TEMAT: Żurawkowe RODOS Igora

Żurawkowe RODOS Igora 20 Lis 2013 17:36 #205509

  • Grzesiu
  • Grzesiu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Życie jest piękne
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 213
Świetnie to wygląda...wiem bo widziałem...w przyszłym roku też cię nawiedzimy B)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Żurawkowe RODOS Igora 13 Lut 2014 11:22 #224046

  • wanda7
  • wanda7's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 266
  • Otrzymane dziękuję: 53
Witaj, Igor! Widzę, że już nieczęsto u siebie bywasz, a ja właśnie postanowiłam bywać częściej. Tak więc jakoś się mijamy, niestety ;)
Temat został zablokowany.

Żurawkowe RODOS Igora 15 Lut 2014 10:26 #224597

  • kaska1ge
  • kaska1ge's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 383
  • Otrzymane dziękuję: 192
Ja też wpadłam z wizytą do Ciebie. Zmiany w ogrodzie przez 3 lata oszałamiające. Ile to musiało wymagać pracy.A ilość żurawek powaliła mnie z nóg. Bajecznie kolorowo u ciebie. I też tak chcę . :rotfl1:
I przyznać muszę, że przyczyniłeś się tym do "choroby żurawkowej" u mnie w tym roku :hammer: Finanse na wiele nie pozwolą, ale w planach już mam zakup kilkunastu odmian, do towarzystwa mojej Citronelli.
Temat został zablokowany.

Żurawkowe RODOS Igora 15 Lut 2014 10:46 #224602

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Grzesiu wrote:
Świetnie to wygląda...wiem bo widziałem...w przyszłym roku też cię nawiedzimy B)

Wypowiem te same słowa co Grześ,Igor - profesjonalne połączenie kolorów - przyciąga wzrok :supr3: , zapewne taki był zamysł autora-przebudowa i ciężka praca na przestrzeni 3 lat dała piękny efekt.Chcę w tym roku podjechać do Sulejowa ,niestety z powodu obowiązków :oops:,będzie to jeden dzień-może akurat uda się mi zobaczyć na żywo twoja działeczkę..



kontynuacja wątku: forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...lka-igora-sezon-2014
Igor
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2014 07:48 przez Igor.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.258 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum