TEMAT: PAPRYKA SŁODKA - uprawa odmian papryki słodkiej w gruncie i pod folią

PAPRYKA SŁODKA - uprawa odmian papryki słodkiej w gruncie i pod folią 19 Mar 2023 19:43 #826398

  • Madziula
  • Madziula's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 66
  • Otrzymane dziękuję: 164
Ja właśnie kiełkuje moje nasiona, z bazarku i własne i Mini Bell Red z bazarku wykiełkowało w 100 procentach, 6 na 6 nasionek.

[Quake="grudzienszal" post=826173]U mnie masakra z kiełkowaniem papryk.Chcę do donic.A ponieważ wszystkie słodkie i o grubych ściankach,więc wysiałam na waciki już w połowie lutego.Z kilkunastu straganikowych odmian wykiełkowały tylko
Kapia Węgierska
Mercedes
Ukrainka
Ratund
Wielka czerwona
Złoty deszcz
Q-Nn od Krecika
Śpiących nasion nie wyrzuciłam,nadal leżą na wacikach,ale wielkich nadziei sobie nie robię.Bardzo chciałam mieć Mini Bell Red,ale nasionka były kilkuletnie i żadne nie wykiełkowało.[/quote]
Pozdrawiam
Magda
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

PAPRYKA SŁODKA - uprawa odmian papryki słodkiej w gruncie i pod folią 19 Mar 2023 19:57 #826400

  • grudzienszal
  • grudzienszal's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 71
  • Otrzymane dziękuję: 347
Madziula wrote:
Ja właśnie kiełkuje moje nasiona, z bazarku i własne i Mini Bell Red z bazarku wykiełkowało w 100 procentach, 6 na 6 nasionek.

A z którego roku miałaś nasionka?Ja dostałam z 2015 i 2018 i może ich żywotność już przeminęła?
Temat został zablokowany.

PAPRYKA SŁODKA - uprawa odmian papryki słodkiej w gruncie i pod folią 19 Mar 2023 20:14 #826405

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 7834
  • Otrzymane dziękuję: 51925
Wątek przekroczył 100 stron więc zapraszam do nowej odsłony

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.760 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum