TEMAT: Zakupy dla poprawy nastroju :)

Zakupy dla poprawy nastroju :) 10 Gru 2016 21:12 #513774

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Właściwie to przez Internet rzadko robię zakupy, ale ostatnio dopadło mnie tak straszliwe przygnębienie, że musiałam bardzo solidnie się pocieszyć :)
Akurat czarny piątek przedłużył się na cały weekend, przyjaciel Google uczynnie podrzucił link do sklepu z interesującymi damskimi kurtkami i płaszczami, na stronie dla nowo zarejestrowanych dodatkowe rabaty, więc zaczęłam sobie hasać :happy:

I wyhasałam sobie parę sukienek :) Po rozpakowaniu paczki doznałam miłego zdziwienia, bo niewiele spodziewałam się po rzeczach, które były bardzo taniutkie :) A tu takie fajne ciuszki :happy:

Ta sukienka w realu okazała się o niebo ciekawsza, niż na reklamowej fotce sklepowej :) Bardzo miła w dotyku dzianina, granatowo granatowy melanż i dość ryzykowny krój, lekko taliowany, obcisły :)

sukienka-dzianina1.jpg


Parę szczególików jednak świadczy o dobrym kroju :) Fikuśnie wycięty dekolt, lekko przymarszczone wszycie rękawków i lekko poszerzona linia ramion całkowicie przeniosły punkt ciężkości ku górze, wyszczuplając zbyt rozłożysty dół :)

sukienka-dzianina-dekold.jpg


Dodatkowo ta sukienka będzie niezłym tłem dla moich szaliczków, szali i chust :)

sukienta-chusta.jpg


Jako tło do szalików i chust będzie też niebieska kiecka :)

niebieska-zloty-szal.jpg


Kolejna sukienka jest z czarnej seksownej koronki :) Lekko rozkloszowana, ma ciekawie odszyty dekolt :)

sukienka-czarna1.jpg


A przy tej spodobały mi się guziczki i kształt wycięcia przy szyi :)

granatowa-guziczki.jpg
Ostatnio zmieniany: 11 Gru 2016 16:24 przez Hiacynta. Powód: literówki
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg


Zielone okna z estimeble.pl

Zakupy dla poprawy nastroju :) 11 Gru 2016 19:00 #513887

  • Esti
  • Esti's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 273
  • Otrzymane dziękuję: 296
Hiacynto, a możemy zobaczyć Ciebie w tych strojach? jak się prezentują na sylwetce:)
Więcej wykonanych przeze mnie mebli znajdziesz tutaj estimeble.pl/

Zakupy dla poprawy nastroju :) 11 Gru 2016 19:06 #513890

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Jasne, jeśli znajdę kogoś, kto zrobi dobre fotki :)

Zakupy dla poprawy nastroju :) 14 Gru 2016 16:41 #514274

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Mi w szczególności ta pierwsza przypadła do gustu. Jest ekstra! :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Zakupy dla poprawy nastroju :) 14 Gru 2016 16:49 #514278

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Alinko, faktycznie poszalałaś ;)
Ale "jesteś tego warta", a sukienki super! też podoba mi się ta pierwsza i ta koronkowa. Szkoda, że koronkowej nie widać w całości...Pokażesz?
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Zakupy dla poprawy nastroju :) 14 Gru 2016 16:52 #514279

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Przy obecnej pogodzie nie dam chyba rady w najbliższych dniach zrobić zdjęć, aby widać było dobrze całą sukienkę :) Mieszkanie mam zbyt małe na ujęcie całej sylwetki, światło też niezbyt dobre. Dlatego chyba najlepiej będzie, gdy wstawię fotki skopiowane ze strony, naprawdę cieszę się z tych zakupów, w ostatnich 4 latach żadnego ciuszka sobie nie kupowałam, cały czas nosiłam czarny golfik :)
A ta sukienka poszła jako prezent :)
Ostatnio zmieniany: 15 Gru 2016 21:27 przez Hiacynta.
Za tę wiadomość podziękował(a): dala, zanetatacz

Zakupy dla poprawy nastroju :) 15 Gru 2016 11:41 #514349

  • Emalia112
  • Emalia112's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9769
  • Otrzymane dziękuję: 14471
A ja najbardziej lubię jak przychodzą mi nasiona.W marketach jeżeli czasem trafie okupuje stoisko z nasionami. Dzis przyszły mi z centrum Zielony Ogrodnik spora paczka.
IMG_20161215_1044391.jpg
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 15 Gru 2016 11:42 przez Emalia112.

Zakupy dla poprawy nastroju :) 15 Gru 2016 11:51 #514350

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Ale wiosną będzie się działo. Lucysiu, będziesz szalała na całego. :devil1:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Zakupy dla poprawy nastroju :) 16 Gru 2016 11:07 #514454

  • Kasionek
  • Kasionek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3179
  • Otrzymane dziękuję: 5453
Alinko bardzo ładne te sukienki.Zwłaszcza te dwie pierwsze.Ta pierwsza ma bardzo ciekawe wykończenie pod szyją.Ja bym tylko jak to możliwe odpruła te guziki.Ta niebieska ma śliczny kolor. :woohoo:
Lucynko ależ ja zazdroszczę Ci tych nasionkowych zakupów.Chyba tez na coś się skuszę... :devil1:

Zakupy dla poprawy nastroju :) 16 Gru 2016 13:11 #514468

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Alinko ,ale z Ciebie laska :bravo: . Ja z przymusu kupuję cokolwiek , a sukienki to tylko na wesele jak muszę iść . Ale ja nigdzie nie chodzę , jeszcze jak pracowałam to trzeba było się jakoś ubrać . Teściową miałam w Stanach to nieraz coś fajnego podesłała . Teraz marzę o ekspresie do kawy , więc dopiero w lecie ,jak zarobię na turystach będę mogła sobie kupić . Ale idzie gwiazdka i już mam zamówione oczywiście u gwiazdora spodnie dresowe i nowe chciejstwa czyli wawrzynek taki zimozielony , kwitnący w różnych kolorach :) .

Beata :)

Zakupy dla poprawy nastroju :) 16 Gru 2016 21:06 #514544

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Beatko, kobietą się jest całe życie, a nawet po :) Pamiętam, gdy kiedyś byłam u lekarza z moją babcią, która miała wówczas koło 80-tki... Babci odrobinę popsuł się podczas badania koczek, który splatała sobie misternie każdego dnia, więc spokojnie podeszła do lusterka i zaczęła się czesać, nie wyszła z gabinetu, dopóki fryzury nie poprawiła :) Nawet na spotkanie z wiecznością babcia miała przygotowaną modnie skrojoną sukienkę i buty na obcasiku :)
Jakiś czas temu temu p. T. Kubala wspominał mi, że ma kolekcję wawrzynków i będzie je sadzonkował, miałam się umówić z nim na fotografowanie tych wawrzynków dla forum, ale porobiło mi się w życiu i nie dałam rady, może w tym roku udałoby się :)
O jakim ekspresie myślisz? Ma robić wszystkie rodzaje kaw automatycznie, czy tylko mielić ziarna i parzyć kawę? A mleko już ręcznie spienisz?

Zakupy dla poprawy nastroju :) 16 Gru 2016 21:43 #514553

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Ja nigdy nie piłam fusianki . Teraz tylko rozpuszczalną z mlekiem . A byłam u koleżanki i ona miała expres i kawa mi tak zasmakowała ,że postanowiłam sobie taki kupić . Kosztuje około 2500 , mleko spienia się i przez rurkę wlewa się do kawy . Smak kawy z tym spienionym mlekiem naprawdę świetny .
A przed chwilą dostałam skarpetki od córki :)

skarpetki.jpg


Beata

Zakupy dla poprawy nastroju :) 17 Gru 2016 16:56 #514622

  • Grinka
  • Grinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 435
Dołączam się do Beatki, kawa z takiego ekspresu pycha :hearts: długo chorowałam na taki ekspres ,ale a to miejsca nie było a to jak miejsce się znalazło to kasy brakowało i zawsze coś i zawsze pod górkę. W tym roku nastąpił przełom , skuszeni promocją rat 0% ,Mikołaj postanowił nam przynieść ekspres pod choinkę :P a że niecierpliwi jesteśmy prezent już rozpakowaliśmy i cieszymy się pyszną kawusią. Testujemy teraz różne rodzaje kaw i szukamy tej idealnej.
Póki co jesteśmy szczęśliwi a zapach kawy roznosi się aż na klatkę :lol: Lubiącym kawusię bardzo polecam.
Pozdrawiam Małgosia.
Za tę wiadomość podziękował(a): beatazg

Zakupy dla poprawy nastroju :) 17 Gru 2016 23:38 #514661

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Beatko, jeśli nie jesteś miłośniczką rozmaitych wariacji cafe latte, spróbuj kawy z automatycznego ekspresu Krups'a za ok. 1000 zł. Mleko w tym ekspresie spienia się dyszą, nalewa się do kubeczka, spienia i można parzyć kawę. Ekspres ten ma regulację grupości mielenia kawy, można też ustawiać kawę mocniejszą lub słabszą i ilość zaparzanej kawy :) Ponieważ jestem miłośniczką mlecznej piany, mam też dzbanek do spieniania, całkiem niedrogi, biedronkowy, ale zwykłe mleko potrafi zamienić w gęsty krem :)

Bardzo smakuje mi też kawa zaparzana w ekspresie na kolbę Delonghi, kawa z niego wychodzi z baardzo tłustą pianką :) Ale trzeba najpierw odpowiednio zmielić ziarna w młynku żarnowym, z udarowego młynka nie będzie tak dobra. Trzeba teą ręcznie napełnić kolbę kawą. No i dysza do spienia w takim ekspresie jest raczej ozdobą, bo mleko słabo spienia.

Zakupy dla poprawy nastroju :) 18 Gru 2016 14:49 #514683

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Alinko , nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na takie ekspresy , bo rzadko kto ma takie w domach . Raz piłam u kolegi , ale nie zagłębiałam się jaka marka i w ogóle . Teraz słyszy się ,że kawy rozpuszczalne niezdrowe , a sypana z mlekiem mi nie smakuje , więc dlatego postanowiłam kupić taki ekspres . Saeco , bo to ta marka jest w miarę mały i mleko samo wlewa się już spienione . Nie znam innych , ale w sklepach jest ich dużo i ceny różne . Też nie chciałabym takiego ,żeby coś przy nim wiele robić a w nim wszystko robi się samo :)

Beata

Zakupy dla poprawy nastroju :) 18 Gru 2016 15:51 #514689

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Wczoraj mój M. poprawił mi kiepski nastrój odrobinką pięknego zapachu. Miał trochę czasu, bo zostawił auto w serwisie i wstąpił do Rossmanna. A tam - naprawdę fajna promocja na perfumy. Niektóre zostały przecenione na 99 zł, a do tego, jak kupiło się jedną buteleczkę, druga była gratis :eek3:
I tak za stówkę zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami - M. wody Iceberg, ja Casmir firmy Chopard. Piękny flakonik, zniewalający, orientalny zapach... :hearts: W sam raz na dzisiejszy wieczór w Operze :)
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Zakupy dla poprawy nastroju :) 18 Gru 2016 15:54 #514690

  • Kasionek
  • Kasionek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3179
  • Otrzymane dziękuję: 5453
HM...Daluś aż Ci zazdroszczę :whistle: :evil: Miłego wieczoru w operze.

Zakupy dla poprawy nastroju :) 18 Gru 2016 16:09 #514692

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
A ja tej opery zazdroszczę najbardziej :)

Beata


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.260 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum