TEMAT: Radosna twórczość

Odp: Radosna twórczość 04 Lis 2012 22:46 #84325

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Ula, zerknij na PW :)


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Radosna twórczość 09 Lis 2012 15:29 #86026

  • Isskaa
  • Isskaa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 26
  • Otrzymane dziękuję: 2
Piekne wianuszki :)) Podobaja mi sie bardzo :)) Pozdrawiam :))
Moja pasja,moje hobby.. wiklina papierowa :) isskowyswiat.blogspot.co.uk/

Odp: Radosna twórczość 12 Lis 2012 08:57 #87112

  • Bea
  • Bea's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 141
  • Otrzymane dziękuję: 42
Piękne prace, super pomysły i cudowne ręce. Chylę czoła :thanks:
Pozdrawiam cieplutko
Gadzinówka

Ciapanie-malowanie

Odp: Radosna twórczość 12 Lis 2012 14:59 #87219

  • Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 879
  • Otrzymane dziękuję: 571
Olu zdolna jesteś i wszechstronna , marcheweczki, rzodkieweczki , palce lizać , sukienka bardzo mi przypadła do gustu, podziwiam twoje hafty krzyżykowe , żmudna praca , ale u Ciebie efekt wspaniały.

Odp: Radosna twórczość 13 Lis 2012 07:11 #87527

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Danusiu dziekuję w imieniu swoim oraz Twojej imienniczki Danusi i Ewy. Sukieneczki bowiem to ich dzieła :)Hafty także wspólne ;) Zapraszam wszystkich nie mających swego wątku do dzielenia się i pokazywania swoich prac. Ja także popełniam je sporadycznie. Myślałam, że już, już koniec z ogrodem i ciut więcej go będzie na "rękoczyny", ale widać to jeszcze nie pora aby się poświęcić w całości dłubankom :) Przynajmniej ja ciągle jestem w locie i nie mam czasu na spełnienie się w roli "typowej baby" :)

Odp: Radosna twórczość 13 Lis 2012 10:53 #87581

  • Danka1970
  • Danka1970's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 465
  • Otrzymane dziękuję: 147
Olu, czasy "typowej baby" już minęły. My jesteśmy kobiety XXI wieku i potrafimy łączyć obowiązki z przyjemnościami. :drink1:

Odp: Radosna twórczość 15 Lis 2012 23:39 #88705

  • Danka1970
  • Danka1970's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 465
  • Otrzymane dziękuję: 147
Wymarałam w szafie jeszcze coś takiego:



100_1659.JPG

Odp: Radosna twórczość 16 Lis 2012 18:39 #88969

  • Isskaa
  • Isskaa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 26
  • Otrzymane dziękuję: 2
ewa1953 wrote:
Papierowa wiklina jest piękna ale to zajęcie dla bardzo cierpliwych.Zyczę powodzenia a moze jakiś kursik nam zrobisz ?

oj tam oj tam..wcale az takie zmudne to nie jest ;)
Zanim sie za to zabralam tez myslalam,ze rzuce tym w kat,ze to nie dla mnie..ale wciaga jak narkotyk i jak juz sie polapie o co w tym chodzi to wyplatanie idzie bardzo szybko. Najwiecej czasu pozniej schodzi na dekorowanie he he ,na wymyslanie jak upiekszyc nasza robotke ;)

Trzymam Olu kciuki za Twoje wyplatanki :hug: i nie zapomnaij sie pochwalic jak cos nowego upleciesz :flower2:
Moja pasja,moje hobby.. wiklina papierowa :) isskowyswiat.blogspot.co.uk/

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 09:20 #89302

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Danusiu, u mnie z tym łączeniem obowiązków z przyjemnościami jakoś nie wychodzi za dobrze. Albo jedno ucierpi albo drugie. To chyba musi być dobra organizacja. Czaasem trudno ogarnąć, ale się staram ;)
Szukaj dalej w szafach i wyciągaj na światło dzienne takie rarytasiki. Ładny różany wzorek. Chyba powraca wreszcie moda na ręczną robotę. Po tych wszystkich maszynowych podróbkach czas na powrót do dzieł sztuki :)

Izo, moja promotorko w wiklinowej krainy , witaj serdecznie ze swymi plecionkami :hug:
Bardzo proszę o mały kursik. Pokaż dziewczynom, że można z niczego (gazet) wypleść oryginalne cudeńka.Jesteś moim GURU w tej dziedzinie :) Zerknijcie do Izy na blog ,warto. Bakcyla wiklinowego załapie się w mig :)

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 10:17 #89318

  • Danka1970
  • Danka1970's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 465
  • Otrzymane dziękuję: 147
Postaram się jeszcze coś poszukać.

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 12:29 #89365

  • Isskaa
  • Isskaa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 26
  • Otrzymane dziękuję: 2
Izo, moja promotorko w wiklinowej krainy , witaj serdecznie ze swymi plecionkami :hug:
Bardzo proszę o mały kursik. Pokaż dziewczynom, że można z niczego (gazet) wypleść oryginalne cudeńka.Jesteś moim GURU w tej dziedzinie :) Zerknijcie do Izy na blog ,warto. Bakcyla wiklinowego załapie się w mig :)




Olu przesadzasz .. :oops: Ja GURU??? :woohoo: No co Ty!!! :woohoo: Ja jeszcze tak duzo nie umiem!! Ostatnio probowalam zrobic koszyk splotem diamentowym,i po 20 minutach sie poddalam.. :thanks: Nie wychodzilo mi to,rurki powyginalam,nie nadawaly sie juz do niczego,i zrobilam zwyczajnie ,od nowa.. Kiedys moze sie naucze,ale jeszcze nie teraz...Jak patrze na plecionki innych dziewczyn to mnie oczy wychodza i tylko w glowe sie drapie jak widze jak mi jeszcze wiele brakuje :dry:
Ale dziekuje za mile slowa,ciesze sie niezmiernie ,ze chociaz Ciebie tym zarazilam :hug:

Co do kursikow to jesli beda chetne osoby do nauki to zrobie,chetnie podziele sie z innymi tym co ja juz umiem,ale nie teraz,za duzo rzeczy na glowie,a na to potrzeba duzo czasu,robic fotki krok po kroku jak i opisy,bardzo czasochlonne,a wiesz Olu jak u mnie z czasem ;)
Ale moze po swietach sie uspokoi to moze wtedy cos zrobie :oops:
Moja pasja,moje hobby.. wiklina papierowa :) isskowyswiat.blogspot.co.uk/
Ostatnio zmieniany: 19 Lut 2013 12:11 przez . Powód: poprawiono cytat

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 12:45 #89371

  • Danka1970
  • Danka1970's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 465
  • Otrzymane dziękuję: 147
Właśnie przejrzałam blog Isskii. Jestem pod wrażeniem. Iza wstawiaj także tu fotki Twoich robótek :idea2:

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 13:01 #89377

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Iza, ściegi diamentowe :woohoo: qurcze, na poczatek chyba najlepszy jest ósemkowy. Nie ma sprawy z kursikiem po świętach. I tak zanim się nabierze wprawy, to trochę czasu minie. Na następne święta będzie nas większe grono wyplatać upominki gwiazdkowe dla najbliższych pod Twoim czujnym okiem i z Twoją pomocą stworzymy Klub Miłośników Papierowej Wikliny :)
Na razie powklejaj więcej swoich prac dla zachęty dla tych niezdecydowanych :hearts:

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 14:35 #89423

  • Isskaa
  • Isskaa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 26
  • Otrzymane dziękuję: 2
Danka1970 wrote:
Właśnie przejrzałam blog Isskii. Jestem pod wrażeniem. Iza wstawiaj także tu fotki Twoich robótek :idea2:

Dziekuje bardzo :hug:

Dziewczyny,co do fotek,to zastanawiam sie czy jest sens??
Po pierwsze to watek Oli,nie chcialabym jej tutaj wparadowac ze swoimi plecionkami,Ola to Twoje "podworko" wiec chyba nie wypada ,abym Ci tutaj wrzucala swoje fotki??Bo na nowy watek z pewnoscia nie mam czasu..
A po drugie.. w mojej stopce jest link do bloga,kto zechce poogladac to zrobi tylko "klik" ,juz tam jest i oglada,tak jak zrobila Danusia :)
Pozdrawiam :)
Moja pasja,moje hobby.. wiklina papierowa :) isskowyswiat.blogspot.co.uk/

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 15:38 #89451

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Iza, ja ten wątek rozpoczęłam dla WSZYSTKICH radoścnie uprawiających swą twórczość. Czasem sporadycznie. I dla jednej czy dwóch rzeczy nie byłoby sensu zakładać własnego wątku, zatem zapraszam serdecznie do chwalenia się wspólnego :)
Ty Izo masz już dorobek i praca się pali w rekach. Nie jedno cudeńko jeszcze "wykręcisz" z rureczek. Jak wolisz, możesz wstawiać tutaj swe ciekawsze prace, czym zachęcisz do odwiedzenia swojego bloga, gdzie można będzie więcej zobaczyć i poczytać. Jak dla mnie forma forum jest bardziej czytelna. Na blogu nie potrafię się poruszać. Tam tylko podczytuję i podgladam. Już taka zacofana jestem :hammer:

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 16:50 #89484

  • Isskaa
  • Isskaa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 26
  • Otrzymane dziękuję: 2
usunięto cytat, nie cytujemy postu pod postem

Aaaaa..to ja nie wiedzialam!!!
Myslalam,ze to Twoj watek,gdzie pokazujesz swoje rekodzielo :club2:
No to juz teraz wiem B)
Co do blogow tez na poczatku nie wiedzialam co i jak..teraz to dla mnie najwygodniesza forma pokazywania swoich prac ;)
Wszystko sie czlowiek uczy z czasem ;)
Moja pasja,moje hobby.. wiklina papierowa :) isskowyswiat.blogspot.co.uk/
Ostatnio zmieniany: 05 Mar 2013 21:24 przez . Powód: usunięto cytat

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 17:23 #89501

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Patrzę na Wasze prace i mam tez ochotę spróbować coś zrobić z papierowej wikliny:) tylko mam pytanie czy po nawinięciu papieru na patyczek wyciągany patyczek czy on zostaje w rurce papieru?

Odp: Radosna twórczość 17 Lis 2012 17:28 #89504

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Olu:) dziękuję bardzo za odwiedzenie mojego tematu "origami modułowe " i pozwól że w Twoim wątku zaproszę wszystkich chętnych do odwiedzenia go i pozostawienie tam swoich uwag i komentarzy :) :) Serdecznie zapraszam :) :) Patrzę na Wasze prace i mam tez ochotę spróbować coś zrobić z papierowej wikliny:) tylko mam pytanie czy po nawinięciu papieru na patyczek wyciągany patyczek czy on zostaje w rurce papieru?


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.492 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum