TEMAT: Kryty krzew iglasty?

Kryty krzew iglasty? 11 Sie 2021 12:39 #773438

Daj mi znać, czy to pytanie powinno zostać przekierowane na inną subskrypcję.

Chcę wybrać mały krzew iglasty do mojego biura. Wiem, że ogólnie rzecz biorąc, stałe, ciepłe temperatury w biurze są najlepsze dla roślin i krzewów liściastych, ale mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś, co przypomni mi, gdzie dorastałem (niedaleko Vancouver, BC).

Najlepsze, co udało mi się znaleźć w moich dotychczasowych badaniach, to sosna Norfolk. Mimo że najwyraźniej nie jest technicznie iglasty, wygląda na wiecznie zieloną na tyle, że może działać. Nie przepadam jednak za tym, jak to wygląda.

Czy ktoś ma zalecenia dotyczące krzewu iglastego (lub małego drzewa), które przetrwałoby w środowisku biurowym?

Dziękuję! :)


Zielone okna z estimeble.pl

Kryty krzew iglasty? 11 Sie 2021 16:07 #773449

  • Kornik
  • Kornik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1005
  • Otrzymane dziękuję: 2854
Nada sie do biura cyprys wielkoszyszkowy (Cupressus macrocarpa) wygląda jak ogrodowy cyprysik. Największą popularność zdobyła sobie jego odmiana 'Goldcrest' o złocistym zabarwieniu igieł. Wystarczy przypadkowo ich dotknąć, by poczuć delikatny cytrynowy zapach. W sprzedaży bywają także zielone okazy tego gatunku, które jednak nie pachną tak ładnie. Cyprysy wielkoszyszkowe mają zwykle postać smukłych gęstych stożków.
Pozdrawiam serdecznie,wcześniej Paulina, a od niedawna Małgosia


Koń jaki jest każdy widzi, ale kim jest ogrodnik i co w nim drzemie, tego nie wie prawie nikt . I niech tak zostanie

Między miastem i wsią - wszystkiego

Ostatnio zmieniany: 11 Sie 2021 16:10 przez Kornik.

Kryty krzew iglasty? 15 Sie 2021 16:33 #773918

OzelnHaxy wrote:
Daj mi znać, czy to pytanie powinno zostać przekierowane na inną subskrypcję.

Chcę wybrać mały krzew iglasty do mojego biura. Wiem, że ogólnie rzecz biorąc, stałe, ciepłe temperatury w biurze są najlepsze dla roślin i krzewów liściastych, ale mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś, co przypomni mi, gdzie dorastałem (niedaleko Vancouver, BC).

Najlepsze, co udało mi się znaleźć w moich dotychczasowych https://nox.tips/ https://xender.vip/
badaniach, to sosna Norfolk. Mimo że najwyraźniej nie jest technicznie iglasty, wygląda na wiecznie zieloną na tyle, że może działać. Nie przepadam jednak za tym, jak to wygląda.

Czy ktoś ma zalecenia dotyczące krzewu iglastego (lub małego drzewa), które przetrwałoby w środowisku biurowym?

Dziękuję! :)
issue got solved


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.161 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum