TEMAT: Na zielono !

Na zielono ! 06 Wrz 2015 21:28 #400374

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
To nie ważne że kwitną tylko dwa, ale za to jak cudnie!! :hearts: :hearts: Co do listeczków zamówionych przez Ciebie, to współczuję Ci stresu jaki musiałaś przejść, ale dobrze że wszystko zakończyło się happy end-em. :dance:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.


Zielone okna z estimeble.pl

Na zielono ! 06 Wrz 2015 22:22 #400401

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Kerstin2309 wrote:
To nie ważne że kwitną tylko dwa, ale za to jak cudnie!! :hearts: :hearts: Co do listeczków zamówionych przez Ciebie, to współczuję Ci stresu jaki musiałaś przejść, ale dobrze że wszystko zakończyło się happy end-em. :dance:

Jeszcze się Krysiu nie przeważyły szale-dziś podejrzałam,że jeden listek od ogonka podgniwa i po przycięciu umieściłam go w ziemi i trzymam kciuki. Kurcze, teraz chłodno i to gorzej dla świeżaków... Ciekawostka jest taka, że ZAWSZE jak coś niedobrego dzieje się z listkami, to to sa właściwie same ...gratisy a te zamówione nie i tak też jest tym razem.
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 07 Wrz 2015 20:17 #400533

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Można by rzec: ironia losu (albo raczej: zieloniastych) :dazed:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Na zielono ! 09 Wrz 2015 20:57 #400935

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Porosły mi maluchy fiołkowe wyklute od listków, więc się dziś po raz pierwszy przymierzyłam do rozdzielenia tego towarzystwa. Po rozłożeniu na czynniki pierwsze zawartości doniczki Ślubnego Bukietu, z którego aż kipiało załamałam ręce-sadzonek na oko powyżej dziesięciu przy każdym z obu listków! Rozsadziłam najdorodniejszą dla Mamy (obiecaną), sobie drugą(do ziemi), kilka większych w ziemi na handel i obdarowywanie znajomych, ze trzy ciach z powrotem przy listkach matecznych (a nuż coś pójdzie nie tak, jako rezerwa) i jeszcze dwie ładne po umyciu korzeni z ziemi do hydro-jako eksperyment, a najsłabszych garstkę...cóż, do tzw. Koszalina (sorry, nie mam miejsca na dwadzieścia egzemplarzy tego samego gatunku choćby na jakiś czas).

A wszystko to za sprawą naszej Kochanej Barakudki, bo to ona obdarowała mnie takimi plennymi listkami matecznymi. Za co ogromnie dziękuję :kiss3:
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 10 Wrz 2015 17:31 #401078

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
To "tera bedom" foty sprzed minutki, jeszcze cieplutkie:

Znowu Kris (jutro zawożę do Mamy, więc się muszę nacieszyć a on się rozkręca )
P9100136.jpg


Madzhenta zaczęła:
P9100132.jpg


Kundelek w hydroponice:
P9100138.jpg


Najnowszy nabytek-Pacific Pearl (a podobno miało u mnie nie być niebieskich...)
P9100140.jpg
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Ostatnio zmieniany: 10 Wrz 2015 17:33 przez Selinka.

Na zielono ! 10 Wrz 2015 17:37 #401081

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Sorry za jakość fotek, sprzęt bylejaki..
No to "jadziem dali":
P9100143.jpg


P9100142.jpg


P9100146.jpg


P9100141.jpg
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 10 Wrz 2015 17:38 #401082

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Ło ja cie, jak parzom, i faktycznie jeszcze gorące, co da się zauważyć po gorących barwach na kwieciu. :) :flower2:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Na zielono ! 10 Wrz 2015 17:39 #401084

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
I jeszcze:
P9100150.jpg


P9100153.jpg


P9100156.jpg


P9100164.jpg
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 10 Wrz 2015 17:46 #401085

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Krysiu, widać na nich pełno kociej sierści? :laugh1:
Na kuchenny parapet i na lodówkę (moje miejscówki fiołkowe) koty się nie mają jak dostać :fly: ale kudły jak widać znają swoje sposoby :think: :happy: !!!
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 10 Wrz 2015 19:28 #401113

  • Gosia352
  • Gosia352's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1896
  • Otrzymane dziękuję: 3779
Selinko fiołki Ci rosną jak na drożdzach :bravo: :bravo: :bravo:
Moją faworytką jest Złotaja Rybka też ją mam i uwielbiam :hearts:

Mój parapet

SAM_6467.jpg
Pozdrawiam Gosia :)

Na zielono ! 10 Wrz 2015 20:15 #401128

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Zmówiłyście się by mnie wystawiać na pokuszenie? No, ja wam dam! :club2: :club2: hahahaha.... :rotfl1:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Na zielono ! 10 Wrz 2015 22:23 #401167

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Brawo Gosiu, śliczne sadzonki, takie już starszaczki bardziej niż moje !

Krysiu, Ty się tych morderczych zapędów "przypiekaniowo-przyduszająco-patelniowych" nabawiłaś ostatnio, czy tak masz po prostu, Kochana, hę? :tongue1:

Wiecie co mi chodzi po głowie-jaki jest według Was najbrzydszy gatunek fiołka?
ja obstawiam Bol's Evening Holger. Nie lubię tez pojedynczych, mdłych kwiatów, fioletów, os czy innych chudzielców. Bez urazy dla tych, których zachwycają-gusta są rozmaite i w dodatku się zmieniają (niekiedy drastycznie z: "absolutnie nie" na "ależ jak-najbardziej-tak" )
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 10 Wrz 2015 22:33 #401168

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Gosiu, a gdzie masz nazwy fiołków? Na doniczkach? Czy pamiętasz, który jak się wabi? Ja większość i tak rozpoznaję i fiszka niepotrzebna, ale w sumie jak już je porobiłam samodzielnie, to na razie są wetknięte. Na pewno jak porozdzielam od "matek" to łatwo się pogubić.
A patent fiszkowy polecam-pocięte ze sztywnej plastikowej teczki na dokumenty. Można i wielkość i kształt dobrać jak się komu żywnie podoba. Jak nazwa nieaktualna, to zmywaczem do paznokci i fiszka wielokrotnego użytku a niemal za darmo, a przynajmniej za grosze.
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 11 Wrz 2015 07:37 #401189

  • Gosia352
  • Gosia352's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1896
  • Otrzymane dziękuję: 3779
Tak nazwy fiołków mam na doniczkach i oczywiściie zapiski w zeszycie :)
Hoją zrobiłam "fiszki"ale kupowałam już gotowe w ogrodniczym ale teraz
to ja już skorzystam z Twojego patentu fiszkowego :dance: Dzięki za podpowiedz :kiss3:
Selinko ja podobnie jak Ty nie lubię fiołków o pojedyńczych kwiatach
i uważam je za najbrzydsze ale chudzielce(osy)i miniaturki to już bardzo lubię :drool:
:bye:
Pozdrawiam Gosia :)

Na zielono ! 11 Wrz 2015 08:04 #401195

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Selinka wrote:
Krysiu, Ty się tych morderczych zapędów "przypiekaniowo-przyduszająco-patelniowych" nabawiłaś ostatnio, czy tak masz po prostu, Kochana, hę? :tongue1:
Jaaaa? No coś ty, jestem niesłychanie spokojny człowiek. Sprawdzam tylko skuteczność i siłę perswazji nowo znalezionych ikonek w necie (
) ....
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Na zielono ! 11 Wrz 2015 10:49 #401216

  • makosz11
  • makosz11's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 98
  • Otrzymane dziękuję: 235
Chyba Krysi podrzucę dodatkowe patelnie skoro nimi tak ochoczo wywija-całkiem nowe dopiero co kupione...Odnawiam zasoby kuchenne po przeprowadzce :angry: U mnie na parapecie fiołki też jedynie 'w pieluchach'- w trakcie przeprowadzki kartoniki z fiołeczkami zginęły jak pod gilotyną. U Ciebie odmianowe rarytasy :woohoo: jak zakwitną będzie co podziwiać :flower2:
Świadomość, że gdzieś ktoś istnieje, kto ciebie rozumie mimo odległości lub niewypowiedzianych myśli, przemienia tę ziemię w kwitnący ogród...
Ostatnio zmieniany: 11 Wrz 2015 10:50 przez makosz11.

Na zielono ! 12 Wrz 2015 11:52 #401403

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Podrzuć kochana, podrzuć, bo moja patelaszka już prawie na wykończeniu jest. :happy: :happy:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Na zielono ! 14 Wrz 2015 18:48 #401869

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
I że to niby od pichcenia, tiaaa...już nie mam złudzeń, mimo tych fotek na temat robienia przetworów :funnyface: dla zmylenia przeciwnika :happy3: Kto podpadnie ten skończy jak papryczka w marynacie z musztardą!
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Tola, Carmen
Wygenerowano w 0.612 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum