TEMAT: Wspomnienia o Tych co odeszły

Wspomnienia o Tych co odeszły 19 Mar 2018 08:16 #596312

• CHI
  • CHI's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2929
Pamięci Tych, co żyją w naszych sercach i wspomnieniach, a czekają na nas po drugiej stronie...

Trudno mi pisać o moich psach, których nie ma. Za dużo ich było, odchodziły ze starości, czasem same, czasem musiałam im pomóc, jak już walka nie miał sensu, a ich oczy prosiły o pomoc w odejściu - to widać...

Do założenia tego tematu zainpirowała mnie republika.pl wysyłając meile o zlikwidowaniu darmowych stron i prośbie o ich archiwizacji.

Kiedyś zrobiłam taką stronę bialybokser.republika.pl

Prowadził ją oficjalnie Blondyn:

blond_komp_2104_maly.jpg

30 marca zniknie z serwera.

To nagłówek i tekst "o mnie"

bb_logo.jpg

Nazywam się Blondyn.
Ja to ten na 2 zdjęciach po lewej...

Witam na stronie mojej i moich Białych Braci.
Moja Pani złapała mnie na pracy przy komputerze i przepadało... powiedziała, że jak już chce pracować, to niech przynajmniej robię coś pożytecznego. No bo Ona ma za dużo pracy i tak... No faktycznie usadziłem ogon na jej krześle bo myślałem, że to coś extra – skoro Ona tu siedzi godzinami.. no i przepadło...
No ale nie ma co narzekać...
Chciałem to mam!

No to kilka słów o mnie.
Jak już pisałem nazywam się Blondyn, co prawda w „papierach” mam coś innego ILDEFONS MERITUM Ewenement. Dlaczego? Nie wiem coś mi tłumaczył o współwłasności wujek-dziadek Diuk (Pani mówi o Nim WETERAN = musi być bardzo mądry i wie co mówi).
W każdym razie mieszkam z moją Panią od zawsze, albo nawet dłużej – jak ostatnio mówiła komuś Pani. No przecież to proste – skoro mieszkała z Panią moja Mama, jej Mama i Mama Mamy mojej Mamy to i ja też!
Jestem BIAŁY.... właściwie to „skrajnie łaciaty” – tak mówi Pani, a Ona musi mieć rację... Może to chodzi o to, że mam łatę na skraju głowy?
O moim dzieciństwie możecie sobie poczytać tutaj
I mam RODOWÓD!
Co to jest rodowód to sobie poczytajcie na stronie RASOWY=RODOWODOWY, tam jest dokładnie napisane...
I ja właśnie taki mam!
Jak ktoś nie wierzy to mogę mu wysłać na maila. A co!
Chcielibyście mieć takie pochodzenie jak ja...
Ojciec Interchampion, ojciec Mamy też Interchampion, Mama Mamy Championka Polski... nie bardzo wiem, o co chodzi w tym wszystkim, ale to ma związek z czymś, co stoi na szafach i Pani, jak to wyciera, to coś brzydkiego mruczy o kurzu....
A taki coś, przy którym Pani nigdy nie mruczy to jest Mojej Mamy, za zawody w Niemczech. Bo maja Mama startowała w Zawodach Agility i wygrywała.
Ja mam to po niej – tzn kocham aglity, bo co do wygrywania to mam dopiero 1 medal, ale za to za pierwsze miejsce...
Musiałem się pochwalić – bo mi nie wierzą, że Biały potrafi...

No to teraz szybko o mojej obecnej Psiej Rodzince...
Mieszkałem z Mamą, ale jej już nie ma. Kiedyś usnęła i nie obudziła się. Było smutno. Grubej też już nie ma, gdzieś wyjechała i Pani przez tydzień miała czerwone oczy i od tamtej pory nie może się wziąć za naszą stronę , dlatego mnie pogoniła do robienia tej strony...
No ale nie jestem sam.
Mieszka z nami wujek-dziadek DIUK Meritum i moja siostra Funia (może kiedyś o nich napiszę w dziale przyjaciele). Funia jest trochę dziwnym bokserem, w Polsce (no bo w Czechach nie - inni ludzie czy co?) mówią o niej „pies – morderca”, zupełnie nie wiem dlaczego...
Nie jest tak doskonała jak ja – ma za długi pysk i za krótkie nogi, śmieszne trójkątne oczka, ale i tak ją kocham i pozwalam „się zagryzać”, no bo to w końcu i młodsza, i siostra...
Rozpisałem się, przepraszam.. Dobrze, że za oknem brzydko, to mogę sobie popisać...
Zapraszam do oglądania mojej ciężkiej pracy....
Wasz Blondyn

PS
Jak ktoś chciałby mi pomóc w tym pisaniu to proszę o maile i o Wasze zdjęcia też. Pokażmy światu, że BIAŁE JEST nie tylko PIĘKNE, ale i MĄDRE!!!

Wklejam, bez zmian, jak Ktoś chce zobaczyć stronę, póki jest - to zapraszam.

Blondyn odszedł w 2016, miał 10 lat - pokonał Go rak żuchwy, pomogłam Mu odejść, byłam z Nim do końca...
Za tę wiadomość podziękował(a): dala, Kaja, Dino_saur

Wygenerowano w 0.094 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum