• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Rosarium Uetersen

Rosarium Uetersen 12 Wrz 2023 19:51 #842864

  • Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15811
  • Otrzymane dziękuję: 12182
:flower1: Mirko, taki post to jak lekcja poglądowa oceniona przez komisję z kuratorium na piątkę :happy: (nie było szóstek za moich czasów :P )
Bardzo Ci dziękuję za tę pouczającą i szczegółową, ośmioletnią historię Twojej RU - upewniłaś mnie co do jej nadzwyczajnej żywotności.
No i podziwiam Twoje umiejętności i cierpliwość ! Myślę, że to co wykonałaś to majstersztyk i niedługo róża RU będzie gwiazdą nr 2 :lol:

Moja 'starowinka' w sierpniu powtarzała kwitnienie wyjątkowo szczodrze i obecnie kwitnie nadal. Wczoraj wycinałam przekwitłe kwiatostany i jeszcze odnalazłam nowe pączki. Czyli to jeszcze nie koniec! :dance:

:cry3: Niestety mam problem z fotkami- w smartfonie podobno kamerka do wymiany i czekam za znak z serwisu, a stara cyfrówka już w trakcie naprawy, bo przez kilka lat nieużywania 'wysiadła'.

Ostatnie zdjęcia z 23 sierpnia (już tylko w połowie wyraźne :hammer: ) :

IMG_20230823_141516a.jpg


IMG_20230823_141549.jpg



Aha... a gdzie Twoja niezwyciężona przeżywała kolejne zimy w tej doniczce? :)
pozdrawiam - Ania
Ostatnio zmieniany: 12 Wrz 2023 20:53 przez Amlos.
Za tę wiadomość podziękował(a): Fafka, Łatka, ewakatarzyna


Zielone okna z estimeble.pl

Rosarium Uetersen 13 Wrz 2023 21:16 #842954

  • Mimbla
  • Mimbla's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Dobrego dnia :)
  • Posty: 664
  • Otrzymane dziękuję: 2069
Aniu ona siedziała w tej doniczce tylko przez wiosnę i lato, w październiku poszła do ziemi (i tam została skasowana na szczęście wybiły nowe pędy wiosną). Podobną historię ma Mary Ann co opiszę w jej wątku wkrótce. Jest ich trochę, tych bied wyciąganych za uszy bo i Artemis i Rosenfee i Gartenträume a także pokazana już wcześniej Rosenstadt Freising.


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Łatka, MARRY
Wygenerowano w 0.243 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum