TEMAT: U Kozy

U Kozy 15 Lut 2013 19:23 #124123

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Roma, jak jutro napiszesz, że mimo to jesteś lżejsza o kolejne pół kilo, to Cię osobiście zamorduję :evil:
U mnie pół herbatniczka rujnuje wszystkie plany :club2:


Zielone okna z estimeble.pl

U Kozy 15 Lut 2013 19:36 #124134

  • koza
  • koza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 163
Lila!!! Jak się cieszę, że wpadłaś!!!! Podejrzewam , ze Twój pseudo od miłości do liliowców :hearts:
Roma!!! Ślinkę przełykam patrząc na Twoje(Zosi) pączki!!!!! :)
Marta!!! Odpuść Romie dzisiejszy pączkowy dzień!!! :flower1: Jutro sucharki :rotfl1:
koza - ulka pozdrawia
U Kozy
Pusta miska - nakarm pieska!
Ostatnio zmieniany: 15 Lut 2013 19:37 przez koza.

U Kozy 15 Lut 2013 19:37 #124135

  • Roma
  • Roma's Avatar
Dziewczynki-jutro tylko woda i ewentualnie woda :rotfl1: :rotfl1:

U Kozy 15 Lut 2013 20:01 #124149

  • liliowiec01
  • liliowiec01's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 267
  • Otrzymane dziękuję: 63
koza wrote:
Lila!!! Jak się cieszę, że wpadłaś!!!! Podejrzewam , ze Twój pseudo od miłości do liliowców :hearts:
[

Ulu wszystko się zgadza , akurat liliowce to moja letnia miłość, ale dopiero ja nie dawno odkryłam, od roku mam nową działkę i na tej zagościły i po prostu je odkryłam.
Pozdrawiam :) lila

Zapraszam :) Działka-hobby, relaks hm...i co jeszcze

U Kozy 15 Lut 2013 20:31 #124176

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Ja również wpadłam w gościnę do oazy spokoju .Takie sielskie klimaty tez podobałyby mi sie ,bo uwielbiam spokój Przeglądając natrafiłam na fajne pączki ,więc sobie zanotowałam przepisik .Trzeba go będzie uskutecznić przy najbliższej okazji .Ciekawe czy też go juz wypróbowałaś .
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

U Kozy 16 Lut 2013 22:11 #124765

  • koza
  • koza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 163
Lila!! Również lubię liliowce i mam ich trochę.....
Jadziu !!! Cieszę się że wpadłaś do mnie :hearts: Pączków jeszcze nie robiłam. Proza życia się kłania czyli drożdży brak w wiejskim sklepie!!! Nic to, za dwa dni Andre zakupy zrobi we Włoszczowej. Oczywiście nie pojedzie specjalnie po drożdże!!! Kocim hrabiankom żarełko się kończy :)
A teraz się pochwalę!!! Sprytna koza ma jutro tzw. labę!!!!!! Kluski śląskie spoczywają w lodówce, modra kapusta też gotowa, a najważniejsze to kurczak z farszem upieczony!!!! :)
Dzień był tak ponury śniegowo-deszczowy, że zamiast spacerku kulinarnie działałam!!! Jutro nawet gdyby z nieba żaby leciały - spacer będzie :dance:
W domku też zrobiło się kapkę wiosennie !! Gałązki forsycji chyba 10 dni temu obcięte zakwitły w wazonie !
Bazie wierzbowe cieszą "kotkami". Jutro natnę brzozowych gałązek. Zazielenią się w domku za dwa tygodnie :)
Śmiejcie się ze mnie ale ja już tak tęsknię za wiosną, że choć w domku chcę ją poczuć :funnyface:
Wiosno!!! Przybywaj :screem:
Pozdrawiam serdecznie!!!
koza - ulka pozdrawia
U Kozy
Pusta miska - nakarm pieska!

U Kozy 16 Lut 2013 22:41 #124792

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2386
A któż się z Ciebie będzie śmiał :rotfl1: No chyba że jednocześnie i z samej siebie :happy3:
Żebyś widziała ile razy dziennie chodzę do słonecznego parapetu w pokoju chłopców :happy4: gdzie rosną siewki porów, selerów i host :hearts: Wieczorem nóg nie czuję :woohoo:

U Kozy 16 Lut 2013 22:43 #124794

  • liliowiec01
  • liliowiec01's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 267
  • Otrzymane dziękuję: 63
Ulu za wiosną to my ogrodomaniacy wszyscy tęsknimy, ja ostatnio jak byłam w mieście jak zobaczyłam półkę z prymulami to utknęłam i dwie doniczusie kupiłam :happy4: a jutro jak sunią pójdę na spacerek to i gałązek natnę :happy4:.Dobrze, że mój przyszły zięńciu córci na Walentynki tulipnki kupił , one też wiosnę do domu wprowadziły :happy4: Oj niech ta wiosna już przychodzi :screem:
Pozdrawiam :) lila

Zapraszam :) Działka-hobby, relaks hm...i co jeszcze

U Kozy 16 Lut 2013 22:48 #124795

  • Kasia1972
  • Kasia1972's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 824
  • Otrzymane dziękuję: 79
Ula, jaki piękny drewniany domek! I kociaki cudne! Będę zaglądac :bye:

U Kozy 17 Lut 2013 20:57 #125349

  • koza
  • koza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 163
Siberia!!!! Wysiewałaś selery i pory? U mnie to nie zdaje egzaminu. Kupuję na targu rozsady. Do tej pory moje parapety zajęte czerwoną cebulką i poziomkami no i oczywiście w doniczuszkach zdrewniałe pęcherznice walczą o byt :) Mam nadzieję, że się ukorzenią. Jedna zdrewniałam włożyłam do wazonika z wodą. Puszcza listki.
Lila!!!! Szczęściara z Ciebie !!! Tulipanki kwitną w domciu!!!
Kasiu!! Cieszę się , że wpadłaś!!!! Zapraszam całą kozią mocą!!!
I taka krótka relacja z dzisiejszego znów pochmurnego dnia :
Słonko zapomniało o nas :cry2:
Jakimś cudem do domku mysz się wdarła!!!! Klęska w Dniu Kota !!! Niunia polowała...złapała ją trzykrotnie i bawiła się...... no i myszka uciekła. Jak w znanej bajce zabawa w kotka i myszkę :supr3: Przykro mówić ale mam nadzieję rano marne zwłoki koło progu zobaczyć....tak już bywało!!
Na dobranoc różane buziaki podsyłam :

radlaWas.jpg
koza - ulka pozdrawia
U Kozy
Pusta miska - nakarm pieska!
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos

U Kozy 17 Lut 2013 22:01 #125413

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
A to afront dla kotów :rotfl1: . Ale może w nocy się zreflektują ;)

U Kozy 17 Lut 2013 22:11 #125425

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Oj,zgłupiałam już :oops: -przechowuję tą rozplenicę co Wiesia(Piku),są podobne bardzo do tego co pokazałaś
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...

U Kozy 18 Lut 2013 10:59 #125536

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Tak się wczoraj śmiałam z Twoich kotów, aż mnie pokarało :tongue2: . W środku nocy zbudził mnie hałasujący w kuchni kot. Co się okazało? Oczywiście próbował coś upolować :evil: , po bliższym przyjrzeniu się ofierze, stwierdziłam, że to ryjówka i odebrałam łup mordercy :hammer:
Zaniosłam ją do piwnicy i zamknęłam drzwi. Jakież było moje zdziwienie, jak za pół godziny znowu obudził mnie rumor :angry: . Tym razem kot nie dał odebrać sobie zdobyczy :mad2: , dwa kłapnięcia szczęką i po ryjówce :placze: . Tylko jakim cudem ona znowu znalazła się w kuchni????

U Kozy 18 Lut 2013 12:25 #125614

  • Anowi
  • Anowi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1825
  • Otrzymane dziękuję: 1586
Ula-teraz wiem-chyba :) co to za trawa -jeśli to Purple Majesty to są nasiona na all po 8 zł
Pozdrawiam IWONA
Mały ale mój...

U Kozy 18 Lut 2013 18:03 #125765

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Różyczka w moim ukochanym kolorku :thanks: Ulka mieszkasz w fajnym miejscu tak samo jak Romcia mnie by też odpowiadały takie klimaty cicho i spokojnie i mnóstwo miejsca na nasadzenia ;) .Do wszystkiego można się przyzwyczaić nawet do zatoru śnieżnego oczywiście jak się ma mnóstwo wolnego czasu .
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

U Kozy 18 Lut 2013 20:00 #125848

  • koza
  • koza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 163
Marta!!! No to miałaś sensacyjną noc :rotfl1: Przyznam Ci się, ze jeszcze nigdy nie spotkałam ryjówki. Może dlatego, iż tu sucho-piaskowy teren. Grasują krety, nornice, myszy i jeże też spotykam. Ryjówki nie!!! Zaglądnęłam do netu jak wygląda!! Bobry robią spustoszenie nad brzegami Pilicy ale one tak jak ryjówka chronione....
Iwonka!!!! Dzięki wielkie !!! Poszperam zaraz na allegro!! I jeszcze jedno zdjęcie stare podsyłam. Dostałam wtedy nasionka z informacją , że to jednoroczna rozplenica amerykańska.....

rozplenicaamerykaska.jpg


Jadziu!!!! Cieszę się, że Ci się podoba moja samotnia. Póki jesteśmy zdrowi możemy się nią cieszyć.
W razie "draki" mysłowickie mieszkanie w bloku zapewni wygody ale na razie nie chcę tam wracać !!!
Również bardzo lubię róże, szczególnie w tym kolorku :dance:
Czasu mam sporo wszak emeryturki doczekałam :)

A dzień dzisiejszy podobny do wczorajszego......zero słonka :cry2:
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!! :dance:
koza - ulka pozdrawia
U Kozy
Pusta miska - nakarm pieska!
Ostatnio zmieniany: 18 Lut 2013 20:01 przez koza.

U Kozy 18 Lut 2013 20:11 #125858

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
U mnie właśnie piachy! To juz nie pierwsza ryjówka, którą usiłowałam ratować :jeez: . Że też nornic się nie czepił, tylko tych biedaczek :hammer: . Jeża za to u siebie nie spotkałam żadnego :think: , ale mam jaszczurki :woohoo:

U Kozy 18 Lut 2013 20:56 #125910

  • liliowiec01
  • liliowiec01's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 267
  • Otrzymane dziękuję: 63
Ulu fajna fotka z trawą. bardzo lubię trawy, fajnie wyglądaja jak się kolebią na wietrze. Też miałam swój kącik

z trawami ,chyba mój ulubiony do robienia zdjęć
Pozdrawiam :) lila

Zapraszam :) Działka-hobby, relaks hm...i co jeszcze


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.339 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum