• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Odchody dzikich zwierząt

Odchody dzikich zwierząt 01 Mar 2014 22:40 #229952

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Ach, ta dysleksja .... :mad2:

Siberko, jesteś pewna, że nie mam Twego adresu ? :devil1:

Tomku - jak zwykle niezawodny.... :drink1: - dasz adresik to i Tobie podeślę klocuszki - ile chcesz ... hm ... litrów... :funnyface:
Z żubrami to nie żartuj - taki stolec jednego pewnie z kilo waży. W ostatnim tygodniu stado 130 sztuk mijałam po drodze do pracy, może wybiorę sie z wiaderkiem i saperką na miejsce ich żerowania.... :tongue2:
pozdrawiam
Ela
Za tę wiadomość podziękował(a): t-x


Zielone okna z estimeble.pl

Odchody dzikich zwierząt 01 Mar 2014 22:42 #229953

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Zabierz ze sobą kamerzystę :happy3: :happy4: :rotfl1:

Odchody dzikich zwierząt 01 Mar 2014 22:46 #229957

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Paparazzi się nada? :woohoo: :funnyface: :happy4:

Ale u mnie teren zapowietrzony afrykańskim pomorem świń - nie wypuszczą obcych .... :club2:
pozdrawiam
Ela
Ostatnio zmieniany: 01 Mar 2014 22:49 przez muchazezlotym.

Odchody dzikich zwierząt 02 Mar 2014 09:34 #230007

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
A tak w ogóle, jaki ma skład ten jakże wdzięczny temat naszej konwersacji: tak bogaty w azot jak ptasie qpencje?
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka

Odchody dzikich zwierząt 02 Mar 2014 11:15 #230029

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Czyli jednak ANANAS :rotfl1: Ja tu poważnie, ekologicznie, jestem gotowa wyruszyć do okolicznych lasów w poszukiwaniu tego bezcennego dobra (bo na szczęście samo nie przychodzi :dance: ), a tu Kolega Szanowny żarty sobie z mojego zapału stroi :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 13:17 #240362

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Romciu, klocki mokną już 2 tygodnie i nadal w wiaderku mam 2 frakcje: kupy + wodę. :woohoo: Czy to tak ma być? Myślałam, że rozmokną i zrobi się taka breja. Może to dlatego, że u mnie w nocy są wciąż mrozy? :think:
pozdrawiam
Ela

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 14:41 #240384

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
A może dieta była niestosowna? Rozważ Muszko pomysł Tomka...A może to trzeba moczyć w ciepłej wodzie? Nie ma to jak wiosna :dance:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 16:32 #240404

  • Roma
  • Roma's Avatar
Elu-bobki zawsze będą ale latem szybciej przefermentują i będzie ich stanowczo mniej i opadną na dno. Gnojówka u mnie stoi już prawie półtora miesiąca i moim zdaniem jeszcze nie jest przerobiona.Chyba jest jeszcze za zimno.Musimy,niestety jeszcze poczekać :(

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 16:50 #240411

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Haniu, sugerujesz, że źle karmiłam łosie? :happy3: :jeez: Nie posłużyły im mumie jabłek? :happy4:

Roma, u mnie stolce wciąż pływają po wierzchu. Mi się nie spieszy - hosty jeszcze śpią, więc niech se te bobki fermentują spokojnie. :P
pozdrawiam
Ela
Ostatnio zmieniany: 04 Kwi 2014 16:53 przez muchazezlotym.

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 17:01 #240412

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Niestety Muszko, tak to wygląda. Za mało było host w diecie. :woohoo: Mumie jabłek, hm, brzmi dostojnie, ale mało apetycznie :rotfl1: :rotfl1: nawet dla łosia.
:hug: :hug: :bye:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Za tę wiadomość podziękował(a): muchazezlotym

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 17:26 #240421

  • Roma
  • Roma's Avatar
Nasze(końskie :P )bobki też jeszcze pływają po wierzchu ale część już opadła.

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 21:12 #240478

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Zajrzałam tu sobie jako okoliczny lajkonik i normalnie... czy widzicie jak to wygląda z boku? (zboki!) :supr3: :rotfl1: ;)

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 22:25 #240546

  • Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15854
  • Otrzymane dziękuję: 12253
Ale mnie Daniela rozśmieszyła... wyobraziłam sobie ten rzut oka z boku... :devil1: :devil1:
Pozdrawiam - Ania

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 22:59 #240560

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
muchazezlotym wrote:
Paparazzi się nada? :woohoo: :funnyface: :happy4:

Ale u mnie teren zapowietrzony afrykańskim pomorem świń - nie wypuszczą obcych .... :club2:
No właśnie, w radio słyszałam o pomyśle na ostateczne rozwiązanie kwestii bezdomnych psów i kotów mogących mieć kontakt z zakażonymi dzikimi zwierzętami :mad2: Nie pamiętam dokładnie o którą gminę w audycji chodziło, ale miało to związek z afrykańskim pomorem świń. Zastanawiam się, jaki pomysł będzie na rozwiązanie kwestii kłusowników mających kontakt z potencjalnie zakażonymi zwierzętami :lev:

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 23:04 #240563

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Madziu pomijając Twój wpis to setnie uśmiałam się z dyskusji koleżeństwa. :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.

Odchody dzikich zwierząt 04 Kwi 2014 23:20 #240569

  • Roma
  • Roma's Avatar
Gosiu-że my takie dowcipne czy może śmiesznie? :think: :P bo to jak by nie było prawie to samo :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:

Odchody dzikich zwierząt 05 Kwi 2014 02:38 #240603

  • waldek727
  • waldek727's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1273
  • Otrzymane dziękuję: 864
muchazezlotym napisała:
Romciu, klocki mokną już 2 tygodnie i nadal w wiaderku mam 2 frakcje: kupy + wodę. :woohoo: Czy to tak ma być? Myślałam, że rozmokną i zrobi się taka breja. Może to dlatego, że u mnie w nocy są wciąż mrozy? :think:

Oj dziewczynki, dziewczynki. Tyle już napisałem o tych naszych pożytecznych robaczkach, że już niektórym się na emesis zbiera a Wy dalej fermentacje przeprowadzacie w zimnej wodzie. Natury naprawdę nie da się oszukać. Poczytać sobie proszę o skoncentrowanym wyciągu z kompostu, toż to samo tylko wkładem się różni. W tej chwili te wszystkie niestrawione rzeczy można robaczkom pod nos podstawiać a one i tak tego nie ruszą.

Postawić zacyn w cieple niech się woda podewze do tych przynajmniej 20 stopniów Bahrajnów cy tam jakich Celcjuszów, zaciągnąc płyn mączką skalną w najmniejszej chochelce zmieszczoną. Jak melaska jest, to też osłodzić życie robaczkom taką samą ilością, ale nie więcej. Jak to pachnidło zniuchają, to się same zlecą wszystkie z całej okolicy na ten pierwszy po zimie wikt. A my wtedy ich na karuzelę i dokoła, dokoła wte i wewte patycokiem co by im dużo powietrza za skóre nawłaziło. I tak wozić ich na tej bujawce ze trzy albo cztery tygodnie aż sie z gówna masło zrobi.
,,OGRÓD KTÓRY ŻYJE W ZGODZIE Z NATURĄ, ŻYJE PEŁNIĄ ŻYCIA."
mój wątek-OGRÓD W HARMONII Z NATURĄ

"www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa

Odchody dzikich zwierząt 05 Kwi 2014 08:24 #240624

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
waldek727 wrote:
Postawić zacyn w cieple niech się woda podewze do tych przynajmniej 20 stopniów Bahrajnów cy tam jakich Celcjuszów, zaciągnąc płyn mączką skalną w najmniejszej chochelce zmieszczoną. Jak melaska jest, to też osłodzić życie robaczkom taką samą ilością, ale nie więcej. Jak to pachnidło zniuchają, to się same zlecą wszystkie z całej okolicy na ten pierwszy po zimie wikt. A my wtedy ich na karuzelę i dokoła, dokoła wte i wewte patycokiem co by im dużo powietrza za skóre nawłaziło. I tak wozić ich na tej bujawce ze trzy albo cztery tygodnie aż sie z gówna masło zrobi.

:eek3: :ohmy: :jeez:

Romciu kochana, Twoje rady to chociaż rozumiem.... :hug:
pozdrawiam
Ela


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.352 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum