TEMAT: Gorzatkowe wielokąty 2013

Gorzatkowe wielokąty 2013 26 Paź 2013 23:30 #200762

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
:rotfl1:
Oj.... :happy4:

Ale, ale... taka cisza... Te krokiety to z czym były?
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Gorzatkowe wielokąty 2013 27 Paź 2013 21:16 #200943

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Ruskie krokiety to były :funnyface: co nie zmienia faktu, że nadal żyjemy, tylko aktywność ogrodowa zamiera (guzik prawda: w ostatnim tygodniu chyba więcej ogrodowałam, niż przez cały wrzesień :rotfl1: )
Dziś sadzenie ostatnich cebulek, odpowiem przy okazji na zadane w innym wątku pytanie, czy warto...
Cebule z Beneksu generalnie w dobrej kondycji, sadziłam gorsze kupione jako pełnowartościowe...
Oczywiście, kluczowy okaże się przyszły sezon, kiedy dowiemy się, jaki potencjał w nich tkwił... chyba że wcześniej zdusi go w zarodku zima... tu spluwam przez lewe ramię i odpukuję w niemalowane drewno ;)
Spora częśc cebulowych (a właściwie wszystkie 50 narcyzów :)) wylądowała na hostowisku pod gruszą, które do tej pory straszyło łysiną w sezonie wiosennym...
Hosty w tym roku wybujały i już nie mam wątpliwości, że w przyszłym roku ładnie zakryją zasychające liście cebulowych, więc pozwoliłam sobie na takie posunięcie...
Przy okazji usunęłam hościane zwłoki... i teraz dopiero jest łyso! :tongue2:
Lilie zasiliły rabatę liliową vel podtujową...
Drobnicę rozparcelowałam swobodnie...

I jeszcze został mi kawał dnia :happy3: który wykorzystałam między innymi na spacer... ale o tym już nie tu ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Gorzatkowe wielokąty 2013 29 Paź 2013 21:18 #201241

  • Miro
  • Miro's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 36
  • Otrzymane dziękuję: 12
Witaj
Badzo ładny ogródek a zdjęcia suuuuuper.
Pozdrawiam
Mirek
Temat został zablokowany.

Gorzatkowe wielokąty 2013 20 Lis 2013 09:11 #205409

  • aage
  • aage's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 56
  • Otrzymane dziękuję: 7
Witaj :kiss3:
Na wstępie bardzo bardzo spóźnione ale szczere i od serca życzenia urodzinowe...niech się szczęści i spełniają się marzenia.
Ogród jesienny cudowny...mam wrażenie ze wszystko rozrosło się w takim tempie że zrobił się piękny busz.
Lubię gęste nasadzenia to tak w woli wyjaśnienia ;) i jak dla mnie to sztuka wszystko tak skomponować aby było gęsto a zarazie nie załaziło na siebie.
Cebulowe w tym roku odpuściłam całkowicie, widzę że będę podziwiać ich łany u Ciebie.

Ściskam mocno :hug:

P.S. Zastawa sweterkowa boska :thanks:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.378 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum