Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :)

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 13 Sie 2012 20:44 #61139

  • Roma
  • Roma's Avatar
Witajcie Dziewczyny :bye: mam nadzieję, że znajdziecie tutaj wszystko to co będzie Wam potrzebne do upiększania waszych ogrodowych terenów a także liczę, że będziecie się z nami dzieliły swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami :kiss3:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 13 Sie 2012 22:05 #61172

  • Pinus
  • Pinus's Avatar
Witam,
Znalazłem w Internecie Forum Ogrodnicze Oaza i postanowiłem dołączyć do grona forumowiczów. Przez lata zdążyłem poznać wiele stron o tematyce ogrodniczej oraz rozmaitych forów z tej branży.
Po wstępnym zapoznaniu się z treścią uważam, że FO Oaza ma szansę na zgromadzenie pasjonatów roślin ozdobnych i ogrodów oraz warto na nim się "udzielać". Myślę, że nie podda się łatwo komercjalizacji, upolitycznieniu i wygórowanym ambicjom jego użytkowników. Nie idźmy drogą konkurencyjnego forum z którego wiele osób tutaj przybyło.
Z racji istnienia tego Forum zaledwie od kilku miesięcy, niezbędna jest jego popularyzacja w Internecie, dlatego na początek postanowiłem:
- Umieścić link do FO Oaza na mojej stronie internetowej - www.pinus.net.pl/p.php?p=linki . W tym celu skleciłem trochę nieudolny (przepraszam) "bannerek". Swoją drogą to warto aby forum posiadało jakiś banner (do rozwagi przez Administratora).
- Umieścić stronę FO Oaza w ogólnoświatowym katalogu internetowym DMOZ (jestem jego współredaktorem :) ) - www.dmoz.org/World/Polski/Dom/Ogrod/ .
- Polubić Forum Ogrodnicze na Facebooku (na razie bez wzajemności :( ?).
- Zaprosić wszystkich zainteresowanych do naszego (tworzę go wspólnie z żoną) katalogu drzew i krzewów ozdobnych - www.pinus.net.pl/p.php?p=katalog , zawierającego około 1.500 opisów roślin zilustrowanych ponad 5.000 zdjęć. Od razu informuję, że nie prowadzimy już działalności gospodarczej a więc nie wchodzi w grę kryptoreklama firmy.

To by było tyle tytułem powitania :)
Pozdrawiam, Andrzej
Ostatnio zmieniany: 13 Sie 2012 22:39 przez Pinus. Powód: literówka
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 13 Sie 2012 22:14 #61178

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
Witam szanownego Gościa :drink1: Bardzo cieszę się, że do nas dołączyłeś, a szczególnie ze słów, które zamieściłeś. Wszyscy tu się trochę uczymy, ale łączy nas PASJA ogrodnicza i zamiłowanie do roślin. Forum ciągle się rozwija i każda rada, szczególnie osób z doświadczeniem, jest bezcenna.
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 13 Sie 2012 22:33 #61188

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2684
Ojej, twórca strony, na której uczyłam się iglaków! :woohoo: Jak miło! I jak fajnie, że nasza praca połączona z przyjemnością, zresztą, znajduje taką formę uznania u takich Autorytetów! :) Bardzo się cieszę! Witamy z ogromną radością! :)
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 14 Sie 2012 09:53 #61244

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14122
  • Otrzymane dziękuję: 10443
Bardzo serdecznie witam IGLAKOWEGO MISTRZA i ogromnie dziękuję za podjęte działania propagujące nasze forum w sieci. :flower1: :flower1:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 15 Sie 2012 20:53 #61588

  • Joasiaasia
  • Joasiaasia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 230
  • Otrzymane dziękuję: 45
Witam ponownie wszystkich na forum :wink2: Zawitałam do Was tutaj przez przypade :wink2: Jestem pod wrażeniem co tutaj zobaczyłam :eek3: Mam swój ogródek sadzę rozsadzam kupuję nowe roślinki i myślałam do teraz że mam w miarę ładny :jeez: Kochani tak pięknych ogródków jak tutaj prezentujecie nie widziałam sa tak piękne i cudne że drch zapiera :thanks: Ja też bym chciała taki ogródeczek :ouch: Kochani mam nadzieję że z Waszą pomocą i radą pomalutku dojdę do tak perfekcyjnego ogródeczka jak tutaj na oazie oglądam :garden: Cud miód orzeszki....Mam prośbę nie wiem jak wstawić zdjęcie na avatar jak wstawić zdjęcia na forum PLIS ...Jeszcze raz kochani pozdrawiam i napewno z tąd nigdzie już nie pójdę.. :dance:
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez krótką chwilę, upij się jeśli na dłużej zakochaj się – jeśli zawsze - zacznij uprawiać ogród...
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 15 Sie 2012 20:58 #61591

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14122
  • Otrzymane dziękuję: 10443
Miód kapie na moje serce,gdy czytam te słowa :hug:

Na większość swoich pytań znajdziesz odpowiedzi w dziale z informatorami:
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/5...ry-tutoriale-pytania
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Joasiaasia

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 16 Sie 2012 20:11 #61846

  • affa
  • affa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 883
  • Otrzymane dziękuję: 1651
Chciałabym przywitać się serdecznie z Wami Wszystkimi :flower1:
Bardzo się cieszę, że znalazłam tutaj tylu miłośników roślin i jednocześnie odnalazłam osoby, których pasja i piękne ogrody (oglądane kiedyś na innym forum)zrodziły we mnie pragnienie stworzenia "Czegoś" wokół domu i zaraziły mnie kilka lat temu zielsko-iglako-hortensjo i inną manią :) .
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję wieeeele się jeszcze od Was nauczyć.
Pozdrawiam, Anna.

Zapraszam do mojego ogrodu w cieniu...bloków
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 16 Sie 2012 20:14 #61849

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14122
  • Otrzymane dziękuję: 10443
Witam serdecznie, zapraszam do naszych ogrodów, wątków merytorycznych, dyskusji :flower1: :flower1:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 17 Sie 2012 18:23 #62055

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Witam Forumowiczów!
Na imię mam Magda, klonikomania dopadła mnie jakieś 8 lat temu, dzięki rodzinie, znajomym, portalom aukcyjnym i blisko usytuowanej giełdzie kwiatowej, powiększa mi się roślinny stan posiadania, natomiast nieustające wysiłki 3psów (u nas na Śląsku mówi się "trzi psy", co brzmi jak czipsy ) oraz bezwzględny sabotaż 4 kotów doprowadzają czasami do sytuacji, w której biedna roślinka dramatycznie kończy żywot.
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 17 Sie 2012 18:34 #62060

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
Na klonikach się nie znam, ale mam dwa niszczycielskie psy ;) , witam serdecznie :flower1:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 17 Sie 2012 19:40 #62072

  • Roma
  • Roma's Avatar
Pinus, Joasiaasia, affa, MagdaH! Witajcie :bye: w naszym "ogrodowym światku" wolnym od polityki i intryg.Bardzo się cieszę, że w śród Was są i tacy którzy oprócz kwiatków mają czworonogi :dance: będzie się czym pochwalić i powymieniać doświadczenia w temacie czworonogi a ogród :devil1:
Ostatnio zmieniany: 17 Sie 2012 19:40 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 17 Sie 2012 19:44 #62074

  • rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3175
  • Otrzymane dziękuję: 1187
affa wrote:
Chciałabym przywitać się serdecznie z Wami Wszystkimi :flower1:
Bardzo się cieszę, że znalazłam tutaj tylu miłośników roślin i jednocześnie odnalazłam osoby, których pasja i piękne ogrody (oglądane kiedyś na innym forum)zrodziły we mnie pragnienie stworzenia "Czegoś" wokół domu i zaraziły mnie kilka lat temu zielsko-iglako-hortensjo i inną manią :) .
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję wieeeele się jeszcze od Was nauczyć.

Witam Cię Aniu i bardzo cieszę się, że dołączyła do nas kolejna iglakomaniaczka :)
Magdo - także witam cię bardzo serdecznie :)
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 17 Sie 2012 23:38 #62196

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Witam serdecznie nowych użytkowników :bye:
Aniu Twoje iglaczki miałam okazję już oglądać :woohoo: piękne są.
Magda liczę, że klony z Twojego ogrodu również wkrótce zobaczymy ;)
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 18 Sie 2012 00:19 #62201

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14122
  • Otrzymane dziękuję: 10443
Witam serdecznie wszystkich nowych forumowiczów, bawcie się świetnie, :flower1: pokazujcie swoje ulubione rośliny :flower2:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 18 Sie 2012 00:29 #62203

  • Poll
  • Poll's Avatar
Witam i ja wszystkich zielonozakręconych. :dance:
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 18 Sie 2012 01:12 #62218

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Tak pomału przeglądam forum i bardzo mi się tu podoba, mam jedną prośbę: jeśli na forum jest osoba/osoby zarejestrowane na forum Dogomania (a zwłaszcza ktoś z modów)proszę o kontakt, od kilku miesięcy nie umiem się tam zalogować, jakiś total fatal error mi wyskakuje, nie można się dostać do skrzynki i zgłosić problemu bez uprzedniego zalogowania. Piszę bo bazarki kwiatkowe na Dogo są zawsze oblezione przez zielono zakręconych, więc może ktoś to przeczyta i pomoże mi się do futrzanego forum dostać.
Temat został zablokowany.

Odp: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 18 Sie 2012 09:53 #62238

  • Roma
  • Roma's Avatar
Magdo- w czym mogę pomóc? jestem zalogowana na Dogo.
Ostatnio zmieniany: 18 Sie 2012 22:18 przez Roma.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.415 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum