TEMAT: Gdzieś w Borach - Marzenia pachnące różami

Gdzieś w Borach - Marzenia pachnące różami 05 Kwi 2016 20:36 #452683

  • Aszka
  • Aszka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2491
  • Otrzymane dziękuję: 2655
Ewa,ja dodam jeszcze...mniej znaczy więcej.
Za tę wiadomość podziękował(a): sierika


Zielone okna z estimeble.pl

Gdzieś w Borach - Marzenia pachnące różami 05 Kwi 2016 20:54 #452695

  • nutella
  • nutella's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 124
  • Otrzymane dziękuję: 323
Constancjo :)
jestem pewna, że Twój ogród odzyska swoją świetność, jak już minie Ci zniechęcenie i rozżalenie z powodu zmarniałych róż! Oglądałam go z zachwytem i wielką przyjemnością, liczę na ciąg dalszy! Masz oko i rękę do udanych kompozycji, umiesz je też pięknie fotnąć :bravo:
Doskonale Cię rozumiem, u mnie dobrze przezimowało 5 (Alchymist, New Dawn, Chopin, Abraham Darby, Bountry Bay) 5 zdechło, reszta ledwo zipie. Nie mogłam się dogrzebać zielonego, pod stroiszem i kopcem CZARNE! (a np.Pascali zgniła) U mojej Mamy w tej samej miejscowości doskonale przezimowały WSZYŚCIUTEŃKIE róże, niczym nie przykryte! Najbardziej żal mi Souvenir du Docteur Jamain, doktorek był taki przystojny :P Wolałam go od połowy facetów, których znam :happy:
Liczę, że wiosna wszystkim nam doda sił...już niedługo :hug:
Ania

Gdzieś w Borach - Marzenia pachnące różami 25 Kwi 2016 12:32 #460924

  • Ave
  • Ave's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 832
  • Otrzymane dziękuję: 395
Mówisz, że masz różany pogrom... no tak, jak jeszcze dojdą inne katastrofy to można się zniechęcić do wszystkiego.
Mam nadzieję, co ja piszę... ja WIEM, ze jakiś czas będzie lepiej, pogody zrobią sie ładniejsze, więcej zielonego przyjdzie, zasłoni padnięte różanki, coś się dosadzi, coś przesadzi, odetchniesz ... a smutasy znikną sobie za rogiem i nie wrócą tak szybko. :hearts:
Ja jestem bardzo szczęśliwa, że znowu mogę oglądać Twoje fotki i Twój cudny świat.
Kwiatkowe prace ręczne - zachwycające, ale to nic dziwnego, bo masz taką wrażliwość na to co ładne, że spod twoich rączek tylko takie cuda mogą wychodzić. Zdolniacha :woohoo:
Ewa


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.577 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum