiatrem.Zaraz jednak temperatura spadła do +16,1 i tak się trzyma.Co chwilę spadają takie pojedyncze krople deszczu i szybko wysychają.Niebo jest całkowicie zachmrzone.Właśnie skończyłem podlewać paprykę i ogórki.Ogólnie to jest chłodno ze wskazaniem na zimno.Mimo wszystko życę spokojnego dnia spokojnego deszczu i trochę słońca. :coffe: :coffe: :bye: :bye: :bravo: :bravo:
IMG_20260604_174917808_HDR2.jpg

IMG_20260604_174923335_HDR2.jpg
Pozdrawiam Józek!!
Ostatnio zmieniany: 05 Cze 2026 09:31 przez Krecik stary.
Za tę wiadomość podziękował(a): bietkae, olegowa, Nimfa, JaNina, Babcia Ala, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 05 Cze 2026 09:52 #894343

  • Nimfa
  • Nimfa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1879
  • Otrzymane dziękuję: 13981
U nas ciepło i deszczowo. W nocy padało bardziej, nawet zagrzmiało dwa razy; teraz spokojny, ale gęsty deszcz. Cieszę się. Pewnie ziemia dość szybko wyschnie, bo na horyzoncie znów słoneczne ciepłe dni, ale ulga i przerwa od podlewania jest.
Moja zamierzona, Narodowa Rabatka ;)

rabatkanarodowa.jpg
Ogród - mój optymizm.

Znalazłam się tutaj, bo chciałam sama uprawiać warzywa.
Ale kwiaty zajmują nie mniej miejsca w mojej głowie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, bietkae, olegowa, JaNina, Babcia Ala, lusinda, Rumianek

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 05 Cze 2026 09:54 #894344

  • Szczypiorek
  • Szczypiorek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2130
  • Otrzymane dziękuję: 15506
Dzień dobry w piątek!

Dzień bardzo fajny. Po ciepłej nocy 14 stopni, wstał ciepły dzień.

Słońce za chmurami, dobra podo pracy.

Po 14 zapowiadają u mnie burze.

Wczoraj przez łódzkie przeszły bardzo duże opady.

Dobrego dnia :hearts:
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka
Za tę wiadomość podziękował(a): Łatka, bietkae, olegowa, Nimfa, JaNina, lusinda, Rumianek

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 05 Cze 2026 13:36 #894345

  • Babcia Ala
  • Babcia Ala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Rocznik 1964
  • Posty: 7859
  • Otrzymane dziękuję: 37176
Pada, a nie musiałoby, na razie dość wody w glebie, za to chwasty i hiszpańscy nudyści w natarciu. Pierwszy raz w życiu musiałam niebieskimi granulkami "bronić" pomidory :ohmy:
Alicja
Ogród przy chałupie 10 km od polsko-czeskiego Cieszyna
Ostatnio zmieniany: 05 Cze 2026 13:37 przez Babcia Ala.
Za tę wiadomość podziękował(a): Łatka, bietkae, olegowa, Nimfa, JaNina, lusinda, Rumianek


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.469 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum