TEMAT: ,,Kokosowa'' ostoja 2014

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 08:14 #221221

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Witam i ja w nowym wątku :bye:
duże zmiany, efekty wspaniałe :thanks: :thanks:
.Piękne oczko,,,lubię je ale u innych.Ja nie mam,ale nie daleko mam zalew,więc i oczko mi nie potrzebne.
hortensje,jeżóweczki pieknie się prezentują.
Oczarowałam mnie Azja,ma wielkie szczęście,że do Was trafiła,duża odmiana jej losu.Bidulka taka ,na pierwszym zdjątku,,a teraz takie wspaniałe ,zadbane,wielkie psisko.Na pewno odwczęcza sie wam za to wasze wielkie serce jakie jej okazaliście.:P
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633


Zielone okna z estimeble.pl

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 08:27 #221224

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Kokos zapowiada się na pracowitego ogrodnika :devil1: Czuję, że będziesz miał lepiej rozkrzewione rośliny :rotfl1:
U mnie spodziewam się raczej wykopków, bo Pchła nawet w śniegu szaleńczo poluje na gryzonie :happy4:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 08:43 #221226

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
chester633 wrote:
Ostatnio wygryzł dziurę w sofie :club2: , nie wspomnę o sikaniu na podłogę,itp....:angry:

Przerabiałam to swojego czasu, dlatego tym razem wzieliśmy dorosłego psa i nie wiem co lepsze? ;)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Ostatnio zmieniany: 03 Lut 2014 08:43 przez piku.
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 11:12 #221248

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Beatko, witaj, Kokos jest bardzo towarzyski - czasami musi zostać sami wtedy robi nam ,,remont'' - masakra- ale jak ,,wywali'' białka to łapie za serce i człek mięknie :devil1: .

Ewo
, będę starał się na bieżąco uzupełniać wpisy na Forum - choć czasami mam tyle na głowie :jeez: (jak większość z nas)że czasu brakuje na Oazę...

Halino
, duże oczko w ogrodzie zawsze było moim marzeniem - a marzenia trzeba spełniać lub dążyć do ich spełnienia :bad-idea: :drink1:

Aniu, jak zwykle miło cię gościć w naszym ogródku.. :)

Iwona, masz rację, Kokos niszczy włókninę którą okryłem rośliny-uznaje to za fajną zabawę , szczególnie gdy ścigam go po pokrytym lodem śniegu-komedia... :rotfl1: co do kopania dołków to jeszcze przed zmrożeniem ziemi miałem już lekcję poglądową z jego zapędów ,górniczych'' :devil1:,
niszczenie(ew.obgryzanie) krzewów na razie jedna połamana róża Westerland i obgryziony lilak Meyera-musiałem zastosować płotki z siatki

Wiesiu, po odejściu Chestera za tęczowy most, też mieliśmy zaadoptować dorosłego psa ze schroniska - ale z kontaktu ,,psowego'' wyszły nici czyli zęby...Azja nie znosiła w swoim otoczeniu żadnego kawalera - więc po konsultacjach weterynaryjno-behawiorystycznych padło na szczeniaka - psa i tym sposobem jest z nami Kokos - straszny psotnik, czasami mam go dość.....ale pies :screem: jest najlepszym przyjacielem człowieka.... :whistle: :pinch:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): piku

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 11:50 #221259

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Mój obecny pies to właściwie mój pierwszy pies w życiu i to od szczeniaka wychowywany. Cały pierwszy rok jego życia wspominam dość kiepsko :happy3: . Bardzo długi trening czystości :evil: , epizody agresji w okresie dorastania :hammer: , no i to kopanie :jeez: . Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek zdecyduję się na ten krok ;)
Z nowym kotem zupełnie nie miałam takich problemów, choć kotek wyjątkowo psotny jest :supr: , ale jak na kota przystało - przynajmniej czysty :woohoo: i zasady higieny pojął w jeden dzień :silly:
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 18:20 #221361

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Marto, nie załamuj mnie, mam nadzieję że Kokos niedługo pojmie że nie załatwia się ,,potrzeb'' w domu.... :mad2: Kot jest bardzo czystym zwierzęciem nawet to co ,,zrobi'' chowa pod ziemię.. :wink4: a codzienna toaleta na 24 godziny przynajmniej 2 godziny do toaleta osobista...
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 18:42 #221367

  • mrówa
  • mrówa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1379
  • Otrzymane dziękuję: 484
Poprzedni wątek też był ładny... :think:
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 19:06 #221374

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Jak szybko przeleciały strony.... parę dni nie będąc na forum to bardzo duże zmiany...dobrze że wątek zacząłeś nowy będziesz miał co pokazywać z wiosennych harców Twoich psiaków a szkody będą na pewno..bardzo duże zmiany na Twojej działce... pięknie wszystko rośnie i takie soczyste ....
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 03 Lut 2014 19:48 #221387

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Nie wiem ile ma Kokos w tej chwili, ale moja suka dopiero w wieku 8 miesięcy nauczyła się doczekiwać ranka :evil: i pierwszego wyjścia, choć akurat wtedy naprawdę rano wstawałam :jeez: . Bo w dzień już dużo wcześniej nauczyła się pilnować ;)
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 11:52 #221521

  • Orszulkaa
  • Orszulkaa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3063
  • Otrzymane dziękuję: 3455
chester633 wrote:
... a marzenia trzeba spełniać lub dążyć do ich spełnienia :bad-idea: :drink1:

Tak, tak, tak!!!
Ja też mam takie podejście do życia :)
I to pod każdym względem. Ogrodowym także!
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 15:07 #221542

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Witajcie, fajnie że zaglądacie ,w wolnych chwilach zostaje mi pospacerować po ogrodzie - jak ja chcę wiosny :happy-old: tego grzebania w ziemi która pachnie wilgocią, innej niż zwykle melodii płynącej z gardeł sikor nawołujących partnerki, pierwszego koncertu skowronka..... :supr: ale się rozmarzyłem :oops: :oops: .Szaleństwo w sklepach internetowych sięgnęło zenitu :jeez: trzy zamówienia już opłacone zostało jeszcze Florini :devil1: i może sklep lilie wodne.

Witaj Beatko,

witaj Alino, starszego to już nie wychowam ale na Kokosie muszę się skupić - cichutko tu przyznam że jest pojętny i szybko się uczy - twu,twu :devil1:

Marto,Kokos jest u nas od grudnia a gdy go adoptowałem miał podobno 2.5 miesiąca(dziś wytrzymał całą noc :bravo: od23.00 do 5.00 normalnie sukces)

witaj Ula, wiem,wiem, podglądam twoje wątki, podróże ,encyklopedyczną wprost wiedzę na temat róż :bravo: i nie tylko....ja już się najeździłem w życiu , a po pewnych przeżyciach raczej nie zasiądę w samolocie na miejscu pasażera(w pracy mam dość samolotów :whistle: ;) )
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 16:42 #221556

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
A na miejscu pilota? :wink4: . Nie masz zaufania do maszyn, czy do ludzi?
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 16:59 #221559

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Marto, na miejscu pilota jest najlepszy widok podczas startu i lądownia :supr3: :happy: ,mam zaufanie i do ludzi i do maszyn - oczywiście w Polsce, bo gdzieś w Bananowej Republice to już inna historia. Kilka razy jedno po drugim miały miejsce zdarzenia lotnicze w których brałem udział jako pasażer i te skutecznie ,,wyleczyły'' mnie z podróżowania samolotem.... :sick:
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 17:22 #221562

  • Orszulkaa
  • Orszulkaa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3063
  • Otrzymane dziękuję: 3455
chester633 wrote:
...ja już się najeździłem w życiu , a po pewnych przeżyciach raczej nie zasiądę w samolocie na miejscu pasażera(w pracy mam dość samolotów :whistle: ;) )

Oj posłuchało by się Twoich opowieści, posłuchało!
Bo z tego co napisałeś to miałbyś o czym opowiadać :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 18:29 #221569

  • Roma
  • Roma's Avatar
Pawełku-jakie są nasze psy i jak się zachowują to w ogromnej mierze zależy od ich opiekunów ale co ja Ci będę gadała,"toć" to nie jest Twój pierwszy psiak.
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 21:14 #221654

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Orszulkaa wrote:
chester633 wrote:
...ja już się najeździłem w życiu , a po pewnych przeżyciach raczej nie zasiądę w samolocie na miejscu pasażera(w pracy mam dość samolotów :whistle: ;) )

Oj posłuchało by się Twoich opowieści, posłuchało!
Bo z tego co napisałeś to miałbyś o czym opowiadać :)

Z tą myślą zadawałam pytanie ;) , ale Paweł mnie zbył ogólnikami :happy3:
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 04 Lut 2014 22:00 #221678

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Ale karpik ;) (No, no! :eek3: ) to nie z własnego oczka? ;)
Oczko jest piękne! A na Twoich zdjęciach to jego zakładanie tak łatwo i prosto wygląda... Dołek, folia, lejemy wodę,jest... Oczywiście to nieprawda i proszę mi to dobitnie powiedzieć, zanim zacznę kopać... :rotfl1:
Ja też witam w nowym wątku, oby psie osobniki jak najmniej szkód powodowały!
Właścicielka takiego psiego szkodnika :)
Temat został zablokowany.

,,Kokosowa'' ostoja 2014 05 Lut 2014 13:25 #221800

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Ula, pewnych moich ,,sensacji'' życiowych nie zapodam na Forum - może uda mi się zrealizować w tym roku wypad do Sulejowa(niestety tylko na 1 dzień)to możemy tam śmiało sobie porozmawiać... :wink4: :idea1:

Roma
, ciężka praca włożona w wychowanie naszego pupila w końcu przynosi efekty - Kokos znów dał ,,radę'' - może to koniec naszych :laugh1: ,,dni na szmacie'' :think: .

Marto
, przepraszam że cię zbyłem ,ale to nie było moim zamiarem :hug:

Marto, masz w 100% rację, zakładanie oczka to nie pielenie chwaściorków :happy: ,jak widzisz na fotkach dół pod przyszłe oczko wykopany był w 2009 roku a jako takie zakończenie prac(maskowanie foli i dosadzanie roślin)miało miejsce w zeszłym roku.
Ale jakim ,,cudem'' jest usiąść na ławeczce w promieniach wstającego słonka i podpatrywać budzące się życie w wodnym ekosystemie...oczywiście z kawą w Oazowym kubeczku :bye: .
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.496 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum