TEMAT: Nasze koty

Odp: Nasze koty 08 Paź 2012 23:26 #76418

  • TOMEX
  • TOMEX's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1239
  • Otrzymane dziękuję: 505
A to dobre ROMO tego jeszcze nie próbowałem :screem: coś podziałam w tym kierunku , tylko najgorsze jet to że one się złażą jak mnie niema na działce a jak przychodzę to nieraz nawiewają z kanapy szybciej niż przeciąg .Najgorzej wiosną bo wtedy siusiają na iglaki które podsychają od dołu . W dzień jak któregoś namierzę to już ma przesssse :evil:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Nasze koty 09 Paź 2012 09:57 #76489

  • Roma
  • Roma's Avatar
Skoro to jest na działce a nie w domu,zastosuj włącznik czasowy a wtedy szczekanie będzie co jakiś czas przeganiać koty :wink4:
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 09 Paź 2012 10:23 #76498

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Obawiam się, że koty, jako inteligentne zwierzęta niezbyt długo będą się bały szczekania... o ile w ogóle. To sprytne bestie, gdy tylko zorientują się, że tak naprawdę psa nie ma nadal będą sobie spokojnie buszowały.
TOMEX, próbowałeś odstraszacza (bodajże w sprayu)?

Wracając jeszcze do tematu sterylizacji... napisałam, że kotki mają tendencję do tycia ale przecież nie muszą :P
Ostatnio zmieniany: 09 Paź 2012 10:45 przez futrzasta.
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 09 Paź 2012 22:50 #76711

  • miecia
  • miecia's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 19
  • Otrzymane dziękuję: 7
Słyszałam o takiej roślince,której nie lubią koty, to KOLEUS.Podobno skutecznie je odstrasza. :)
pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 10 Paź 2012 00:37 #76737

  • TOMEX
  • TOMEX's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1239
  • Otrzymane dziękuję: 505
futrzasta wrote:
Obawiam się, że koty, jako inteligentne zwierzęta niezbyt długo będą się bały szczekania... o ile w ogóle. To sprytne bestie, gdy tylko zorientują się, że tak naprawdę psa nie ma nadal będą sobie spokojnie buszowały.
TOMEX, próbowałeś odstraszacza (bodajże w sprayu)?

Wracając jeszcze do tematu sterylizacji... napisałam, że kotki mają tendencję do tycia ale przecież nie muszą :P
Odstraszacza próbowałem nie działa ,najgorsze są kocury znaczą teren i wszystko schnie .Muszę zastosować taki sposób :hammer: :hammer: :club2: :club2:
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 10 Paź 2012 00:40 #76738

  • TOMEX
  • TOMEX's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1239
  • Otrzymane dziękuję: 505
miecia wrote:
Słyszałam o takiej roślince,której nie lubią koty, to KOLEUS.Podobno skutecznie je odstrasza. :)
Tego nie próbowałem ,ale są te roślinki u nas w bricomarhe tylko nie wiem czy ta roślinka mnie nie odstraszy z działki jak będzie ostro śmierdzieć :woohoo:
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 10 Paź 2012 11:03 #76797

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Moje koleusy wąchałam, nie śmierdzą, ale mają taki delikatny zapaszek,może być nieprzyjemny dla kotów, one mają bardziej wyczulone zmysły
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 10 Paź 2012 11:18 #76804

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Nie wiem, czy wszystkie koleusy mają właściwości takie jak pisze Miecia...mój z całą pewnością takich nie ma - moje dwa koty sypiają obok donicy z tymże a i sąsiada kotka też nie wygląda na przestraszoną skoro kilka razy dziennie przechodzi obok koleusa aby dostać się do miski moich kotów.

Tomex, nie chcę Cię martwić ale koty to chyba raczej mało czego się boją... Najpewniejszy jest żywy pies ale pewnie ta opcja nie wchodzi w rachubę...
Nie wiem, czy znajdziesz sposób na nie...ale jeśli znajdziesz to podziel się (mam już dość dokarmiania sąsiedzkich kotów :mad2: )
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 10 Paź 2012 18:24 #76861

  • TOMEX
  • TOMEX's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1239
  • Otrzymane dziękuję: 505
futrzasta wrote:
Nie wiem, czy wszystkie koleusy mają właściwości takie jak pisze Miecia...mój z całą pewnością takich nie ma - moje dwa koty sypiają obok donicy z tymże a i sąsiada kotka też nie wygląda na przestraszoną skoro kilka razy dziennie przechodzi obok koleusa aby dostać się do miski moich kotów.

Tomex, nie chcę Cię martwić ale koty to chyba raczej mało czego się boją... Najpewniejszy jest żywy pies ale pewnie ta opcja nie wchodzi w rachubę...
Nie wiem, czy znajdziesz sposób na nie...ale jeśli znajdziesz to podziel się (mam już dość dokarmiania sąsiedzkich kotów :mad2: )
No raczej żywy pies nie wchodzi w rachubę pewno więcej szkody by zrobił niż te koty muszę coś wymyślić do wiosny :think:
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 11 Paź 2012 10:24 #77082

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Obecność kotów na Twojej działce ma swoją zaletę - nie będziesz miał gryzoni. Może wystarczy zabezpieczyć iglaki i meble...
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 11 Paź 2012 10:28 #77083

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
Obecność kotów na działce ma swoją zaletę - nie będziesz miał gryzoni. Być może wystarczy zabezpieczyć rośliny i meble...
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 11 Paź 2012 19:02 #77187

  • miecia
  • miecia's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 19
  • Otrzymane dziękuję: 7
Ja o tej roślince słyszałam w programie "Majka w ogrodzie".A koty sąsiedzkie łażą po mojej działce i są za pan brat z moimi kretami.Tak mi podsikały borówke,że uschła a trzy zdążyłam
ochronić siatką to żyją( borówki naturalnie). :)
pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 11 Paź 2012 21:11 #77235

  • TOMEX
  • TOMEX's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1239
  • Otrzymane dziękuję: 505
futrzasta wrote:
Obecność kotów na Twojej działce ma swoją zaletę - nie będziesz miał gryzoni. Może wystarczy zabezpieczyć iglaki i meble...
:happy: :happy: Te koty maja gdzieś nornice, myszy itd , walka z tymi szkodnikami jest nadal aktualna.
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 12 Paź 2012 10:25 #77321

  • futrzasta
  • futrzasta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1752
  • Otrzymane dziękuję: 603
W takim razie nie dziwię Ci się, że chcesz je pogonić. Szkodniki nie koty :happy:
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 12 Paź 2012 19:39 #77417

  • TOMEX
  • TOMEX's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1239
  • Otrzymane dziękuję: 505
No właśnie to i trzeba było by się z nimi rozprawić jak ze szkodnikami :club2:
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 12 Paź 2012 19:57 #77422

  • madzia
  • madzia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 896
  • Otrzymane dziękuję: 1798
Witam
A co proponujecie? Sąsiad ma ze 20 kotów albo i wiecej i wszyskie sobie robia z mojego ogrodu kuwete. :jeez:
Jeden to nikogo sie nie boi, nawet pies nie potrafi go pogonić!
Pozdrawiam
Magda
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 12 Paź 2012 20:10 #77429

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
U mnie tak samo ;) Jest tylko jedna rada : koty sąsiada trzeba polubić :)
Temat został zablokowany.

Odp: Nasze koty 12 Paź 2012 20:18 #77431

  • TOMEX
  • TOMEX's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1239
  • Otrzymane dziękuję: 505
No to pewno ze 20 wygłodniałych piesków rozwiązało by troszeczkę ten problem :rotfl1:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.690 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum