TEMAT: Polecani/Niepolecani sprzedawcy

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 30 Sty 2016 18:06 #430088

  • Snigdha
  • Snigdha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1503
  • Otrzymane dziękuję: 211
Mogłabym coś jeszcze dodać o sprzedawaniu spleśniałych kłączy anemonów gajowych (odmianowych) po 24 zł sztuka, ale w sumie może to i wina kupującego, że dał się nabrać :D

S.
Zawsze sadzę zielonym do góry i to się sprawdza!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633, merlin, Baptysja


Zielone okna z estimeble.pl

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 30 Sty 2016 19:19 #430109

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Od lat kupuję u Pana Piotra (Pi-ma) i w Sadzawce. Nigdy nie miałam pomyłek a ewentualne reklamacje (dokładnie po jednej u każdego sprzedawcy) były uwzględnione bez najmniejszego problemu.I dotyczyły drogich roślin.
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Baptysja

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 31 Sty 2016 10:20 #430250

  • Annar
  • Annar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 395
  • Otrzymane dziękuję: 648
W Sadzawce kupuję roślinki i mam ten plus, że odbieram je osobiście w Przeźmierowie/k.Poznania
Jak coś nie tak to reklamacje, które są zawsze rozpatrzane pozytywnie.
Co do Pi-my mam mieszane odczucia. Zrobiłam wiosną spore zamówienie. Sadzonki przyjechały malutkie. Bałam się trochę o trójlisty, bo były w kiepskiej kondycji. Zobaczę czy na wiosnę odbiją.
Epidemia, na które najbardziej cię cieszylam, pomylone. Nie zawsze są zdjęcia pod opisami i uwierzyłam na słowo, że będą to właściwe odmiany. Niestety te które zakwitły nie zawsze były zgodne odmianowo :( Radziłam się na kilku forach u ludzi, którzy mają sporą kolekcję tych roślin i zgodnie powiedzieli, że zostałam oszukana. Wysłałam 3 razy reklamację bez odzewu!
Więc Pi-mę chyba sobie odpuszczę, albo będe kupowała u nich bezpośrednio jak zobaczę roślinę.
Ostatnio zmieniany: 31 Sty 2016 10:20 przez Annar.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2016 10:12 #430918

  • evastyl
  • evastyl's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 358
Mam pytanie czy ktoś kupował obuwiki i inne storczyki w Sadzawce ?

Co do Pi-my to ja nie miałam nigdy problemu z zakupami , może dlatego że znam Piotra osobiści ...przyjeżdża do Szczecina i przywozi swój towar więc można wybrać co ładniejsze i jeszcze się potargować ;)

Stwierdziłam też że większość sprzedawców nawet tych zagranicznych sprzedaje w swoich sklepach internetowych sadzonki małe lub takie sobie zwłaszcza wiosną , natomiast na kiermaszach czy targach można kupić całkiem ładne a nawet dorodne sadzonki ale wiadomo przyjeżdżają się pokazać :)

Co lubię u polskich sprzedawców ...przeważnie zawsze jest jakiś gratis niestety u zagranicznych nie ma tego ...wyjątkiem jest Fransen .
Robiłam teraz zbiorowe zakupy pierwiosnków i nasionek oraz ciemierników w Barnhaven , pierwiosnki przyszły ok ale co do ciemierników tak małych to jeszcze u nich nie było ...dlatego ciemierniki tylko latem . Przy zamówieniu na prawie 600 euro dostaliśmy tylko wysyłkę gratis a może aż tyle ;)

Co do pomyłek to i za granicą się zdarzają ...prym wiedzie Pana Sarastro sporo było pomylonych najwięcej zawilców ale reklamacje uznaje .Innym np. z Berlina też się zdarza coś pomylić ...ale nie zawsze można mieć do nich pretensje często gafy strzelają ich pracownicy ...

Wiem jak to jest zapłacisz sporo kasy a to nie to i wtedy człowiek się wkurza ...chociaż ja nie miałam takich drogocennych wpadek ...oby :lol: :lol:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2016 10:59 #430923

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Ze storczyków kupowałem tylko Kukułkę i nie była zbyt dużych rozmiarów. Mam nadzieję, że przetrzymała zimę i w tym roku zakwitnie.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2016 12:09 #430929

  • evastyl
  • evastyl's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 715
  • Otrzymane dziękuję: 358
Andrzej czy kukułka przyszła z w doniczce z ziemią ?
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2016 15:23 #430977

  • andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1360
  • Otrzymane dziękuję: 1664
Na 90% tak. Mam nadzieję, że pamięć mnie nie zawodzi. Jak będę na weekend w domu to przejrzę zdjęcia i może znajdę takie z zawartością paczki.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2016 15:34 #430981

  • Kiki
  • Kiki's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 423
  • Otrzymane dziękuję: 719
Kupowałam w Sadzawce m.in. kukułkę. Była z pewnością w doniczce ale to było ze 3 lata temu. Sadzonka była zupełnie przyzwoita. Niestety nie zdołałam jej upilnować i została zadeptana przez tzw. fachowców (remontowali dom i zadeptali bardzo dużo roślin bo po ścieżkach chodzenie to nie dla nich)
Pozdrawiam
Katarzyna
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2016 17:52 #431011

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
To może jeszcze myli narzędzia i pędzle w oczku? Moi remontowcy się przymierzali :club2:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 02 Lut 2016 19:53 #431052

  • Kiki
  • Kiki's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 423
  • Otrzymane dziękuję: 719
na szczęście nie mam oczka :wink4:
Pozdrawiam
Katarzyna
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 04 Lut 2016 13:44 #431712

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Ja natomiast bardzo często zakupuję na all hoje. Właśnie dokupiłam sobie kolejne odmiany. Hoję Linearis zakupiłam u sprzedawcy o nicku ''2end_2006''. Roślina wspaniała, jędrna, zdrowiutka, okazała, dobrze zabezpieczona. Zadowolenie i satysfakcja w 100%. Takie same odczucia mam za każdym razem, gdy kupuję hoje u sprzedawcy o nicku ''aksamitka84''. Polecam tych dwóch sprzedawców. :) :flower2: :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 04 Lut 2016 13:45 przez Forumowa Żabula.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 17 Lut 2016 10:22 #436072

  • jugo
  • jugo's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 25
  • Otrzymane dziękuję: 11
Cz ktos kupował hosty w lima sklep .Wystawili na alegro dużo ciekawych odmian,w tym Ice age trial za 16,50.Czy to jakiś żart.

Pozdrawiam
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 17 Lut 2016 10:56 #436079

  • Kiki
  • Kiki's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 423
  • Otrzymane dziękuję: 719
jugo,
znalazłam takie opinie w internecie o lima-sklep, są oczywiście pozytywne i negatywne..... To link do tych opinii allegro.pl/show_user.php?uid=27257815&fe..._all&type=fb_all&p=1
Pozdrawiam
Katarzyna
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 17 Lut 2016 11:03 #436083

  • Fraszkka
  • Fraszkka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 107
  • Otrzymane dziękuję: 45
Zdjęcia nie są ich własnością, a dodatkowo nie wiedzą, co piszą. Jeden ciemiernik jest opisany jako Semi-double Closeup, czyli "półpełny zbliżenie" :club2: to oczywiście skopiowany spod zdjęcia opis :evil:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 17 Lut 2016 11:45 #436091

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Jeżeli , by mieli te hosty , to nawet 39 zł można dać , ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć , że hosty ,które kosztują ponad stówę sprzedają za grosze .Sklep mają w Rzeszowie ,ale na miejscu nie można odebrać.

Beata :flower2:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 17 Lut 2016 11:56 #436092

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
evastyl wrote:
Mam pytanie czy ktoś kupował obuwiki i inne storczyki w Sadzawce ?
Kupowałem wczesną wiosną zeszłego roku. Miałem świetne porównanie, bo akurat jechałem na targi do Berlina i po drodze kupiłem obuwiki w centrum ogrodniczym za zachodnią granicą. Porównanie wypada niestety dosyć marnie dla Sadzawki. Było drożej i sadzonki dużo mniejsze.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 17 Lut 2016 12:50 #436105

  • jugo
  • jugo's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 25
  • Otrzymane dziękuję: 11
Zakupy w lima sklep są obarczone chyba dużym ryzykiem co do zgodnośći odmianowej .

Ceny bardziej popularnych host są wyższe niż wypasów. Chyba zrezygnuję z zakupów, nie chcę mieć kolejnej undulaty.
Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 17 Lut 2016 14:23 #436125

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Nie polecam,Lima to jakieś nieporozumienie a nie sklep :angry: , ciemierniki w tamtym roku ,maleńkie kłączka (z pleśnią) we woreczkach sprzedawali. Mój żaden nie przetrwał , koleżance jeden zakwitł ale oczywiście nie mający nic wspólnego z tym jaki zamawiała.
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.938 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum