TEMAT: POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 07 Cze 2026 14:56 #894430

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 7912
  • Otrzymane dziękuję: 50480
Alu dziękuję za zaproszenie, :flower1: :flower1: ja nie narzekam bo dzień wcześniej miałem 9l/m2.A Tobie życzę deszczyku spokojnego i w miare potrzeby.Bo za dużo tez niezdrowo.. :rotfl1: :rotfl1: :coffe: :coffe: :bye: :bye:
Pozdrawiam Józek!!
Ostatnio zmieniany: 07 Cze 2026 14:58 przez Krecik stary.
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Marlenka, koma, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, renmanka, Babcia Ala, Mejra, lusinda


Zielone okna z estimeble.pl

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 07 Cze 2026 22:14 #894457

  • lusinda
  • lusinda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2333
  • Otrzymane dziękuję: 16730
Dzień wbrew zapowiedziom od wczesnego rana ciepły i piękny.

Po południu pojawiły się chmury, ale nadal było ciepło.
Z maleńkiej chmurki pokropił deszcz przez kilka minut i powietrze nabrało tego pięknego zapachu...

Prace ogrodowe w toku, tak naprawdę to końca nie widać. :tongue2: :cry3:


3edb5fa4-f77d-49a5-80ac-933491a12ccb.jpg



0b6da4c3-6b3a-4fde-8a62-cd55497c2c74.jpg


Dobrej nocy.
Pozdrawiam
Ewa

" Życie, to jedna
Wielka przygoda."
Ostatnio zmieniany: 07 Cze 2026 22:14 przez lusinda.

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 08:07 #894472

  • Rumianek
  • Rumianek's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • działkowiczka z Warszawy
  • Posty: 220
  • Otrzymane dziękuję: 927
W Warszawie weekend taki sobie, dosyć ciepło, błyski słońca, trochę przelotnego deszczu...właściwie to tęsknię za takim dniem, żeby było cały dzień błękitne niebo i słoneczko :( Na zdjęciu łąka kwietna niedaleko mojej działki.

ka.jpg
Kamila
Za tę wiadomość podziękował(a): Marlenka, koma, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, renmanka, Babcia Ala, Bobka, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 08:19 #894473

  • Marlenka
  • Marlenka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3486
  • Otrzymane dziękuję: 23197
Wczoraj w południe popadało może z pół godziny. Wieczorem szły wielkie, czarne chmury i miałam nadzieję na większy deszcz. Niestety wszystko nas ominęło bokiem. Pokropiło może z pięć minut. Ale dobre i to bo dziś przynajmniej ziemia jest wilgotna.

MVIMG_20260605_081606.jpg
Pozdrawiam Marzena
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, koma, MARRY, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, renmanka, Babcia Ala, Mejra, lusinda, Rumianek

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 10:30 #894483

  • renmanka
  • renmanka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 973
  • Otrzymane dziękuję: 6526
Babcia Ala wrote:
Moim zdaniem to przypadek. Arbuz wygląda jakby padł od zgorzeli siewek na skutek zmiany warunków i silnej operacji słonecznej.
Też tak pomyślałam, ale inny pomidor i melon, z tego sameego źródła, posadzone kilkanaście cm dalej mają się świetnie. Zagadka.
U mnie mokro. Dolało wczoraj wieczorem. A od jutra już sajgon.
A jeszcze nie wiedzieć czemu zalewa nam piwnicę. Nie ma nawet kiedy odkopać tej gliny.
Tako siako.

Teraz słonecznie, choć chmurki się czają.

Piwonie u mnie, jeszcze w pąkach.
IMG_20260608_094644_1.jpg
Pozdrawiam Celina
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Łatka, Marlenka, koma, MARRY, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Mejra, lusinda, Rumianek

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 10:35 #894484

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9565
  • Otrzymane dziękuję: 62849
Ciepełko przy bezchmurnym niebie. Wszystko podlane przez deszcz. Byłoby dobrze, ale niestety chwasty poczuły, że to ich czas :jeez: Także jest co robić.
Spokojnego dnia :bye:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 13:05 #894497

  • Szczypiorek
  • Szczypiorek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 2130
  • Otrzymane dziękuję: 15506
Dzień dobry w poniedziałek!

Ciepło, na niebie białe chmurki.

Śpiącą bardzo jestem i marzę tylko o tym, żeby o 15 wyjść z pracy.

Wczorajsza burza podlała to co w gruncie I tylko szklarnia do podlania.

Dobrego dnia :hearts:
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka
Za tę wiadomość podziękował(a): Łatka, Marlenka, koma, MARRY, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 13:22 #894498

  • Łatka
  • Łatka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 22925
  • Otrzymane dziękuję: 97196
W Karkonoszach ranek też był bezchmurny.



Teraz schodzą się sinawe chmury, może coś z tego się wykroić.
Ciepło, choć noc była raczej chłodna, po szóstej tylko 10 stopni.
Za tę wiadomość podziękował(a): Marlenka, koma, MARRY, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 17:31 #894503

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4418
  • Otrzymane dziękuję: 37681
Jak na czerwiec noc do najcieplejszych nie należała. O świcie tylko 10 stopni.W ciągu dnia trochę słońca,trochę deszczu.temp.23 stopnie.

Dobrego wieczoru.

20260608_170744.jpg
Maria
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, MARRY, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 19:04 #894507

  • MARRY
  • MARRY's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2927
  • Otrzymane dziękuję: 11381
Ciepło, słońce cały dzień ale wczoraj przelotnie padało. W bezdeszczowych przerwach spieszę się by wygrać wyścig z chwastami, ale przegrywam. Maciuś mi pomaga niestety szybko się męczy.



Pogodnego wieczoru :flower1:
MARRY
Ostatnio zmieniany: 08 Cze 2026 19:05 przez MARRY.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, koma, JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 08 Cze 2026 21:33 #894517

  • Bobka
  • Bobka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8314
  • Otrzymane dziękuję: 30374
Rumianek wrote:
W Warszawie weekend taki sobie, dosyć ciepło, błyski słońca, trochę przelotnego deszczu...właściwie to tęsknię za takim dniem, żeby było cały dzień błękitne niebo i słoneczko :( Na zdjęciu łąka kwietna niedaleko mojej działki.

ka.jpg
I takie powinny być łączki w każdym mieście,ślicznosci :)
Proszę zajrzyj do Pw :wink2:
Prawdziwy przyjaciel okazuje miłość przez cały czas i jest bratem, na którym można polegać w chwilach udręki.
2026 rok .

Zdjęcia objęte ochroną praw autorskich .
Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie pobieranie i udostępnianie tylko za zgodą autora .
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, koma, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Mejra

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 09 Cze 2026 08:17 #894529

  • Rumianek
  • Rumianek's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • działkowiczka z Warszawy
  • Posty: 220
  • Otrzymane dziękuję: 927
Bogusiu, odpisałam.
Kamila

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 09 Cze 2026 12:37 #894533

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9565
  • Otrzymane dziękuję: 62849
Ciepło B) Wiatr jest dosyć mocny. Generalnie, to nic mi się nie chce. Zebrałam tylko kamczacką i truskawki, bo zapowiadają burze. Teraz kawusia i lenistwo.
Spokojnego dnia :bye:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, koma, MARRY, Nimfa, ewakatarzyna, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 09 Cze 2026 14:03 #894534

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 7912
  • Otrzymane dziękuję: 50480
Od rana było słoneczko i nawet upał.Ogólnie jest ciepło i przed 13 spadło trocjhę deszczu ,zaczęło też mocniej wiać.Aktualnie niebo jest zachmurzone całkowicie.Termometr wskauje +21,8*C a było wczesniej 34,2*.Spokojnego dnia i smacznej kawki. :coffe: :coffe: :coffe: :bye: :bye: :bravo: :bravo:
IMG_20260606_080513858_HDR2.jpg
Pozdrawiam Józek!!
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Marlenka, koma, MARRY, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 09 Cze 2026 19:32 #894556

  • koma
  • koma's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4418
  • Otrzymane dziękuję: 37681
Kolejna zimna noc z temp.7 stopni.Dzien bardzo ładny z dużą ilością słońca i lekkim wiaterkiem.Nie sprawdzałam temp.w ciągu dnia, ale ponad 25 na pewno było.

Spokojnego wieczoru.

20260609_190357.jpg
Maria
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 09 Cze 2026 20:08 #894557

  • Marlenka
  • Marlenka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3486
  • Otrzymane dziękuję: 23197
O dwunastej było 29 stopni. Po południu zaczął padać deszcz, potem wyszła burza i więcej deszczu. Nareszczie. :)

MVIMG_20260608_085416.jpg
Pozdrawiam Marzena
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, JaNina, ewakatarzyna, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 09 Cze 2026 20:32 #894559

  • Babcia Ala
  • Babcia Ala's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Rocznik 1964
  • Posty: 7858
  • Otrzymane dziękuję: 37176
Dziś to już chyba wszystkim podlało, u mnie poprawiło :tongue2:
Alicja
Ogród przy chałupie 10 km od polsko-czeskiego Cieszyna
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, JaNina, ewakatarzyna, Mejra, lusinda

POGODA W NASZYCH WARZYWNIKACH CZĘŚĆ XXIII 09 Cze 2026 20:37 #894560

  • najemnik
  • najemnik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1463
  • Otrzymane dziękuję: 9825
Nareszcie konkretny opad deszczu :)

Trochę popieliłem, miejscami ziemia wyschnięta jak popiół. No i zbiorniki stawiam, że zapełnione w 100%.
Ogrodnictwo to moje hobby, które daje satysfakcję i uczy pokory.

Zapraszam do wymiany kłączy dalii.

Pomidorowe pewniaki na 2025: Wielmoża, Bycze serce z noskiem, Gigant Podlasia, Cytrynek
Za tę wiadomość podziękował(a): JaNina, ewakatarzyna, Babcia Ala, Mejra, lusinda


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.476 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum