TEMAT: Orgonit w ogrodzie

Orgonit w ogrodzie 14 Mar 2015 19:16 #348959

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Ostatnio mam styczność z odpromiennikami orgonitowymi. Muszę przyznać, że mają pozytywne działanie na zdrowie i energię człowieka (neutralizują szkodliwe promieniowanie urządzeń i cieków wodnych). Są również orgonity ogrodowe w kształcie rury, które wkopuje się w ziemię. Urządzenie to wyciąga z ziemi i zmienia negatywną energię w zdrową, po czym tę dobrą energie kieruje z powrotem w głąb ziemi. Podobno rośliny lepiej rosną. Ma również działanie neutralizujące negatywne oddziaływanie cieków wodnych.
Ciekawa jestem, czy ktoś na forum używa wzmacniacza ogrodowego garden pipe. Jakie są spostrzeżenia?
Ostatnio zmieniany: 14 Mar 2015 19:17 przez Bozi.


Zielone okna z estimeble.pl

Orgonit w ogrodzie 14 Mar 2015 21:27 #349012

  • waldek727
  • waldek727's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1273
  • Otrzymane dziękuję: 864
Właściwości i cechy charakterystyczne:
m.in.
-rozsyła energię Boskiej Miłości
- pomaga scalić rodzinę
- chroni przed klątwami i urokami osoby związane energetycznie/emocjonalnie z właścicielem
,,OGRÓD KTÓRY ŻYJE W ZGODZIE Z NATURĄ, ŻYJE PEŁNIĄ ŻYCIA."
mój wątek-OGRÓD W HARMONII Z NATURĄ

"www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa

Orgonit w ogrodzie 15 Mar 2015 10:52 #349125

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Mnie interesuje funkcja neutralizacji negatywnego oddziaływania środowiska. Urządzenie jest porównywane do urządzeń radiestezyjnych.
Np. antyradioator radion neutralizuje szkodliwe dla zdrowia promieniowanie fal elektromagnetycznych, emitowanych przez : telefony komórkowe, telewizory, komputery, kuchenki mikrofalowe, nawigacje GPS, modemy, urządzenia sieci bezprzewodowych i itp. Jest stworzony w Instytucie Voll'a. Skuteczność Antyradiatora Radion potwierdziły badania naukowe przeprowadzone w Instytucie Biotroniki i Elektrofotografii w Kielcach pod kierownictwem inż. Janusza Wilczewskiego. Wygląda na to, że nie jest to tylko ideologia.
Ponieważ noszę się z zamiarem zakupu takiej rury do ogródka, opiszę swoje spostrzeżenia, jak oddziaływuje na rośliny.

Orgonit w ogrodzie 18 Mar 2015 11:41 #350183

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Instytut Voll'a ma bardzo naukową nazwę, a zajmuje się sprzedażą różnych rzeczy, które zostały przebadane w tym instytucie :)
Między innymi mają w sprzedaży wiorki, które detoksykują, zapobiegają nowotworom, likwidują celluit, wzmacniają paznokcie i włosy, likwidują stres :happy:

Niestety mam bardzo skrajny przykład (najbliższa koleżanka mojej mamy, moja matka chcrzesna), gdy osoba, która uwierzyła w podobne cudowne kuracje - neutralizatory energii, jonizatory, cud diety oczyszczające - straciła życie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi

Orgonit w ogrodzie 18 Mar 2015 20:21 #350278

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Na razie podchodzę do tych przedmiotów "badawczo". Jeżeli będą jakieś zauważalne pozytywy , napiszę o tym. Nie chodzi mi o leczenie ale w przypadku ogrodu o lepszy rozwój roślin.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.255 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum