TEMAT: Wężowy ogród Fragoli

Odp: Wężowy ogród Fragoli 29 Mar 2012 22:57 #17966

  • Kocina
  • Kocina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 643
  • Otrzymane dziękuję: 180
Ja czekam na szopkę :D
Zostaję u Ciebie na dobre :D
Pozdrawiam ciepło - Ogródek Marty
FO Oaza na Facebook'u


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Wężowy ogród Fragoli 30 Mar 2012 07:13 #18003

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Witaj i dawaj tę szopkę Grażynko.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 30 Mar 2012 08:40 #18030

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
Fragolciu - to niby miało straszyć? ... mam poszukać zdjęć jak mój synek bawi się na górach nawiezionej ziemi u nas na działce? :rotfl1:
Wężowa rabatka super :woohoo: - zwłaszcza po przytyciu :lol: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Wężowy ogród Fragoli 30 Mar 2012 10:25 #18071

  • Ania
  • Ania's Avatar
Bardzo pomysłowa ta Twoja wężowa rabatka ;) podoba mi się bo wszystkie kwiaty masz uporządkowane a u mnie to trochę tu,trochę tam i później na wiosnę zastanawiam się to chwast czy cosik kiełkuje :(

Odp: Wężowy ogród Fragoli 30 Mar 2012 11:04 #18089

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Witajcie dziewczynki w to piątkowe,deszczowe(u mnie) przedpołudnie :flower1:
Polu obiecałam nie narzekac,więc powiem tylko że relacja ze szopkowej zagłady będzie póżniej,teraz mam ciśnienie podniesione i skupic się nie mogę :silly:
Aguś zawsze jesteś mile widziana i fajnie że czujesz się jak u siebie :)
Jeszcze trochę cierpliewości...relacja(ostrzegam...bardziej strasząca niż obrazki wężowe)będzie póżniej ;)
Martuś więc rozgośc się,pospaceruj,a ja tylko mózg wywietrzę i o szopce Ci opowiem :)
Cześc Ulcia :hug: Poproszę o trochę cierpliwości...Usiądż,napij się kawki,zrelaksuj się i przygotuj na ciężkie doznania wzrokowe ;)
Dorciu może na fotkach tego nie widac,ale uwierz mi,to co tu było to naprawdę straszyło.Nie mam niestety fotek z "najciekawszego okresu"...
Aniu zapraszam,wejdż śmiało,pospaceruj i zobacz że nie tak to wszystko uporządkowane jak by się mogło wydawac :whistle: Ale staram się i ciągle coś co mi nie gra zmieniam,przesadzam.I powiem Ci że chyba nie chciałabym żeby już wszystko było idealnie(myślę że jednak nigdy nie będzie)...Umarła bym chyba z nudów, gdyby w ogrodzie nie było już co zmieniac...

Odp: Wężowy ogród Fragoli 30 Mar 2012 11:18 #18096

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
Grażynko u mnie po przebudzeniu zobaczyłam śnieg, potem padał deszcz, potem grad, a teraz mam słonko. I to 1 dnia. Ale że nie ma czego oglądać to czekam na zdjęcia pijąc - herbatkę.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Mar 2012 10:06 #18555

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Postraszyłam szopką i gości brak...tylko nieustraszona Ulka się ostała :rotfl1:
Obiecałam nie narzekac,ale się nie da...Codziennie po rytualnym,porannym obchodzie ogródka mam popsuty humor.Te gadziny paskudne mnie wykończą...ja śpię a krety w ogrodzie imprezują :evil: Upodobały sobie ostatnio żurawki i rabaty żwirowe i ryją tam niemiłosiernie.Wywalają przez otwory w foli,gdzie rosną roślinki...ziemię razem z roślinką na żwirek...I bądz tu człowieku spokojny.Mają paskudy jedne kilka hektarów nieużytków wokół,ale nie tam im się nie podoba...za to u mnie jest idealnie dla ich niecnych poczynań :evil:

Na pocieszenie powiem że wiosna się pojawia...Ciągle pada,ale dzięki temu zaczyna się w ogrodzie zazieleniac :)


Życzę wszystkim miłego weekendu :flower2: i znikam urodzinkowe przygotowania popełniac :)
Ostatnio zmieniany: 22 Sie 2015 15:38 przez . Powód: usunięto zastępcze ikony nieistniejących fotek
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Mar 2012 10:14 #18559

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
U nas dzisiaj też leje - będę tylko w domu porządki robić, święta tuż, tuż :ohmy: Deszcz był potrzebny, nie narzekam, ale :angry: . Fragolciu - ciesz się, że masz tylko krety - u mnie są i krety i psy, które na nie polują - widziałaś jak one ryją :evil: Ale już za chwileczkę będzie :garden: :flower: i :flower2:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Mar 2012 20:48 #18851

  • 's Avatar
Witam i ja gospodynię tego wątku :bye: Bardzo ciekawe są takie metamorfozy ogrodu.Dopiero jak można porównać fotki z przed i po, widać ile pracy włożono w jego zmiany.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Mar 2012 21:27 #18875

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2681
Krety w ogrodzie należy w jakiś sposób pokochać...To może być trudna miłość albo szorstka przyjaźń ;), obie opcje lepsze niż stan wojny! Bo niestety, z góry stoimy na przegranej pozycji...Choć wynalazcy ;) przeróżni nie ustają w wysiłkach...
Ja tam lubię moje krety, one jakoś się u mnie w cywilizowany sposób zachowują...Nie ryją tam, gdzie nie wolno... ;) A poza tym, ja je kocham, bo one zżerają pędraki, a tych nie kocham, o nie!

Odp: Wężowy ogród Fragoli 31 Mar 2012 23:57 #19003

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Marysiu u mnie krety i nornice dają mi wystarczająco popalic...takich szalonych psów już bym nie zniosła(mam dwa,ale to kundelki spokojne)
Roma witam nowego gościa w moich skromnych progach :kiss3: Dobrze że są takie fotki,bo dzięki nim człowiek widzi jak ogród się zmienia(niby się pamięta,ale dopiero na fotkach widac jak to etapami przebiegało)
Martuś ja Cię proszę Ty mi nie każ tych gadzin pokochac...........
Ja,człowiek spokojny z natury jestem i nawet krety by mi nie przeszkadzały(tolerowałam rycie na trawniku(czyt. mojej łączce nazywanej omylnie trawnikiem),nawet na wszystkich rabatach)...Aleeeee rozróby na żwirkowej to ja już nie zniosę :evil:
Ostatnio zmieniany: 01 Kwi 2012 00:28 przez FRAGOLA.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 01 Kwi 2012 02:23 #19022

  • Kocina
  • Kocina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 643
  • Otrzymane dziękuję: 180
Ja też się ostałam, ale miałam czekać aż mózg wywietrzysz.
To czekam :rotfl1:
Pozdrawiam ciepło - Ogródek Marty
FO Oaza na Facebook'u

Odp: Wężowy ogród Fragoli 03 Kwi 2012 18:35 #20265

  • patkaza
  • patkaza's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 311
  • Otrzymane dziękuję: 64
witaj jak tam wiosna???
u mnie już zobaczyłam że sasanka wyłazi :garden1: ...a u innych już kwitną :dry: ...już bliżej niż dalej...pozdrówka :flower2:

Odp: Wężowy ogród Fragoli 04 Kwi 2012 11:43 #20507

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Wiem że miało byc o szopce i o wiośnie,ale nie wyrabiam się ostatnio :oops:
Martuś mózg wywietrzyłam,ale czasu na nic nie mam,a tu trzeba trochę przy kompie posiedziec żeby zdięcia przeglądnąc i powybierac do relacji z szopkowej zagłady...
Aguś nadal słabo z wiosną u mnie...tylko jakieś krokusy zakwitły i sasanka ma zamiar...

Wesołych Świąt wszystkim życzę :flower2:
Ostatnio zmieniany: 04 Kwi 2012 11:44 przez FRAGOLA.

Odp: Wężowy ogród Fragoli 04 Kwi 2012 12:29 #20521

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 835
Grażynko poczekamy cierpliwie :hug: - teraz każdy zalatany bardziej lub mniej :whistle:

Wesołych Świąt :flower1:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Wężowy ogród Fragoli 06 Kwi 2012 21:54 #21557

  • Kocina
  • Kocina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 643
  • Otrzymane dziękuję: 180
Czekamy, czekamy :hug:
Pozdrawiam ciepło - Ogródek Marty
FO Oaza na Facebook'u

Odp: Wężowy ogród Fragoli 06 Kwi 2012 22:24 #21576

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2681
Fragolciu, jak wiosny nie ma...to trzeba sobie trochę jej kupić! ;) :rotfl1: Wiosna droga nie jest! ;) Niektórzy ;) sobie jakoś radzą w ten trudny przedwiosnowy ;) czas!

Odp: Wężowy ogród Fragoli 06 Kwi 2012 22:44 #21587

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
Krety to trzeba przepędzić a nie kochać :evil:

Weź no zakręć tym drugim wężem bardziej nieregularnie bo wygląda dość symetrycznie jak wielki uśmiech :lol:
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.377 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum