TEMAT: Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 17 Mar 2020 21:15 #698981

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 6880
  • Otrzymane dziękuję: 41579
Nie żebym się chwalił latem w marcu,ale mój balkonowy elektroniczny termometr w tej chwili wskazuje +14,1*C.Spokojne nocki. :rotfl1: :dance: :bravo: :bye: :bye:
Pozdrawiam Józek!!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bela, rychu44, Armasza, rozalia, CHI, Betula, Pestka, Mamma, Zielona, Jaedda, Nimfa, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek


Zielone okna z estimeble.pl

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 07:19 #699004

  • Szczypiorek
  • Szczypiorek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1981
  • Otrzymane dziękuję: 14159
U mnie wstaje kolejny ciepły i słoneczny dzień.

Sporo ludzi przyjeżdża sprzątać na działce.
Plan na dzisiaj wysiać do doniczek groszek cukrowy.
Zrobię rozsadę, a jak wzejdzie to będę się zastanawiać gdzie to wsadzić.

Miłego dnia i spokoju życzę.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, rychu44, Kaja, rozalia, CHI, Betula, Pestka, Mamma, Jaedda, Nimfa, JaNina, anaka, ewakatarzyna

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 07:51 #699006

  • Betula
  • Betula's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Marki/W-wa
  • Posty: 4201
  • Otrzymane dziękuję: 13289
Słońce i temperatura +7,8°C. Przewidywane w szczycie 17°C. Planuję na dziś umycie przynajmniej części okien i wysadzenie rozsady groszku, bo aż się prosi. I posieję kolejną rozsadę groszku, żeby wydłużyć plonowanie.
Pozdrawiam
Bea
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, bela, rychu44, Łatka, rozalia, CHI, Pestka, Mamma, Nimfa, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 08:02 #699008

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 6880
  • Otrzymane dziękuję: 41579
Dzisiejsza nocka była ciepła,a poranek jest słoneczny i bezwietrzny.Aktualnie termometr wskazuje na balkonie słonecznym 16,2*C,a w cieniu jest 14*.Wszystkim ciepłych godzin,dni no i zdrowia.Uważajcie ,więcej odpoczynku niż pracy!!!! :bravo: :bravo: :bye: :bye: :coffe: :coffe:

002-238.jpg
Pozdrawiam Józek!!
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): XYZ, bela, rychu44, Kaja, Łatka, rozalia, Betula, Pestka, Mamma, Szafirek, Nimfa, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek, Mirek19

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 08:13 #699010

  • sznurki Ani
  • sznurki Ani's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 896
  • Otrzymane dziękuję: 3997
witajcie zapowiada się kolejny słoneczny dzień, jeszcze nie wiem czy jest wiatr tak jak w poprzednie dni. Do tej pory nic nie robiłam w ogrodzie. Dla mnie taka pogoda najgorsza. Zaraz mnie coś łapię więc w obecnej sytuacji nawet z ogrodu muszę zrezygnować. W sumie z czasem też kiepsko doszły nowe obowiazki
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): XYZ, bela, rychu44, Kaja, rozalia, Betula, Mamma, Nimfa, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 08:50 #699016

  • XYZ
  • XYZ's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Błądzę we mgle...
  • Posty: 3740
  • Otrzymane dziękuję: 7401
Dzień dobry! Ciepło, bez wiatru, słoneczko za chmurami. Znalazłam kolejne czosnki niedzwiedzie przekopane jesienią :unsure:

P1010012-8.jpg


Seler naciowy się trzyma:

P1010013-9.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, rychu44, Łatka, rozalia, Betula, Mamma, Szafirek, Nimfa, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 09:15 #699024

  • anaka
  • anaka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1442
  • Otrzymane dziękuję: 9237
Wczorajszy dzień był piękny,słoneczny i ciepły.Na termometrze w południe było 13 stopni i do wieczora było ciepło.Za to dzisiaj rano,tzn o 7mej było tylko 4 na plusie i mgła,ale już się rozrzedziła i wyszło słońce.
Wczoraj wykopałam połowę zadołowanej pietruszki,nacięłam jarmużu na zupę.Muszę resztę zamrozić,żeby zwolnić miejsce.Nareszcie pompa wróciła na swoje miejsce,bo grządki będą potrzebowały wody.
100_4455.jpg

100_4457.jpg
Naturalne ,niebanalne,własne.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): XYZ, Krecik stary, rychu44, Armasza, Łatka, rozalia, Betula, Mamma, Szafirek, Nimfa, JaNina, Barborka, Szczypiorek

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 09:24 #699026

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 7743
  • Otrzymane dziękuję: 51115
Łóżko nie zasłane, podłogi nie zamiecione, łazienka nie umyta :ohmy: Z domowych obowiązków to tylko zostało śniadanie zjedzone i kawa wypita :rotfl1: .
Jest tak ładnie, że od godz. 8 jestem już na ogrodzie. Teraz odpoczywam trochę, bo się zasapałam. Chcę ogarnąć mój największy kwietnik, cały przeryty wzdłuż i w szerz :mad2: Na szczęście karbid zadziałał i nie mam już nowych odwiedzin. Pilnuję, żeby raz w tygodniu powykładać go w nory na obrzeżach ogrodu.
Słońce świeci, lekki wiatr powiewa, a na termometrze w cieniu +9*.
Miłego i spokojnego dnia :bye: :garden1:
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): XYZ, Krecik stary, bela, rychu44, Armasza, Łatka, rozalia, Betula, Pestka, Mamma, Nimfa, anaka, Szczypiorek, Mirek19

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 09:31 #699028

  • ewakatarzyna
  • ewakatarzyna's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1726
  • Otrzymane dziękuję: 12672
Zapowiada się słoneczny i bezwietrzny dzionek.
Teraz na wschodnim oknie termometr pokazuje 11 stopni powyżej zera.
Jakość powietrza dostateczna. Jestem zakatarzona i takie tam głupoty do głowy przychodzą :hammer:


Spokojnej i zdrowej środy :flower1:


images19.jpg
Pozdrawiam Ewa
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): XYZ, Krecik stary, bela, rychu44, Armasza, rozalia, Betula, Pestka, Mamma, Nimfa, JaNina, anaka, Szczypiorek, Mirek19

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 10:05 #699037

  • Betula
  • Betula's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Marki/W-wa
  • Posty: 4201
  • Otrzymane dziękuję: 13289
Spokojnie. Przy koronawirusie katar rzadko występuje.
Pozdrawiam
Bea
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, rychu44, rozalia, Mamma, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek, Mirek19

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 10:07 #699038

  • bela
  • bela's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 801
  • Otrzymane dziękuję: 2436
Będzie piękny, słoneczny dzień temperatura teraz 13*C na działce mam wszystko porobione,tylko zostało mi zrobić nawożenie rzędowe.Dzisiaj mycie okien i pikowanie papryki słodkiej :)
Miłego dnia i uważajcie na siebie :flower2: :drink1:
pozdrawiam Bożena
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Armasza, Łatka, rozalia, Betula, Pestka, Mamma, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek, Mirek19

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 10:13 #699039

  • Mamma
  • Mamma's Avatar
  • Online
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3640
  • Otrzymane dziękuję: 16686
Piękna pogoda :flower2: Pracy tyle, że nie wiem w co ręce wsadzić.
Pierwszy raz w życiu nie skiełkowały mi pomidory :jeez: Dziś jeszcze raz wyłożone na waciki.
Od soboty ponoć jakieś nocne przymrozki, czekam na agrowłókninę do przykrycia ogródka. Oby ochłodzenie szybko sobie poszło.

Życzę Wam dużo zdrowia i nie wbijajcie za dużo do głowy, bo umysł płata niepotrzebne "figle". :bye:
Dla wszystkich, którzy zaczynają jakieś infekcje polecam coś co nas ratuje.

IMG_20200315_123213569.jpg

A Bonia na poprawę humoru.
IMG_20200317_080657210_HDR.jpg


.
Marlena
“Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy.”
Temat został zablokowany.

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 10:32 #699045

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2010
  • Otrzymane dziękuję: 10673
Piękna, słoneczna pogoda, prognozy na dzisiaj + 18°C
ciąg dalszy pikowania papryk ;)
w najbliższych dniach główny wysiew pomidorów
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, rychu44, Armasza, rozalia, Betula, Pestka, Mamma, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 12:04 #699056

  • rozalia
  • rozalia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1782
  • Otrzymane dziękuję: 7579
+ 16 w cieniu, ale niebo jakby całe za mgłą i do tego silny nieprzyjemny wiatr. Tylko wyniosłam rozsady na zewnątrz i otworzyłam góne drzwi szklarni w celu wietrzenia, bo tam temperatura szybko wzrasta rano. Powinnam drugie pomidorki do szklarni popikować, ale poczekam do wtorku. Jakaś handra mnie dopadła. 2 kawy nie pomogły. Acha ,przygotowałam roztwór miedzianu do oprysku drzew i krzewów owocujacych mężowi. Ja w czwartek krzewy ozdobne opryskam.Spokojnego dnia.
Pozdrawiam.Rozalia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, rychu44, Armasza, Łatka, Betula, Pestka, JaNina, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 13:25 #699066

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 7743
  • Otrzymane dziękuję: 51115
Przerwa na kawę :coffe: Jest 18* w cieniu, ale zaczyna powiewać wiatr. Udało mi się zasypać co większe tunele :mad2: Jak ma coś rosnąć, jak tak to wygląda :woohoo:

81E5D73D-B200-4207-B8D4-3047D6832CE3.jpeg
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Ostatnio zmieniany: 18 Mar 2020 13:25 przez JaNina.
Temat został zablokowany.

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 16:27 #699086

  • sznurki Ani
  • sznurki Ani's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 896
  • Otrzymane dziękuję: 3997
nie można cały dzień się uczyć. Trochę dobroci, bo ,,pibik"(powiedzenie syna jak był malutki i tak zostało do dziś :-) ) nie jechał, tzn autosklep z chlebem. A budowlane sklepy czynne i ludzie chodzą i kupują będą ,,panele jeść". masakra

IMG_20200318_160931_wm.jpg


IMG_20200318_151754.jpg

rzodkiewka do bułeczek rośnie :-)

IMG_20200318_151400.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bela, rychu44, Armasza, Łatka, Betula, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek, Mirek19

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 16:39 #699089

  • lucysia
  • lucysia's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Wiedżma Zielarka to ja :)
  • Posty: 5028
  • Otrzymane dziękuję: 13134
Oo jakie "ładne" dziury. Jakbym u siebie widziała.
Dziś Julkę wygoniłam na dworek i sama 3 godziny ogarniałam truskawki. Najpierw wyjęłam zza ogrodzenia, bo sobie poszły ;)
Potem musiałam trochę ogarnąć pod winogronami i posadziłam.
Pomiędzy wyjęciem a wsadzeniem truskawek wygarnęłam na całej długości ogrodzenia piach który naniosły kreciory i chwasty z fundamentu i obok. No schetałam się strasznie. Jednak po zimie to człowiek słabiutki.Ponad 70 m dł fundamentu.
Kolejny punkt z listy odhaczony.
docs.google.com/presentation/d/1WWF42aQM...bkM/edit?usp=sharing
………………………………………………………………………………………
kosmetykinaturalnelucysi.blogspot.com
…………………………………………………………………………………………
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...26398-ogrodek-lucysi
…………………………………………………………………………………………
Ostatnio zmieniany: 18 Mar 2020 18:26 przez Łatka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): bela, rychu44, Armasza, Łatka, Betula, Pestka, sznurki Ani, anaka, ewakatarzyna, Szczypiorek

Pogoda w naszych warzywnikach cz. IX 18 Mar 2020 18:06 #699097

  • Sylwiaaa
  • Sylwiaaa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 650
  • Otrzymane dziękuję: 3089
Pogoda przecudna :) Od soboty ochłodzenie, grządki z marchewką przykryje białą agrotkaniną...

20200316_151903.jpg
Ostatnio zmieniany: 18 Mar 2020 18:06 przez Sylwiaaa.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.533 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum