• Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jaki opryskiwacz wybrać?

Jaki opryskiwacz wybrać? 08 Lip 2017 11:50 #553801

• Jan4
  • Jan4's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1405
Do opryskiwaczy warto kupić różnej wielkości lance w tym idealne do oprysku drzew. :dance:
DSC06013.jpg

DSC06014.jpg
Pozdrawiam Andrzej
Ostatnio zmieniany: 08 Lip 2017 11:51 przez Jan4.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kaja, iwcia55

Jaki opryskiwacz wybrać? 10 Lip 2017 09:54 #554223

• Dino_saur
  • Dino_saur's Avatar
  • Senior Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 45
Testowałem różne, zaczynałem od Kwazara i długo byłem mu wierny.
Niestety - nie wiem czy to mój pech - każdy następny był coraz gorszej jakości, a części zamienne coraz droższe. Po krótkiej kalkulacji wyszło mi, że taniej kupować "no name" godząc się z jego krótszym resursem i pewnymi niedogodnościami eksploatacyjnymi niż przepłacać na sprzęt "markowy" i tracić nerwy i pieniądze. Na początku były małe i średnie "biedronkowo-podobne".
Tydzień temu "zainwestowałem" kilkadziesiąt :woohoo: złotych w kilkunastolitrowy opryskiwacz plecakowy. Pierwsze wrażenia z oprysków? Bardzo wygodny, opryskiwanie nie jest równoczesną walką z lancą, roślinami i wiszącym na ramieniu, obijającym się o wszystko ciężkim baniakiem. Co więcej brak jest wreszcie konieczności zatrzymywania się, zdejmowania baniaka, pompowania i zakładania go ponownie na ramie. Praca z plecakowym to zupełnie inna bajka. I mimo iż pojemność to kilkanaście litrów, można całkiem spokojnie napełnić go kilkoma litrami cieczy i działa doskonale. Lanca trochę krótka, ale wygląda, że uda się dopasować pozostałości z poprzednich opryskiwaczy.
Slowly and steady wins the race...

Pozdrawiam
Zbyszek
Ostatnio zmieniany: 10 Lip 2017 09:56 przez Dino_saur.

• Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.155 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum