TEMAT: Ogród Danusi

Ogród Danusi 22 Maj 2015 10:14 #371854

• broja
  • broja's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Moja działka 0aza spokoju
  • Otrzymane dziękuję: 572
Danusiu gdzie Ty się podziewasz?, jak tam murek z cegieł skończony?, pokazałabyś efekt końcowy pozdrawiam i czekam na fotki :bye:
Edyta
Zapraszam:
Moja działka oaza spokoju

Ogród Danusi 23 Cze 2015 11:01 #382436

• Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 470
Edytko, murek stoi w stanie surowym i pewnie tak zostanie, z czasem obrośnie roślinami. Obsadziłam różami okrywowymi, jak zakwitną to pokarzę, na razie nie wygląda ciekawie. Kręgosłup nie pozwala na szaleństwa architektoniczne. Na razie zajęłam się tym co już rośnie. Wreszcie mam czas cieszyć się ogrodem, robić przetwory, zbierać zioła. Żadnych rewolucji ogrodowych nie przewiduję.

Ogród Danusi 09 Sty 2016 23:11 #423400

• broja
  • broja's Avatar
  • Platinum Boarder
No to cierpliwie czekam na fotki a może cykniesz kilka zdjęć ogrodu zimą ......takie ogólne całościowe ;)
Edyta
Zapraszam:

Ogród Danusi 06 Mar 2016 11:56 #441952

• Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Platinum Boarder
Edytko, miło że pamiętasz o mnie. Duże kłopoty zdrowotne ograniczyły znacznie moją aktywność w internecie. Po woli stan zdrowia się stabilizuje i ja robię się bardziej aktywna. Pora roku też trochę mobilizuje. Zdjęć zimowych w tym roku nie robiłam. Zaczęłam za to siać pierwsze warzywa. Papryki już po pikowane, wykiełkowała cebula, karczochy, kapusta Pak choi, burak liściowy, bub. Z pomidorami jeszcze czekam do ostatniego tygodnia marca.
Za tę wiadomość podziękował(a): sierika, Adasiowa, broja

Ogród Danusi 13 Mar 2016 21:10 #444711

• broja
  • broja's Avatar
  • Platinum Boarder
Mam nadzieję, że zdrowie wróciło i zbierasz siły na nowy sezon :hug: ja wysiałam pomidory 3 odmiany dziś pikowałam, bo się już kładły na swoich cienkich łodyżkach już tęsknię za tym smakiem :whistle:
Edyta
Zapraszam:

Ogród Danusi 14 Mar 2016 17:03 #444943

• Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Platinum Boarder
Edytko, ze zdrowiem nadal kiepsko ale jakoś trzeba pchać ten wózek. Mam jeszcze miesiąc zaległego urlopu. Rehabilituję się na wszystkie możliwe sposoby. Może pomału wszystko się ułoży. Na razie szykuję się do nowego sezonu. Ogród jesienią eM posprzątał, dla tego teraz nie muszę się spinać. Jak jest ładna pogoda to wychodzę i coś tam robię, przycinam, pomału ściągam otulony. Ponieważ mało kiedy jest ładnie to mało co w ogrodzie robię. Mam za to czas zająć się sadzonkami. Pikowałam już papryki, karczochy. Wysiałam cebulę, już pierwszy raz strzygłam. Podkiełkowane bób i kapustę Pak choi wsadziłam do skrzynek, na razie przykryłam agrowłókniną. Kiełkuje lobelia, majeranek, trawa cytrynowa, bakopa. Na batatach pokazało się sporo kiełków z malutkimi listkami ale jakoś pomału rosną. Mam nadzieją że wo wiosny będą sadzonki. Zaczynam właśnie siać pomidory.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, broja

Ogród Danusi 25 Mar 2016 16:04 #449033

• Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane dziękuję: 12179
Danusiu - przydreptałam z tulipankami i życzeniami :kiss3:

"Jutro też jest dzień"
Z ogrodowym pozdrowieniem,
Ania

Adasiowe Grządki i Rabatki
Adasiowe Storczyki
Adasiowa Łąka

Ogród Danusi 12 Kwi 2016 12:33 #455323

• Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Platinum Boarder
Nie spodziewałam się że tu ktoś zagląda a tu proszę jakie piękne życzenia.
Aniu ślicznie dziękuję. Samych pogodnych dni życzę.

Ogród Danusi 06 Maj 2016 14:29 #465733

• marzusia
  • marzusia's Avatar
  • Expert Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 70
Danusiu, zaglądamy, zaglądamy :)

Wyskoczę jak filip z konopi, ale chciałam Cie zapytać o wędzenie kurczaka (tego na początku wątku) - trzymasz go w jakiejś zalewie a potem parzysz i wędzisz? Ile czasu poszczególne czynności trwają? Ja wędzę tylko schaby, boczki i kiełbasy, a chętnie spróbuję czegoś innego
Pozdrawiam, Marzena :)

Ogród Danusi 21 Lis 2016 13:57 #511594

• broja
  • broja's Avatar
  • Platinum Boarder
Danusiu przeglądałam swój wątek i przypomniałam sobie jak dawno u Ciebie nie byłam- wchodzą a tu....? brak gospodyni. Mam nadzieję, że to brak czasu...... pozdrawiam i ściskam, odezwij się proszę :kiss:
Edyta
Zapraszam:

Moderatorzy: Adasiowa, Dorota15
Wygenerowano w 0.233 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum