TEMAT: Radosna twórczość

Odp: Radosna twórczość 22 Lis 2012 18:56 #91737

  • Malinka
  • Malinka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 115
  • Otrzymane dziękuję: 30
hmm no niestety nie bardzo :(


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Radosna twórczość 22 Lis 2012 18:59 #91739

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
No , Malinko ! :) to podstawa przecież :) :)

Odp: Radosna twórczość 25 Lis 2012 16:57 #93007

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Czas na przygotowanie się do tworzenia kartek świątecznych. W planach miałam w sobotę warsztaty z kartką świąteczną i to przestrzenną. Cały miesiąc na nie czekałam, a w przeddzień, czyli w piątek moje plany wzięły w łeb :( Najpierw miałam wypadek samochodowy. Wjechała we mnie kobitka. Walnęła w koło i nadkole, a potem zaczepiła o dużego ciężarowego i wylądowała na latarni.Gdyby nie ten ciężarowy, to załatwiłabym z kobietą sprawę na oświadczenie, a że kierowca ciężarówki nie był jej włascicielem, to musiał wezwać policję, a ta z kolei zabrała mi dowód rejestracyjny, bo nie mieli pewności czy mój samochód teraz jest sprawny (po udeżeniu w koło) i muszę zrobić przegląd. Wtedy to otrzymam z powrotem dowód rejestracyjny. A przecież przed diagnostą muszę zaliczyć blacharza i lakiernika :evil: Na domiar złego w sobotę musiałam szukać pomocy stomatologocznej, bo moja dentystka leczyła mi zęby po kolei od lipca i nie mogła usunąć przyczyny bólu. Zapisując antybiotyk też nie znalazła przyczyny. I właśnie jadąc na zdjęcie rentgenowskie miałam wypadek. Całe szczęście w nieszcześciu, że to nie była moja wina i nikt nie ucierpiał fizycznie. No , już dość użalania się nad sobą. Szkoda tylko, że przepadły mi warsztaty na które tak czekałam. Teraz trzeba poradzić sobie z kartkami po swojemu. Na pocieszenie kupiłam sobie mebelek do pracy twórczej. Wreszcie pochowam sobie wszystkie drobiazgi i nie będzie bałaganu :) Tadam :

sekretarzyk1-sk.jpg


Dzisiaj już go zapełniłam i posłużył mi do zrobienia pierwszych kartek. Wstawiłam je co prawda do wątku z potrzebami kartkowymi, ale tutaj też umieszczę i mam nadzieję wstawiać następne moje wytworki. Na razie szukam pomysłów. Zamówiłam z all skrapki do ozdoby i bedę działać dalej. Na razie takie ;

kartkaBN1.JPG


kartkaBN2.JPG


kartkaBN3.JPG


kartkaBN4.JPG



kartkaBN6.JPG


kartkaBN7.JPG


kartkaBN5.JPG


kartkaBN6.JPG

kartkaBN7.JPG


kartkaBN4.JPG
Ostatnio zmieniany: 19 Lut 2013 12:16 przez . Powód: uaktualniono fotki

Odp: Radosna twórczość 25 Lis 2012 17:12 #93018

  • 's Avatar
Olu-coś bardzo mocno mi się wydaje,że znam producenta owego mebelka :rotfl1: :rotfl1: poznaję po tym zielonym filcu.Czy w nazwie jest Klose?

Odp: Radosna twórczość 25 Lis 2012 17:18 #93020

  • Cebulla
  • Cebulla's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 647
  • Otrzymane dziękuję: 206
Olu, kartki śliczne! Mebelek również, jednak jak dla mnie musiałby być 3 razy pojemniejszy :whistle:

Przykro mi słyszeć o wszystkich Twoich kłopotach. Miejmy nadzieję, że zła passa minie!

Odp: Radosna twórczość 25 Lis 2012 19:27 #93096

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Romo, ten sekretarzyk jest z drugiej ręki. Kupiony na all.. Nie ma na nim tabliczki. Kupiłam go, bo idealnie pasuje do moich mebli swarzędzkich, kupionych chyba z 15 lat temu. Pasuje jakby był z kompletu :) Używany, ale w bardzo dobrym stanie.

Daguś, dziękuję bardzo. W mebelku teraz się mieszczę. Zobaczymy jak bedzie za kilka miesięcy :) A co do passy, to podobno nieszcześcia chodzą parami. Teraz już musi być lepiej :)

Odp: Radosna twórczość 26 Lis 2012 15:46 #93454

  • Malinka
  • Malinka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 115
  • Otrzymane dziękuję: 30
Przepiękne karteczki Olu :)
Naprawdę bardzo mi się podobają :)

Odp: Radosna twórczość 28 Lis 2012 21:23 #94572

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Malinko, bardzo dziękuję :hug:

Dzisiaj dostałam zamówione scrapki. Czekam jeszcze na ozdobny karton i zabieram się do nowych wyklejanek karteczkowych. Tak się sobie nieraz dziwię, że na stare lata zachciewa mi się bawić jak w przedszkolu . Kiedy jednak przeglądam internet, to dochodzę do wniosku, że to jest zaraźliwe jak choroba ogrodowa. A na rynku rozwinął się prawdziwy przemysł z dodatkami do różnistych technik. A ja mam taki słomiany zapał, bo wszystko tak na 10% i dalej coś nowego zobaczę i już następną rzecz ciekawą do wykonania. Nie mogę jednej zakończyć a już coś innego kusi i nęci :hammer: Bez internetu, to nawet nie wiedziałam, że można takie różniste przepiękne rzeczy wyrabiać i mogłam się skupić np na dzierganiu, szydełkowaniu itp. Ale z drugiej strony, internet to okno na świat i do domowych pracowni też :)
Zaczęcam Was kochani do "wrzucania" tutaj swoich prac.

Odp: Radosna twórczość 29 Lis 2012 00:17 #94663

  • Isskaa
  • Isskaa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 26
  • Otrzymane dziękuję: 2
Przykro mi slyszec,ze mialas wypadek Olu,ale szczescie w nieszczesciu,ze nic nikomu sie nie stalo....Az ciarki mnie przeszly jak przeczytalam,ze mialas wypadek....
Kartki piekne,gratuluje zakupu,mnie by taki mebelek sie przydal na te moje rupiecie do pracy,ale miejsca nie mam tyle....
Fajnie,ze masz ochote probowac wszystkiego po troszku,ja tez mam ochote,ale boje sie,ze jak cos sprobuje spodoba mi sie bardziej a chyba nie chce mi sie jyz uczyc podstaw czegos nowego,z jednej strony bym chciala,a z drugiej szkoda mi czasu,mysle coraz powazniej nad zarobkowaniem na rekodziele wiec chyba zdecyduje sie poznac jedna rzecz,a porzadnie niz kilka po trochu.Jako hobby super sprawa,ale u mnie w pracy sie licho zrobilo,godziny praktycznie zadne to cos trzeba pomyslec,,,

No nic...trzymam kciuki za Twoje nowo poznane techniki rekodziela,bede odwiedzac Twoj watek,podziwiac jak sie rozwijasz.
Pozdrawiam.
Moja pasja,moje hobby.. wiklina papierowa :) isskowyswiat.blogspot.co.uk/

Odp: Radosna twórczość 29 Lis 2012 09:52 #94731

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
O scrapbookingu dużo czytałam i jakoś nie miałam odwagi zabrać się za niego ale uwielbiam oglądać prace innych. No ale Ty to jesteś wszechstronnie uzdolnioną forumką :thanks: :thanks:
Bardzo mi się podobają Twoje "rękoczyny" :) Pokazuj jeszcze więcej Olu.
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design
Ostatnio zmieniany: 03 Gru 2012 10:35 przez JaDorka.

Odp: Radosna twórczość 29 Lis 2012 22:08 #95065

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1272
  • Otrzymane dziękuję: 1299
Olu, najważniejsze że Tobie nic się nie stało w czasie kolizji. Choć brak auta jest na pewno dotkliwy.
Pokusie uczenia się nowych technik i wyrabiania śliczności trzeba ulegać, nie walczyć :lol:
Śliczny sekretarzyk szybko wypełni się skarbami. Czekam na zdjęcia nowych dzieł :kiss:
Zapraszam
Mania Zieleni

Odp: Radosna twórczość 30 Lis 2012 10:03 #95156

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Olu:) bardzo Ci współczuję z powodu kolizji i stresu wynikłego z tego zdarzenia . Ale jak widać nie poddałaś się :) :) i tworzysz . . . tworzysz bardzo pięknie i tak trzymaj i wrzucaj nowości jak najwięcej abyśmy mieli co oglądać :) :) pozdrawiam serdecznie

Odp: Radosna twórczość 30 Lis 2012 10:15 #95162

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Witaj Olu
Sama niedawno miałam kolizję, tez kobitka mi zmasakrowała lekko autko...Ehhh
Ale ja nie o tym miałam pisać.Podoba mi sie pomysł z gałązką tui na kartkach, pozwolisz , że tez go wykorzystam :thanks: bo jest super, zresztą Twoje karteczki całe sa urocze:)
A sekretarzyk...ehhh szczęsliwa kobieto, ja o takim własnie marzę . Jakbym pokazała swój warsztat pracy to byś sobie pomyslala, co ona w takim balaganie moze znalezc :woohoo:
Pozdrawiam ciepło
Luiza
Pozdrawiam Lu:)

Odp: Radosna twórczość 01 Gru 2012 16:51 #95626

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Czy ktoś robił ozdoby świąteczne z makaronu ? Np aniołki , choinki czy inne ? :)

Odp: Radosna twórczość 01 Gru 2012 18:17 #95679

  • Michał
  • Michał's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4161
  • Otrzymane dziękuję: 2428
Długo czekała na skończenie ale się udało :lol:

Attachment bransoletka.png not found


Attachment bransoletka-2.png not found

Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2018 21:40 przez Michał.

Odp: Radosna twórczość 01 Gru 2012 21:00 #95767

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Piękna robota, :eek3: a jakie supełki równiutkie :bravo: :bravo: Masz talent i cierpliwość :flower2:

Odp: Radosna twórczość 01 Gru 2012 21:37 #95778

  • Michał
  • Michał's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4161
  • Otrzymane dziękuję: 2428
Bez przesady widać, że krzywa jak nic ale dziękuję za uznanie :thanks:

Odp: Radosna twórczość 02 Gru 2012 11:55 #95904

  • Michał
  • Michał's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4161
  • Otrzymane dziękuję: 2428
Tu jeszcze wstawię starsze zdjęcia z moimi rękodziełami :happy4:





Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.543 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum