TEMAT: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 13 Wrz 2012 10:53 #68875

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
iochromę mam czerwoną, psianki jeszcze też, jaskier już na finiszu, ale jest szybkorosnący, więc nawet niewielka ilość w lecie się porządnie rozkrzaczy :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Malkar


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 14 Wrz 2012 09:37 #69188

  • Malkar
  • Malkar's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1191
  • Otrzymane dziękuję: 2300
To lecę na pw
W czasie łowienia ryb trzeba zachować najwyższą ostrożność - szczególnie gdy się jest rybą.
Małgorzata

A u mnie w ogrodzie

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 15 Wrz 2012 12:03 #69491

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Polanko, padłam na twarz przed tym, co zobaczyłam w paczce :thanks: One są przecudne, bardzo dziękuję :kiss3: Mama pod wrażeniem, bo takich jeszcze nie widziała, zwłaszcza ze Purple Haze się zebrała i rozkwitła :flower2:
Za tę wiadomość podziękował(a): polanka

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 15 Wrz 2012 12:06 #69492

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Akrim, dzięki za agapantusa, posadzony w donicy , nie zgłasza sprzeciwu, chyba mu sie podoba nowe M

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 15 Wrz 2012 12:59 #69501

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
rany Madziu....jak ja dziś rano zobaczyłam paczkę a w niej tego kardamona to :woohoo: :supr3: aż tata był zaskoczony jak on się tam zmieścił i jaki on jest wielki! :dazed:
rany kochana, baaaardzo mocno Ci dziękuję! :kiss3: :hug:

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 15 Wrz 2012 13:58 #69509

  • berta
  • berta's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 200
  • Otrzymane dziękuję: 195
Co prawda pisałam na pw- ale i ogólnie piszę , że paczka doszła, wielce dziekuję. Powsadzałam już w doniczki. I czekam na przyszłoroczne kwitnienie. :woohoo:
;)

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 15 Wrz 2012 18:48 #69542

  • polanka
  • polanka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 87
  • Otrzymane dziękuję: 32
MagdaH wrote:
Polanko, padłam na twarz przed tym, co zobaczyłam w paczce :thanks: One są przecudne, bardzo dziękuję :kiss3: Mama pod wrażeniem, bo takich jeszcze nie widziała, zwłaszcza ze Purple Haze się zebrała i rozkwitła :flower2:

Cieszę się, że sprawiłam Ci przyjemność. Niech paśśki rosną, kwitną i cieszą oczka.
Ja na paczkę od Ciebie jeszcze czekam, ale tak to jest jak mieszka się na z.....u i pocztowcy pracują tylko do 15.00, soboty wolne. :jeez:
Mam tylko nadzieję, że rośliny przeżyją. Inaczej :placze:
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 15 Wrz 2012 19:08 #69546

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Polanko, nie martw się, kardamon z bryłą korzeniową, zabezpieczony workiem, na pewno przeżyje, iochromę zawinęłam w wilgotne ręczniki papierowe, też powinna dać radę, tym bardziej, ze upałów nie ma. Jakby coś jej doskwierało, prześle Ci ponownie. Jestem lekko przerażona działaniem poczty, bo zagineła paczka wysłana do mnie z Bielska-Białej. Miałam jechać odebrać osobiście, ale nic z tego nie wyszło i poprosiłam o wysyłkę, a tu od wtorku nic...a to żyjątka były :cry3: :placze:
Za tę wiadomość podziękował(a): polanka

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 16 Wrz 2012 00:36 #69664

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Bertusiu, do mnie też nasiona trafiły, dziękuję :kiss3: Przede mną wykopywanie mieczyków :jeez: a potem cann :flower:

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 16 Wrz 2012 01:13 #69669

  • dawidbanan
  • dawidbanan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 803
  • Otrzymane dziękuję: 388
Na canny jeszcze trochę czasu - jak zważy przymrozek ;)

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 16 Wrz 2012 11:40 #69712

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Ciągle mi się wydaje, że to za moment, a w temacie chowania wrażliwców do domu jestem w ciemnym lesie, a do domu daleko :lev:

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 16 Wrz 2012 12:10 #69720

  • jola
  • jola's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 168
  • Otrzymane dziękuję: 54
Witam
jesten nowa i nie mogę jeszcze ogarnąć Oazy.
Roślinek trochę mam , ale chyba nie takiej ręki jak Ty masz do kwiatków.
Może coś powymieniamy?
np Psiankę jaśminową
Lagestroemię wyhodowaną z nasionka
a odnośnie "iochromy, brugmansje i psianka szukają dobrych domków"
ja bym chętnie się z nimi zaprzyjaźniła
pozdr.

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 16 Wrz 2012 12:16 #69723

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Tytuł Expert Boarder odnosi się do liczby postów mam wrażenie, bo ja się bynajmniej ekspertem nie czuję :wink4:

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 17 Wrz 2012 20:11 #70071

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
W końcu dotarłam na pocztę, dziś wysłałam do Joasiaasi, Olibabki, Cyny, Ayeshy, Futrzastej, Akrim i Aptenii.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Joasiaasia

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 17 Wrz 2012 20:59 #70089

  • polanka
  • polanka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 87
  • Otrzymane dziękuję: 32
Dostałam wyczekaną paczkę.
Rośliny przeżyły leżakowanie na poczcie. Iochroma już moczy nóżki, a może lepiej do ziemi?
Na widok kardamona :thanks: padłam. Toż to wielgachna roślina. Trzeba mi było się wybrać po donicę, bo ta którą przygotowałam :rotfl1: .....ha, ha malutka.
Bardzo (nie) dziękuję
Za tę wiadomość podziękował(a): MagdaH

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 17 Wrz 2012 21:14 #70100

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Mam nadzieje, że będzie służył, a iochromę lepiej do lekkiej przepuszczalnej ziemi i do worka, ja trzymam na akwarium podłoże cieplejsze to sie szybciej ukorzenia.
Ostatnio zmieniany: 17 Wrz 2012 21:15 przez MagdaH.
Za tę wiadomość podziękował(a): polanka

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 19 Wrz 2012 12:46 #70457

  • AYESHA
  • AYESHA's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 44
  • Otrzymane dziękuję: 57
Madziu!spodziewałam się malutkiej paczuszki a dostałam ogromną pakę :jeez: ,
myślałam nawet,że to pomyłka.Wielkie :screem: dzięki.
Ostatnio zmieniany: 19 Wrz 2012 13:00 przez AYESHA.

Odp: MagdaH - oddam, wymienię nadwyżki moich ukochańców 19 Wrz 2012 15:23 #70495

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
:eek3: Ja też jestem w szoku, myślałam, że to sadzonki drzew, które zamówiłam :jeez:
Kardamon niesamowity, a jak pachnie :woohoo: . Madziu, przypominam o pw :thanks:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.400 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum