TEMAT: Ogród światła i cienia

Ogród światła i cienia 03 Lis 2013 17:46 #202072

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Kto by pomyślał, że niebieska ławeczka tak wzbogaci ten widoczek. Ja to jednak jestem zbyt ostrożna w zabawie kolorami


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród światła i cienia 05 Sty 2014 23:07 #212898

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Izo ogromnie się cieszę :hug: że po długiej przerwie znów natrafiłam na Twój ogród, dzięki niemu na mojej działce też jest drzewo całe obrośnięte pnączem :)
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik

Ogród światła i cienia 09 Sty 2014 21:28 #213920

  • [Iza]
  • [Iza]'s Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 93
  • Otrzymane dziękuję: 21
Kochani, dawno nie zaglądałam tutaj - między innymi z powodu kłopotów z komputerem. Poza tym sporo czasu poświęcam mojej stronie internetowej www.wielkopolska-country.pl
Pewnie już o niej wspominałam. Strona poświęcona jest kulturze, historii, przyrodzie, etnografii i agroturystyce wielkopolskiej wsi - takie sielskie klimaty :) Zachęcam do zajrzenia tam, zwłaszcza wielkopolskich forumowiczów. Ucieszę się bardzo z każdego komentarza lub like'a na Facebooku.

Aniu cieszę się, ze Ci się u mnie podoba. Niby każdy urządza ogród i dom dla siebie, ale jakże się cieszymy kiedy ktoś pochwali nasze starania :)

Iwo ja też generalnie jestem ostrożna, jeśli chodzi o kolory. Przeważają u mnie beże i brązy, ale stwierdziłam że za dużo tych brązów mam i w domu i w ogrodzie i chociaż akcentuję gdzieniegdzie kolorem niektóre miejsca.
Iwo, pamiętam że chciałaś zobaczyć całą ścianę muru, na której wisi mój Franciszek. Zrobiłam zdjęcie dla Ciebie. Tak jak wspominałam - w zamyśle kapliczkę ma obrosnąć dookoła hortensja pnąca. Jest już posadzona, ale bardzo wolno rośnie.


Fran.jpg


Kasiu bardzo się cieszę :) To jest właśnie fantastyczne, że nawzajem czerpiemy od siebie różne pomysły.

Ogród światła i cienia 09 Sty 2014 21:31 #213923

  • [Iza]
  • [Iza]'s Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 93
  • Otrzymane dziękuję: 21
A to moje hortensje ogrodowe. Nie są oszałamiające, ale i tak ucieszyły mnie swoimi kwiatowymi kulami.


hort-roz5.jpg


hort-roz2.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Ogród światła i cienia 12 Sty 2014 18:29 #214760

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Bardzo dziękuję za fotodedykację :) Masz rację, że hortensja pnąca bardzo wolno rośnie, a do tego jest bardzo krucha. Ale jak już opanuje tę ścianę to będzie przepiękne miejsce :bravo:

Ogród światła i cienia 16 Sty 2014 13:25 #215687

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Piękny ogród. Taki tajemniczy i wygląda jak pałacowy. Lubię taki styl! :)
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.

Ogród światła i cienia 01 Mar 2014 09:56 #229693

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Beczka, pleciony płotek i chomąto trochę mało pałacowe :devil1: ale to dobrze, jeśli o mnie chodzi :happy3: bo ja taka bardziej wiejska jestem ;-)

Zakwitło już coś nowego w świetle a może nawet w cieniu? :bye:
Ostatnio zmieniany: 01 Mar 2014 09:56 przez sd-a.

Ogród światła i cienia 01 Kwi 2014 22:40 #239500

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Hej, Izuś !!! Gdzie jesteś ? Za oknami wiosna , więc się nie ociągaj i zdaj nam relację , co u Ciebie słychać ?


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.309 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum