TEMAT: Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela-Max wrócił do domu

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela-Max wrócił do domu 21 Maj 2013 01:04 #159048

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Gosia wrote:
Kochani zwracam się do Was z przeogromną prośbą...

W piątek zaginął nasz ukochany przyjaciel, Bichon frise Max. Ponieważ chwytamy się każdej deski ratunku, postanowiłam zwrócić się do wszystkich którzy odwiedzą ten wątek, nawet tych tylko przeglądających o pomoc. Gdzie tylko się daje zamieszczamy ogłoszenia, mieszkamy przy drodze krajowej, zdajemy więc sobie sprawę z tego, ze nasz ukochany piesek może być teraz w dowolnym miejscu w kraju. Nasz pies należy do rasy która wymaga wizyt u psiego fryzjera i stąd moja prośba. Gdybyście byli tak dobrzy i zechcieli odwiedzić psich fryzjerów w swoich miastach, okolicach ale też placówki weterynaryjne, zostawiając tam nasze ogłoszenie ze szczególnym zwróceniem uwagi, że nasz piesek był pozbawiony dwóch przednich zębów w górnej szczęce. Wiem, że proszę o bardzo wiele, że to wymaga wysiłku, poświęcenia cennego czasu, którego szczególnie teraz nikt za wiele nie ma, ale błagam o pomoc, odchodzimy od zmysłów, a nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zakątka w kraju. Wiem, ze ktoś pomyśli, to tylko pies, a krzyku tyle jakby zginęło dziecko, ale Max to nie był tylko pies, to najmądrzejszy, najwierniejszy, najczulszy i najukochańszy członek naszej rodziny. Jeśli ktoś czytając ten tekst, pomyśli, mieszkam za daleko by tu mógł się znaleźć to jest w błędzie, nasza droga jest drogą tranzytową, Max może teraz być całkiem blisko Ciebie, mój odwiedzający ten wątek gościu. Poniżej zamieszczam treść ogłoszenia do skopiowania i zdjęcia naszego Maxa przed i po wizycie u fryzjera, bo w tej chwili może i tak i tak wyglądać. Wiem, że narażam Was na dodatkowe koszty związane z wydrukowaniem ogłoszenia, jeśli tylko będę mogła to się odwdzięczę. Proszę nie przejdźcie koło tego apelu obojętnie. Treść ogłoszenia:

Zaginął Max
W Aleksandrowie koło Żyrardowa przy drodze krajowej nr 50 zaginął 7 letni pies w typie Bichon frise, podobny do Pudla.
Piesek wabi się Max, jest białej maści, jednak na grzbiecie ma widoczne, szczególnie po obcięciu brązowe nieliczne niewielkie kępki włosów, przy długim włosie prawie niewidoczne.
Oczy bardzo ciemno brązowe, wręcz czarne. Ma niecałe 7 lat. Charakterystyczne jest to, że nie posiada dwóch przednich zębów w górnej szczęce, które stracił w niejasnych okolicznościach. W momencie zaginięcia nie miał na sobie obroży i wyglądał na zaniedbanego, był przed wizytą u fryzjera.
Posesję opuścił 17.05 między godziną 18.30 a 19.30. Przez pewien czas mógł być widziany z dużym biało brązowym psem. Jeśli ktoś go zabierał to mógł on być w jego towarzystwie.
Pies jest bardzo przywiązany do rodziny jak i rodzina do niego i bardzo tęskni za ukochanym Maxem.

Bardzo proszę osoby posiadające jakiekolwiek informacje o w/w psie o kontakt tel.XXX. Za odnalezienie pieska przewidziana nagroda.




Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Ostatnio zmieniany: 25 Maj 2013 01:47 przez Gosia.


Zielone okna z estimeble.pl

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 21 Maj 2013 07:12 #159055

  • ewa1953
  • ewa1953's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 783
  • Otrzymane dziękuję: 497
Nie to nie jest tylko pies to jest nawierniejszy przyjaciel
Salony psich fryzjerow ,lek.wet nie chce Cie martwić ale za bardzo na ich pomoc bym nie liczyła.To profesjonaliści nie zawsze miłośnicy.
Jak mozesz daj ogloszenie w lokalnych gazetach ,plakaty na okolicznych stacjach benzynowych,parkingach. Wazne zaznacz ,że za odnalezienie jest nagroda !Ulotki do skrzynek na listy.Dzieci i panowie spod sklepu dużo wiedzą !!!Schronisko sprawdzaj OSOBIŚCIE nie licz ,że zawiadomią o znajdzie ,nie daj sie zbyć obejdz wszystkie boksy !!!!!
Zrobiłam wydarzenie na FB UDOSTĘPNIAJCIE !!!www.facebook.com/events/509315089117370/?ref=22
Ostatnio zmieniany: 21 Maj 2013 07:16 przez ewa1953.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 21 Maj 2013 08:25 #159068

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Gosiu znam ten ból :dry: , mojego przyjacieja szukałam 3dni i nocy po okolicznych zaroślach ze strachem, że złapał się w sidła, bo niestety nadal tak u nas polują :evil: dopiero w jednym z gabinetów weterynarii dowiedziałam się, że pomagali takiego odwieźć do schroniska i tam go znalazłam. Jeżeli Twój pupil ma czipa to gabinety weterynarii mogą go odnaleźć (teraz wszystkie dane są w sieci), bo prędzej czy później do jakiegoś weterynarza trafi.
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Ostatnio zmieniany: 21 Maj 2013 08:26 przez piku.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 21 Maj 2013 09:16 #159088

  • Malkar
  • Malkar's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1191
  • Otrzymane dziękuję: 2300
Wysłałam ogłoszenie do zaprzyjaźnionej pani weterynarz, która jest równocześnie prezesem stowarzyszenia zajmującego się bezdomnymi zwiearzakami.
W czasie łowienia ryb trzeba zachować najwyższą ostrożność - szczególnie gdy się jest rybą.
Małgorzata

A u mnie w ogrodzie
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia, ewa1953

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 22 Maj 2013 11:55 #159446

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Ewo szczególne podziękowania dla Ciebie za zaangażowanie w poszukiwanie Maxa. :hearts: Pisałam do Ciebie na fb nie wiedząc, że jesteś użytkowniczką naszego forum.

Małgosiu :thanks: :thanks: :thanks: :thanks:

Wiesiu niestety Max nie posiada czipa. :club2: Ale chwytam się z nadzieją tego, że jest rozpoznawalny przez niekompletne uzębienie, i charakterystyczne, szczególnie po obcięciu umaszczenie.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 22 Maj 2013 13:26 #159471

  • ewa1953
  • ewa1953's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 783
  • Otrzymane dziękuję: 497
Jeszcze jedna moja rada w wszelkich ogłoszeniach podając nazwę rasy zaznaczajcie ,że jest podobny do pudelka nie wszyscy "kowalscy" wiedzą jak wyglada Bichon.
Nie traćcie nadzieji psiaki znajduja sie !!!!

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 22 Maj 2013 13:38 #159475

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Ewo :kiss3: nawet nie wiesz ile Twoje słowa dla mnie znaczą, powodują, że tracąc wiarę zdobywam ją na nowo. :thanks:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Za tę wiadomość podziękował(a): ewa1953

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 22 Maj 2013 14:52 #159482

  • trzynastka
  • trzynastka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Każdy dzień nawet najgorszy wart jest przeżycia
  • Posty: 653
  • Otrzymane dziękuję: 238
Udostępniłam na FB i wysłałam do kolegi z forum psiego.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 22 Maj 2013 16:41 #159508

  • Tomasz23
  • Tomasz23's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 680
  • Otrzymane dziękuję: 755
Gosiu byłem w podobnej sytuacji,piesek/szczeniak amstaf/ się znalazł po ok tygodniu/ to znaczy nie zgubił sie , tylko został ukradziony z przed domu /A znalazł sie w dosc dziwny sposób , a mianowicie syn jadac autobusem usłyszał rozmowe dzieci ,ze maja nowego pieska.. po nitce do kłebka .... i piesek jest juz z nami 8 lat.
:flower1:
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia, ewa1953

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela 22 Maj 2013 20:17 #159586

  • ewa1953
  • ewa1953's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 783
  • Otrzymane dziękuję: 497
UWAGA SUPER KOMUNIKAT MAX ODNALEZIONY mam nadzieję ,że jak Gosia ochlonie to nam coś napisze !!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Malkar, piku

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela-Max wrócił do domu 23 Maj 2013 01:39 #159784

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Ewo rano jak odeśpię, obiecuję szczegółową relację z odnalezienia Maxa. :fly:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Za tę wiadomość podziękował(a): pamelka, piku, ewa1953, Margolka

Błagam o pomoc w odnalezieniu przyjaciela-Max wrócił do domu 23 Maj 2013 09:33 #159844

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Na relację z odnalezienia zapraszam do swojego wątku. :flower2:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.254 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum