TEMAT: Moje hobby - magnesy

Moje hobby - magnesy 03 Sie 2018 03:37 #620706

• beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Otrzymane dziękuję: 4339
Na prośbę Iwonki :) , chciałabym pokazać moje małe zbieractwo , hobby , które absolutnie nie związane jest z moimi wyjazdami . Magnesy kolekcjonuję od kilku lat , może ośmiu ,a pierwszy dostałam od brata , który był w Grecji .Sama nigdzie nie jeżdżę z różnych względów .Najwięcej magnesów mam od córki i zięcia , którzy uwielbiają podróżować ,ale i od syna mam kilka ,kuzynki , znajomych , czy nawet od turystów przesyłką listową dostałam Wrocław :) .

Wczoraj właśnie koleżanka przyjechała odebrać sobie zamówione razem ze mną kwiatki i przywiozła mi Jarosław ,Zamek Bolków i Zamek Książ , i jeszcze Lębork ma dojechać , bo praca pozwala jej być w tak różnych miejscach.

nie mieszczą się na boku lodówki , więc zaczęłam przypinać z przodu
DSCN4571.jpg

DSCN4545.jpg

DSCN4573.jpg

DSCN4575.jpg

Beata
Ostatnio zmieniany: 03 Sie 2018 04:06 przez beatazg.
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH, Terri, Dorota15, tilia66, Emalia112, Łatka, Florka, CHI

Moje hobby - magnesy 03 Sie 2018 07:26 #620720

• tilia66
  • tilia66's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2186
Piękna kolekcja :bravo: :bravo: :bravo:
Beatuś, jak będzie lał deszcz lub w innym wolnym czasie, pstryknij takie fotki jak pierwsza, po kilka sztuk, wtedy fajnie widać i można się przyjrzeć, a ja bym chętnie dokładniej obejrzała Twoją kolekcję. A tak na szybko to co prezentuje ten magnesik - ostatnia fotka, szósty od góry.
Irlandzki krasnal ma propozycję nie do odrzucenia :happy:
A tak odchodząc od tematu, mam lodówko-zamrażarkę tej samej firmy, chyba jest już pełnoletnia bez napraw i aż się boję jak wysiądzie, bo nową zamrażarkę która ma niecałe trzy lata już naprawiałam.
Dobrego dnia :bye:
Zielonajagoda w ogrodzie.

Pozdrawiam Iwona.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg

Moje hobby - magnesy 03 Sie 2018 07:27 #620721

• tilia66
  • tilia66's Avatar
  • Platinum Boarder
O matko jedyna, teraz zauważyłam godzinę w której to wstawiłaś :eek3: :eek3: :eek3:

Pozdrawiam Iwona.

Moje hobby - magnesy 03 Sie 2018 08:52 #620731

• beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Platinum Boarder
Iwonko dziękuję :kiss3: , może tak jak piszesz napiszę parę słów o każdym , bo nie wiem o którym piszesz . A jeszcze potrzebna będzie konsultacja z córką :) Większa część magnesów to gipsowe odlewy , ale są też naturalne czyli z metalu , drewniane ,czy Białowieża jest z rogu . Są też pocztówkowe .

Pierwsze zdjęcie to Stare Miasto w Dubrowniku (Chorwacja ) , Niemcy , które były tylko przejazdem i Trebinje – miasto w południowej Bośni i Hercegowinie, nad rzeką Trebišnjica . Miasto wchodzi w skład Republiki Serbskiej w BiH.

Następne trzy od koleżanki , która sprzedaje koszulki i jeździ tam , gdzie organizowane są różnego rodzaju imprezy plenerowe .

Nie mogę spać i choć o 23 oczy mi się zamykały i jak nigdy położyłam się do łóżka to pół godziny po północy już nie spałam i tak aż do 4,30 , a o 7 wstałam , bo obiecałam jednej pani wykopać roślinki , która dziś wyjeżdżała . U nas wczoraj nie padało , chyba pierwszy dzień bez deszczu i dzisiaj też będzie gorąco .

Beata
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI

Moje hobby - magnesy 03 Sie 2018 14:04 #620777

• tilia66
  • tilia66's Avatar
  • Platinum Boarder
beatazg wrote:
Pierwsze zdjęcie to Stare Miasto w Dubrowniku (Chorwacja ) , Niemcy , które były tylko przejazdem i Trebinje – miasto w południowej Bośni i Hercegowinie, nad rzeką Trebišnjica . Miasto wchodzi w skład Republiki Serbskiej w BiH
Dzięki za opisanie pierwszej foty :dance:
Niedługo jesień, będzie więcej czasu, to może pomaleńku przedstawisz nam bliżej swoją kolekcję :)
:bye:

Pozdrawiam Iwona.

Moje hobby - magnesy 03 Sie 2018 15:09 #620783

• CHI
  • CHI's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 3264
Beatko
to już wiem czym Ci się będę rewanżować za siewki host :fly:
Kupuj drugą lodówkę :devil1:
Ostatnio zmieniany: 03 Sie 2018 15:10 przez CHI.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg

Moje hobby - magnesy 03 Sie 2018 22:02 #620830

• beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Platinum Boarder
Iwonko , faktycznie idzie jesień a po niej najdłużej trwająca pora roku jak dla mnie , zima . Postaram się wszystkie rzeczowo opisać :) .
Małgosiu , będą następne siewki , z o wiele lepszych nasion , które dostałam od Madzi . Wprawdzie zielone , ale rodzice znani i ładnie się zapowiadają . Oczywiście się podzielę , bo jest tego dużo i wiesz przecież ,że nie musisz się rewanżować :)

Beata
Za tę wiadomość podziękował(a): CHI

Wygenerowano w 0.127 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum