• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 10 Kwi 2013 23:01 #144009

  • Ela
  • Ela's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 449
  • Otrzymane dziękuję: 244
:rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:

Roma-dobrze,że robota ogrodowa jeszcze stoi,to nie szkoda czasu na produkcję torebeczek :evil: :kiss3:
Mam takie same nożyczki :P

Te nasionka pomidorów też mnie zainteresowały -różne rzeczy widziałam na wystawach w Skierniewicach,ale pomidorów 1,5 kilogramowych jeszcze nie. Pewnie żeby takie okazy wyhodować ,trzeba dobrze je zasilać i dbać o nie.
Chyba juz jest trochę póżno na sianie pomidorków-nasz ekspert pomodoro już grzmiał kilka dni temu,że ostatni dzwonek na wysiew! :teach: :) Ale kto ogrodnikowi zabroni wysiewać,kiedy chce ? :cool3:


Zielone okna z estimeble.pl

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 10 Kwi 2013 23:34 #144032

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
Ta ja do tych arbuzów proszę tego pomidora. :thanks: Jak wiadomo, mnie interesuje tylko wszystko co wielkie :lol: Jak zaczynać z pomidorami to od razu od największego :silly:

Późno nie późno, ja mam tendencję do przenawożenia, albo jak to Kasia nazwała "hojną rękę", więc jak tam sypnę, to i 2 kg będzie :happy:
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 10 Kwi 2013 23:36 #144033

  • Roma
  • Roma's Avatar
Bardzo proszę czytać posty uważnie i ze zrozumieniem :P
Roma wrote:
Mikar- tych pomidorów jeszcze u mnie nie ma ,dlatego proszę śledzić wątki,jak będą to wstawię na forum i będzie można się zapisać.Teraz mam urwanie głowy z produkcją torebeczek i dzieleniem nasionek.
]

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 11 Kwi 2013 20:12 #144374

  • Mikar
  • Mikar's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 196
  • Otrzymane dziękuję: 114
ROMA podziwiam Cię.Będę czekał na pomidorki chociaż termin wysiewu to może być już póżny,Ale uważam ,że na próbę można wysiać 1-2szt.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 15 Kwi 2013 15:16 #145858

  • Xellos
  • Xellos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Demon
  • Posty: 561
  • Otrzymane dziękuję: 21
Właśnie znalazłem w skrzynce nasiona od Romy :thanks:

Będzie się działo :)

:fly:
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 15 Kwi 2013 15:32 #145863

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1272
  • Otrzymane dziękuję: 1299
Do mnie także właśnie dotarły. Diano, Romo - dzięki serdeczne :kiss: :kiss: Jeśli będę się mogła jakoś odwdzięczyć, to służę :)
Zapraszam
Mania Zieleni
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 15 Kwi 2013 18:54 #145911

  • Tryamour
  • Tryamour's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 15
  • Otrzymane dziękuję: 5
Ja również otrzymałam dziś nasiona :) Ślicznie dziękuję :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 15 Kwi 2013 20:21 #145958

  • marzena06
  • marzena06's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 174
  • Otrzymane dziękuję: 109
Do mnie też przyszły dzisiaj nasiona ,serdecznie jestem wdzięczna za pracę którą wkładasz w rozdzielaniu i wysyłanu nasion .Roma :kiss3: sprawiłaś mi ogromną radość z przesyłki .
Marzenkowo

"Kwiat jest uśmiechem rośliny"
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 15 Kwi 2013 20:50 #145972

  • Roma
  • Roma's Avatar
Cieszę się,że już dotarły i mam nadzieję,że dotrą do wszystkich. Nasiono zostały wysłane do wszystkich zamawiających.Jedynie Elżbieta dostanie troszkę później bo przesyłka wyszła dzisiaj.

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 16 Kwi 2013 00:57 #146136

  • Ela
  • Ela's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 449
  • Otrzymane dziękuję: 244
Też dostrałam przesyłkę dzisiaj,tfu,znaczy wczoraj,czyli w poniedziałek :thanks: Ogromne dzięki dla Diany i Romy :thanks:
Pomidorki i arbuzy już na wacikach :dance: Resztą zajmę się dziś za dnia :fly:
Jednak poczta nieźle działa :bravo:
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 16 Kwi 2013 16:40 #146303

  • Wolusia
  • Wolusia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 218
  • Otrzymane dziękuję: 57
Dzis i ja cieszyłam się z nasionek, bo są już u mnie :dance: Wczoraj...zazdrościłam innym :jeez: Chyle czoła przed Romą i Plantą :thanks: Dziękuję :hug:
Wśród nasionek nie było kalarepy białej, ale... może z kolejnej porcji nasionek od Planty coś się dla mnie znajdzie?
Ostatnio zmieniany: 16 Kwi 2013 17:07 przez Wolusia.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 16 Kwi 2013 18:30 #146317

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ja też dziś dostałam swoje porcyjki :thanks:
Szpinak musztardowy juz posiany w gruncie, pomidorki w domu :P
Dziewczyny, dzięki wielkie :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 16 Kwi 2013 18:30 #146318

  • bea2012
  • bea2012's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 51
  • Otrzymane dziękuję: 18
Mam i ja moje nasioneczka :fly:
Bardzo dziękuję Romie i Dianie,Dziewczyny jesteście wielkie :hearts:
Buziaczki dla Was :kiss3:
pozdrawiam,beata
Ostatnio zmieniany: 16 Kwi 2013 18:42 przez bea2012.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 16 Kwi 2013 18:51 #146323

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
też dostałam dziś swoje nasionka! Romuś, Diano.......wielkie dzięki :kiss3: :hug:
kolendrę pewno będę siać już jutro zaś boćwina poczeka B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 16 Kwi 2013 22:09 #146327

  • TeBe
  • TeBe's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1487
  • Otrzymane dziękuję: 897
I ja dostałem, wielkie dzięki! I to więcej niż prosiłem :-)
Pozdrawiamy,
Małgosia i Tomek
Ogród Małgosi i Tomka
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 17 Kwi 2013 16:15 #146572

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Przeczytałam Romciu , że wysłałaś 15-tego i pobiegłam do skrzynki. Tak , dotarły :dance: Bardzo sie cieszę , szczególnie z tej cynii , przy której był pytajnik i do dzis nie wiedziałam , czy będzie :kiss3:
Ja też dziś wysłałam do Ciebie , powiedziano , że na jutro roślinki powinny dotrzeć
Za tę wiadomość podziękował(a): planta

Druga partia nasion od planty do przekazania naszym Miczurinom 26 Lut 2014 08:22 #228608

  • Bobej
  • Bobej's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pozdrawiam cieplutko. Błażej
  • Posty: 2110
  • Otrzymane dziękuję: 7050
A czy Ja mógłbym dowiedzieć się nieco więcej o tej akcji? :) Jak co, To proszę mnie gdzieś nakierować :D
Pozdrawiam Błażej


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.271 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum