TEMAT: Moje rośliny skalne

Moje rośliny skalne 08 Maj 2017 20:59 #540356

  • Gosia352
  • Gosia352's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1896
  • Otrzymane dziękuję: 3779
Aga,nie moja goryczka to nie z siewu. Myślę ,że twoja da radę i za to będę trzymać kciuki :kiss3:
Marysiu,oj ta pogoda to już mi uszami wychodzi ..No, widzisz ile my musimy czekać aby nam ta roślinka zakwitła :(
Moja ramonda ta od Ewy też jeszcze nie kwitnie no ale może w następnym roku to już pokaże swoje piękno :hearts:

Dziewczyny w związku z zaistniałą sytuacją nie pozostaje mi nic innego jak się z Wami pożegnać.
Miło z Wami spędziłam czas, dziękuję za miłe wizyty i wpisy.
Zaistniała sytuacja nie pozwala mi na prowadzenie dalej mojego wątku.

Proszę o zamknięcie obydwóch moich wątków (tego i sprzedażowego).
Pozdrawiam Gosia :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moje rośliny skalne 08 Maj 2017 21:23 #540367

  • dordar
  • dordar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 513
  • Otrzymane dziękuję: 916
Gosiu, ani mi się waż zamykać swoje wątki :teach: Jestem tu nowa i za bardzo nie jestem w temacie, ale sądzę, że chodzi o nieprzyjemności z Twoim drugim wątkiem. Kobieto nie przejmuj się żadnym panem K..... czy innymi osobami tylko rób swoje :) Ludzie czasami głupoty wypisują jak sobie nie potrafią poradzić ze swoimi problemami.
Trzymam kciuku za Ciebie i Twój zdrowy rozsądek :hearts:
Pozdrawiam
Dorota
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Moje rośliny skalne 08 Maj 2017 22:30 #540403

  • Gosia1704
  • Gosia1704's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Pozdrawiam wszystkich, Gosia
  • Posty: 259
  • Otrzymane dziękuję: 261
Gosiu, daj spokój co to za sytuacja.
Do kogo będę wpadała popaść oczy.
Przecież nie można się dać zdołować przez kogoś, kto nie ma nic do powiedzenia. Dlaczego taki ktoś ma nad nami triumfować? Takie osoby się omija, żeby się o nie nie ubrudzić.
Cieszmy się naszymi roślinkami, a tym bardziej wymianą. Ponieważ to co ofiarowujemy sobie na wzajem, to są często rośliny wyjątkowe, takie, które nie tak łatwo jest kupić.
:flower2:
Pozdrawiam wszystkich
:)
Gosia
Kwiecisty "Groch z kapustą"
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Moje rośliny skalne 09 Maj 2017 06:02 #540425

  • słowikowo
  • słowikowo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 955
  • Otrzymane dziękuję: 1694
Gosia wczoraj dowiedziałam się o chorobie kogoś bliskiego , Ty zamykasz wątek : jestem zdołowana na maksa:(
Daj sobie trochę czasu i za tydzień zdecyduj. Takich przykrych sytuacji też się boję bo wrażliwości mam moc
Jak każdy miłośnik kwiecia
Gosiu zostań :thanks:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Moje rośliny skalne 09 Maj 2017 10:24 #540480

  • kroplik
  • kroplik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 352
  • Otrzymane dziękuję: 577
Gosiu,no co Ty! :woohoo: Chcesz zamykać wątek! Jedyny wątek, który przeglądam
systematycznie (choć bardzo rzadko coś wpisuję) :eek3: Rozumiem, że jesteś zdołowana,
to ta pogoda wszystkim się daje we znaki :mad2: wystarczy drobna sprawa, żeby mieć wszystkiego dosyć :jeez:
Nie przejmuj się p. Karolem, nie musi u Ciebie kupować, jak mu nie pasuje i nie załamuj się :hug:
Zobaczysz zrobi się ciepło, zaświeci słońce i spojrzysz na wszystko z innej perspektywy :hearts: :hearts: :hearts:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Baptysja, Gosia352

Moje rośliny skalne 09 Maj 2017 10:30 #540485

  • Baptysja
  • Baptysja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2005
  • Otrzymane dziękuję: 3046
Gosiu, ja też z prośbą do Ciebie. Nie zamykaj wątków. :thanks:
Pozdrawiam zielono Maria

Mój kawałek ziemi
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Moje rośliny skalne 09 Maj 2017 12:45 #540522

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Gosiu, ja również bardzo Cię proszę, żebyś nie zamykała swojego -jakże ciekawego- wątku :thanks:
Nie karz nas za głupoty, jakie wypisuje jedna sfrustrowana osoba. To się zawsze może zdarzyć - ludzie są różni i czasami mają gorszy dzień, albo leczą swoje kompleksy kosztem innych. Bądź ponad to i nie pozbawiaj nas widoków ze swojego pięknego ogrodu :hearts:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Moje rośliny skalne 09 Maj 2017 14:13 #540536

  • gogi_s
  • gogi_s's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 654
  • Otrzymane dziękuję: 472
Gosiu,
ja też często zaglądam do Ciebie, choć śladu nie zostawiam, jednak ciągle zachwycam się Twoim ogrodem i pięknymi zdobyczami :hug:
daj sobie chwilę, ochłoń i wróć do cudownej opowieści o roślinach jakie posiadasz i jakim pięknem one się Tobie odwdzięczają!
będzie mi smutno, gdy i Twój wątek zostanie zamknięty ...
a sytuacja zaistniała na Twym drugim wątku co prawda wprowadziła lekki zgrzyt ze strony niezadowolonego klienta (ale takich przecież nie brakuje nawet w najlepszym sklepie, np. niektórzy mają pretensje nawet o to, że słońce za mocno świeci :rotfl1: ), jednak czytając wpisy i oglądając zdjęcia roślin odnoszę wrażenie, że nie wiem o co chodzi! roślinki sprzedajesz piękne! a że komuś się nie przyjęły - trudno... nie ma antidotum, że każdy z nas ma identyczne podejście do roślin, glebę, nawodnienie itd. ja z chęcią bym nabyła niektóre z Twych nadwyżek, jednak wiem, że u mnie nie będą rosły, gdyż nie jestem w stanie zapewnić im odpowiednich warunków bytowych (ciągle pośpiech, praca, dom)!
od czwartku w naszej części PL ma zrobić się cieplej, więc mam nadzieję - ogromną!!!- że wrócisz do nas ze swoim optymizmem i pochwalisz się, co słychać w Twoim czarodziejskim ogrodzie :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Gosia352

Moje rośliny skalne 09 Maj 2017 23:10 #540688

  • Gosia352
  • Gosia352's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1896
  • Otrzymane dziękuję: 3779
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów :kiss3:
Pomimo obietnicy że więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie postanowiłam jednak że zmienię zdanie
gdyż jestem Wam winna wyjaśnienie.
Chodzi tu nie tylko o p. Karola ale też o podejście do sprawy Władzy Forum.
Uniemożliwiono mi obronę gdyż poproszono mnie o usunięcie sarkastycznego podobno wpisu wobec p. Karola.
Koleżance stojącej w mojej obronie a później odpierającej sarkastyczny atak p. Karola usuwa się (a wpis p. Karola zostaje).
Innej koleżance z kolei usuwa się wątek (choć prosiła o zamknięcie a nie o usunięcie ).
A sprawa sprzedaży p.Karola wygląda tak że pomimo ostrzeżeń od ludzi go znających zlitowałam się i rośliny sprzedałam.
Na jego prośbę udzieliłam mu rabatu, dałam gratisy (ciekawe czy też zagrzybione ? ).Co dostałam w nagrodę sami widzieliście.
Wybaczcie proszę ale ja zwyczajnie po ludzku muszę od tego odpocząć, bo stronniczość i niesprawiedliwość jest dla mnie nie do przyjęcia.
Ponawiam prośbę o natychmiastowe zamknięcie moich wątków.
Pozdrawiam Gosia :)
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): słowikowo, zeberka363, dordar

Moje rośliny skalne 10 Maj 2017 00:48 #540695

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Skoro Gosiu wywołałaś mnie do tablicy, to pozwól, że przedstawię sprawę ze swojej strony :)
Jedna z moderatorek zareagowała na ostrą wymianę zdań, tak okresliła swoją interwencję:
Poprosiłam Gosię by nie ciągnęła dyskusji z Karolem, zaś jego poprosiłam by zakończył spór.

Niestety włączyło się w sprawę kilka dodatkowych osób, niektóre całkiem rzeczowo opiniujące sprzedawane rośliny, inne prawiące złośliwości.
Jedną z tych właśnie dyskutantek poprosiłam na PW, aby już kolejnego postu nie wysyłała, by nie eskalować konfliktu. W tym PW dodałam również, że zainteresowane osoby najlepiej się dogadają same ze soba.

I tyle winy władzy forumowej :jeez: że próbowała ochłodzić rozgorączkowane umysły :jeez:
--

Bardzo przepraszam też, że wątku tego wcześniej nie zamknęłam ani ja, ani inni moderatorzy, ale pracujemy, mamy swoje obowiązki i nie sledzimy kilka razy dziennie wpisów w każdym wątku forumowiczów. Gdyby taka prośba pojawiła się na PW lub przes zgłoszenie do moderatora, byłaby z pewnością szybciej wykonana.
--
A teraz chciałabym, jako forumowicz Hiacynta wyrazić, że jest mi bardzo przykro, że taki powód, jak jeden wpis niezadowolonego forumowicza może zniszczyć kilka lat czegoś, co wydawało mi się wspaniałą znajomością, niezwykłą łącznością bratnich dusz. Wydawało mi się, że zamiłowanie do roślin może ludzi łączyć, niestety wydawało mi się :jeez: :jeez:
Przykro mi, że nie będę miała szansy poznawać ciekawych roślin, ich aranżacji, podpatrywać, dopytywać czasem :jeez:

Cóż, muszę też to napisać, coraz częściej kiełkuje we mnie przekonanie, że to wszystko, co robiłam nie było nic warte :kiss3:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): słowikowo


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.566 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum