• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Odchody dzikich zwierząt

Odchody dzikich zwierząt 05 Kwi 2014 09:21 #240633

  • Roma
  • Roma's Avatar
Waldku-o skoncentrowanym wyciągu z kompostu mamy informacją od całkiem niedawna i o jego zbawiennym działaniu wiemy niewiele.Natomiast gnojówki (różne) nastawiałam od zawsze i znam efekty ich działania.O tym,że jest trochę za zimno już wspominałam wcześniej,przed Twoim wpisem.Jak dłużej postoi to nic się jej nie stanie :)
Proponowany przez Ciebie wyciąg również nastawię bo skoro ma takie zbawienne skutki to warto spróbować.
Elu-dziękuję :kiss3: Jeszcze trochę cierpliwości i będziemy zasilać nasze roślinki :garden1: moje dostaną "papu" po 15-tym kwietnia.Jeśli nawet gnojówka do końca nie będzie tak treściwa jak latem to i tak warto,lepsze coś jak nic. O tej porze roku nic innego nie wymyślimy :)
edit:
J się trzymam tej zasady "jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma" ;)
Ostatnio zmieniany: 05 Kwi 2014 09:25 przez Roma.


Zielone okna z estimeble.pl

Odchody dzikich zwierząt 05 Kwi 2014 10:04 #240640

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Może postawić zupkę na słońcu, zawsze cieplej :think: tylko nie jest dobrze, jak się psisko zaktywizuje aromatem. Nastawiałam dawno temu pyszności z krowiego placka, niestety mój pies zainteresował się za mocno :rotfl1: :rotfl1: . Od tamtej pory zrezygnowałam, nie mam miejsca wystarczająco bezpiecznego...

A co to są za śmichy-chichy z poważnego tematu :hammer: :hammer: :hammer: Drogie koleżanki, nie dworować sobie, tylko szukać, zbierać i nastawiać :mad2: :mad2:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Za tę wiadomość podziękował(a): muchazezlotym

Odchody dzikich zwierząt 05 Kwi 2014 10:13 #240642

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Przestawiłam wiadro na .... podwórkowy gril :P :woohoo: - w dziurze, na słońcu, osłonięte od wiatru pewnie szybciej ruszy. Powiem Wam, że rano na powierzchni była warstewka lodu... :jeez:
Haniu, ruszt jest na tyle wysoko, że moje stare psisko nie da rady się dobrać. :whistle:
pozdrawiam
Ela

Odchody dzikich zwierząt 05 Kwi 2014 10:28 #240645

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Muszko, serdecznie Ci życzę, żeby psisko Cię nie zaskoczyło: in + w sprawności, in - w upodobaniach. Myślałam, że moja psica jest bardziej wyrafinowana, potem było mycie i mycie i mycie :mad2:
:bye: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.282 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum