TEMAT: Kolorowy galimatias Mirki

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 13 Mar 2012 21:36 #10506

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Bossski wzorek :-)



Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 13 Mar 2012 23:49 #10589

  • mieciak49
  • mieciak49's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 418
  • Otrzymane dziękuję: 363
Mireczko-witam w Twoim poukładanym galimatiasie,piękne rabaty,a na nich samo miodzio,żurawki i hosty,i to jakie hosty,takie grzeczne i w pięknych kępach,czyściutkie i bez ślimaczków....ach,rozmarzyłam się na ich widok,żeby moje w tym roku takie były

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 13 Mar 2012 23:51 #10590

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Miruś pomyślałam ;) już nie zasługuję na młoteczek :woohoo:
A teraz się zastanawiam gdzie ja te nowe daliowe nabytki poutykam :whistle: dam radę :silly:

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 14 Mar 2012 05:53 #10596

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Wspominałam wczraj o szaleństwie pogodowym-dziś przymrozek :angry:

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 16 Mar 2012 06:33 #11841

  • ankha
  • ankha's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 157
  • Otrzymane dziękuję: 14
Och, jakże cieszą te znajome widoczki :woohoo:
Jednak w realu lepsze :lol: I teraz będziemy się nawzajem łapać :silly:
pozdrawiam
ankha

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 16 Mar 2012 10:35 #11935

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Mirko - jaki tam galimatias, u Ciebie porządek aż miło :) Widzę, że masz Szczawik Deppego - powiedz mi proszę, czy on zimuje w gruncie? Dopytuję, bo ja pierwszy raz w zeszłym roku zostawiłam go w gruncie i nie wiem, czy jeszcze mam szczawik, czy już tylko wspomnienie?

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 16 Mar 2012 10:57 #11952

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Witam wszystkich odwiedzających :bye: :bye:


Celinko szkoda żurawek może jednak coś przetrwało , podglądaj :search:


Polu piętrowo posadzic powiadasz ......................to jest myśl tyle się jeszcze zmieści :woohoo: .


Ewo żurawki nie są teraz najpiękniejsze , ale z każdym dniem będzie lepiej ........... a pogoda normalnie marcowa :kiss:


Siberio testowałam biały kolor , zeby wpisac ale nie widać :( .............ale Ty przecież lubisz żółte i pomarańczowe :bye:

Mieciu ślimaczki niestety są i jak wszędzie lubią hosty :angry:


Pamelko wierze w Ciebie i czekam na zdjęcia w daliach ;) ( w sierpniu)


Anka witaj dziewczę dawno nie widziane z nowym avatarem jak widzę :) ............... pochlebiasz mi ............ pozaglądaj do wątków regionalnych i zjazdowcy o Tobie wspominali :hug:


Kasia.............. cóż obawiam sie , że szczawik jest raczej wspomnieniem , ja swojego na ferie zimowe zabieram do piwnicy :huh:



Tak będzie w czerwcu kwitło:





Suky
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015
Ostatnio zmieniany: 16 Mar 2012 11:00 przez mirdem.

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 16 Mar 2012 12:19 #11986

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Pudło całe dobrodziejstw daliowych :silly: przekładam, oglądam, cześć do donic :) Szalona chyba jestem :P

Inwentaryzaji musze dokonać, oby się wszystko nie pomieszało .... kulki, liściaki, różyczki, canny ..... i dalie :jeez:
Hostki i zurawki dawno już ... że tak powiem .... :club2: nie powiem :silly:

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 18 Mar 2012 09:28 #12824

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Wczoraj piękna pogoda, dziś mgliście i pochmurno, ale jak na marzec jest naprawdę przyjemnie. Miałam zamiar zrobić zdjęcia krokusom, ale bez słońca nie widać kwiatów. Nie powinnam tego odkładać na później :unsure: Żurawki pokazują małe listki, choć Marmelade nadal najnędzniejsza.

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 19 Mar 2012 22:29 #13659

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Ojej, właśnie, szczawik! Zapomniałam wykopać! :hammer: Na pewno jest wspomnieniem, Kasiu... :( Moja obwódka! :( Buuuu!
Dobra, nie czas żałować róż ;) ...gdy płonie miłość do dalii... :)
Mirka, ja nie wiem, ile Ty masz ofiar ;) na swoim sumieniu, ale Joli jakoś bym nie podejrzewała...
Ja jeszcze coś zaproponuję...Jak Ty kupisz różę...jedną!, to ja kupię trzy dale! Albo odwrotnie...Ja kupię trzy dalie, a Ty... Wchodzisz? :silly: :silly: :silly:

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 08:36 #13728

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Jolu strasznie się cieszę , że zaraziłam daliowo :hug: .......inwentaryzacja rzecz potrzebna .............. gorzej , że wiem , że mam gdzieś zapisane ( odmianę , miejsce zakupu, gdzie to posadzić , itp ) a za cholerę nie wiem gdzie wsadziłam te zapiski :club2:


Ewo u mnie krokusów ani śladu , nawet nie widac jeszcze pąków , a co dopiero kwiatów :whistle: :whistle:

Marta ..................... miałabys czyste sumienie skazując różę , żywą roślinę było nie było na poniewierkę :silly: :silly: , w sumie dla zakładu........... no bo z sercem to ja do niej bym nie podchodziła , a ona by to na pewno czuła i u mnie nie zakwitła ........... także żywot jej byłby krótki ........... poglądam u Ciebie( te zdjęcia z wczoraj ładne )albo innych różanych


Ogarnęłam wczoraj co nieco , jeszcze nie za bardzo ale coś tam przycięłam , coś wycięłam . Ogólny rekonesans pozimowy : piwonia krzewiasta najprawdopodobniej zmarzła , podobnie jak 2 hecanechloa, kilka żurawek wygląda bardzo źle ( środek rozety suchy, brak zawiązków nowych liści ), przymroziło ciemierniki , pąki kwiatowe są czarne , kwiatów pewnie nie bedzie :( :( ................. cd pewnie nastąpi :( bo nie wszystko jeszcze widać.


Kolorowe listki na poprawę humoru :














I kwiatuchy piękne :silly: :silly: :silly: ( nie to ładne co ładne ale co się komu podoba )






Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 09:23 #13736

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Mirko - jak rozpoznajesz, czy dalia jest już martwa, czy jeszcze wydaje ostatnie tchnienie? Wczoraj wsadziłam do doniczek swoje miniaturowe, troszkę je pomoczyłam, a potem do doniczek z ziemią. Te duże jeszcze w piwnicy. Mireczko, a dałoby się wysadzić je już do gruntu i okryć włókniną? Nie mam za bardzo miejsca w domu i to by mi znacznie ułatwiło życie :huh:

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 09:49 #13742

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Kasiu jeżeli karpy są jędrne to nie ma problemu z rozpoznaniem - są żywe, jeżeli są suche to jedyna metodą jest namoczyć ( nawet na noc) włozyć do doniczki i czekać :unsure: Wysadzenie teraz to nie jest za dobry pomysł , ziemia jest wilgotna , wegetacja jeszcze nie ruszy bo jest za zimno , będą jeszcze nocne przymrozki , efekt osiągniesz taki , że Ci zagniją . wysadzić i przykrywac włókniną to mozesz za miesiąc :bye: :bye:
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 10:14 #13753

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Dzięki. To znaczy, że będę musiała znaleźć dla nich miejsce w domu :blink: chcę je trochę podpędzić, bo obawiam się, że jak je jeszcze w piwnicy zostawię, to mi wyschną na wiór...

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 10:52 #13784

  • agnieszkar1978
  • agnieszkar1978's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 24
  • Otrzymane dziękuję: 2
Wpadłam się przywitać. :) Twoje hosty są cudne.Ja też postawiłam na hosty.
Pozdrawiam Agnieszka

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 19:52 #14006

  • mirdem
  • mirdem's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2652
  • Otrzymane dziękuję: 2335
Kasiu no niestety , żeby nie ten problem z zimowaniem ........... to dalie by były bez problemu :silly: :silly:

Agnieszko kocham hosty .......... w tym roku znowu przybędzie :woohoo: :woohoo:
Ale moje duże datury zmarzły :( :( , którys z panów zostawił otwarty garaż , nie zamykając drzwi do piwnicy .......... i duże okazy niestety nie wytzrymały tego " wietrzenia" - dziś sprawdzałam - pnie miękkie . Została mi młodzież parapetowa.......... ale Phenomenal chyba nie była sadzonkowana i już jej nie mam :( :( :(

W ;) ;) ramach inauguracji wiosny domówiłam dziś liriopeOkina , w ramach rabatu do zamówienia ( który to rabat pojawił się w sklepie jak juz zamówiłam i opłciłam zamówienie )
Pozdrawiam.....wiosennie przez cały rok ... Mirka :P :P

Kolorowy galimatias Mirki

Kramik -wymienię , sprzedam ( głównie ogrodowe)2015

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 19:56 #14009

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Ciekawe porady daliowe :whistle: czytam i uczę się ;) nie wszystko jeszcze w donicach .... ba nie wszystko obejrzane nawet, a chciałbym uniknąć nadmiaru donic :oops:
Takie straty? Może się jednak pozbierają roślinki :hug:
Ostatnio zmieniany: 20 Mar 2012 20:00 przez pamelka.

Odp: Kolorowy galimatias Mirki 20 Mar 2012 21:45 #14091

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Mirka,u mnie kilka traw też nieciekawie wygląda...Hakonechloe też...Co roku mi jakaś wymarza, więc dziwić mnie to nie powinno... O Red Barona też się martwię...i o niektóre miskanty...Już niedługo się okaże...
Nie wiedziałam, że namaczając można próbować ratować dalie...Gdybyś o tym w tamtym roku napisała o tej porze, może miałabym jedną dalię w ogrodzie! ;)
Czy Ty wiesz, że ja jeszcze nic nie zamówiłam! :blink: Sama jestem w szoku, jak sobie to uświadomiłam! Tylko te hoje i hoje! :P
Chyba polecę na all, bo nawet wiem, co chcę w tym roku najbardziej! Trytomy! :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.697 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum