• Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy

Odp: GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 13 Sie 2015 19:31 #395517

  • beatab
  • beatab's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 180
  • Otrzymane dziękuję: 49
W lidlu są ciekawe odmiany hortensji za 12,99 - wspaniały zestaw dla początkujących - kupiłam Diamant Rouge :bye:
Ostatnio zmieniany: 13 Sie 2015 19:32 przez beatab.


Zielone okna z estimeble.pl

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 14 Sie 2015 00:38 #395590

  • Christin
  • Christin's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 159
  • Otrzymane dziękuję: 186
Beatko masz rację - termin zakupu hortensji ważny szczególnie gdy lato cieplejsze wtedy sporo roślin wymęczona ... W firmie futuregardens robiłam zakupy kilka razy - zawsze to była wiosna. Mam od nich większość hortensji choć i inne rośliny też. Zgodność odmian 100% i sadzonki ładne. W wypadku kiedy w uzgodnionym terminie nie było jednej pozycji- w czasie rozmowy telefonicznej zrezygnowałam z niej aby przyspieszyć termin dostawy. Po ok 2 tygodniach dosłali mi na własny koszt i za krzew tez nic nie chcieli ... byłam mile zaskoczona takim podejściem do klienta. A może mam szczęście ... :)
Pozdrowienia z nad Drwęcy
album działka i inne hobby

zapraszam >
blog >moja apteka
Za tę wiadomość podziękował(a): beatab

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 27 Kwi 2016 19:39 #462180

  • Zuza
  • Zuza's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 287
  • Otrzymane dziękuję: 327
Ja zakupiłam hortensje w e-clematis i bardzo polecam to źródło :)

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 16 Cze 2016 13:19 #481499

  • Ave
  • Ave's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 832
  • Otrzymane dziękuję: 395
Tylko te ceny w e-clematis... :eek3:
Ewa

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 16 Cze 2016 16:56 #481541

  • mrcnkr
  • mrcnkr's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 33
  • Otrzymane dziękuję: 32
Rzeczywiście nie są najtańsi (e-clematis), ale mają materiał ze sprawdzonych szkółek (ja kupując od nich dostałem h. bukietowe ze szkółki Szmita) i jest to materiał legalny (jeśli komukolwiek mówi coś oznaczenie PBR).

Ja natomiast chciałbym polecić eksporterów holenderskich. Korzystam z Esvelda i Arborealis. Cena sporych sadzonek to ok. 6,50 Euro. Dochodzi oczywiście transport (ok.30-35 Euro), ale przy większych zakupach te koszty się rozkładają na ilość roślin (można np. składać zbiorowe zamówienie ze znajomymi). Pakują świetnie, dobrze oznaczone odmiany, a co najważniejsze bardzo duży wybór, np. Esveld ma w tej chwili ok. 600 (sześćset) gatunków i odmian hortensji.

szkółki z sadzonkami hortensji 28 Lut 2017 22:27 #526181

  • bozenak
  • bozenak's Avatar
Witam wszystkich miłośników hortensji.

Mam kilka pytań dotyczących hortensji, mianowicie:

1. czy kupował ktoś hortensje w sklepie Fuchsia Hybbrida?
2. czy ktoś jest posiadaczem hortensji Hortensji Hydrangea Miss Saori z grupy You and Me. Zauroczyła mnie właśnie, ale mam już jedną z tej grupy i niestety zakwitła mi tylko w roku zakupu, oczywiście wypuszcza pąki ale w październiku i w pąkach zamarza. ( chociaż tej zimy była przykryta.

szkółki z sadzonkami hortensji 01 Mar 2017 12:23 #526273

  • Malkar
  • Malkar's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1191
  • Otrzymane dziękuję: 2300
Hortensji nie kupowałam u nich ale za to kilka lat temu fuksje i jochromy. Jochromy mam do dzisiaj, fuksje pięknie kwitły ale niestety nie były długowieczne.
W czasie łowienia ryb trzeba zachować najwyższą ostrożność - szczególnie gdy się jest rybą.
Małgorzata

A u mnie w ogrodzie
Za tę wiadomość podziękował(a): bozenak

szkółki z sadzonkami hortensji 01 Mar 2017 12:32 #526276

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Ja u nich kupowałam hortensje ale bukietowe ..są to hortensje które kwitną na tegorocznych przyrostach i nie trzeba ich okrywać...
Za tę wiadomość podziękował(a): bozenak

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 10 Mar 2017 08:34 #528284

  • sylwiama
  • sylwiama's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 50
  • Otrzymane dziękuję: 1
Witam czy jest możliwe kupic w Polsce a jesli tak to gdzie odmiany dostepne na st holenderskich sprzedawców..np ;
Magical Ruby Purple,Mon Amour,Verena Pink,Femme Blue,Verena Blue itp..?

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 15 Mar 2017 13:03 #529295

  • bozenak
  • bozenak's Avatar
Hej,
a czy ktoś z Was kupował hortensje w sklepie Gardenowo. Mają w ofercie dużo ciekawych hortensji i bardzo tanich w dodatku. Nawet dzwoniłam i pytałam ilu letnie sadzonki. Prawdopodobnie 2-letnie o wys. 20-30 cm. A tak w ogóle to czy dwu-letnie sadzonki zakwitłyby w tym roku?
Pozdradata: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:

:funnyface: :funnyface:

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 15 Mar 2017 21:02 #529378

  • Alina-277
  • Alina-277's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1867
  • Otrzymane dziękuję: 1253
Nie tam nie kupowałam ..ja kupuję w Fuksjanie ładne duże krzaczki dwuletnie, zakwitły w tym samym roku jestem z nich zadowolona nie są za drogie..
Za tę wiadomość podziękował(a): bozenak

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 11 Sie 2021 11:47 #773433

  • Kornik
  • Kornik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1005
  • Otrzymane dziękuję: 2854
Swoje ogrodowe kupuję w sklepie wysyłkowym Fuchsiahybryda a bukietowe w szkółce 'Magda'.Zdrowe, młode sadzonki w przystępnych cenach.
Pozdrawiam serdecznie,wcześniej Paulina, a od niedawna Małgosia


Koń jaki jest każdy widzi, ale kim jest ogrodnik i co w nim drzemie, tego nie wie prawie nikt . I niech tak zostanie

Między miastem i wsią - wszystkiego

GDZIE KUPOWAĆ HORTENSJE? - polecani/niepolecani sprzedawcy 25 Kwi 2022 16:15 #800978

  • Ninia
  • Ninia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 465
  • Otrzymane dziękuję: 1448
Czy kupował ktoś hortensje na hortensje.pl oraz florini.pl? Jak u nich z jakością i zgodnością odmian?
Za tę wiadomość podziękował(a): Bobka


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.230 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum