TEMAT: Dwa ogródki '2014

Dwa ogródki '2014 25 Sty 2015 12:57 #333244

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Markus, :)
dziękuję za życzenia i nawzajem spełnienia marzeń nie tylko ogrodowych.
Watek miał już być zamknięty, ale jakoś prośba została przeoczona. Sezon 2015 pewnie niedługo zacznę. :)

Floro, :)
bardzo mi miło, że zajrzałaś i zwiedziłaś moje ogródki. Teraz jestem we śnie zimowym i w ogródkach nic się nie dzieje (ciekawego). Ale na wiosnę mam już mnóstwo planów. Jak się zazieleni to z pewnością będzie widać odnowiony dom i wiele innych ciekawych rzeczy (przynajmniej dla mnie ciekawych).

Co do wiązanki mojej córki, to wstyd przyznać, ale nie mam dobrego ujęcia. Tylu było fotografów i wiązanka jest tylko uchwycona z daleka. Została wykonana z samych frezji (ok. 50 sztuk), elementem dekoracyjnym były kryształki "lodu" zamocowane na drucikach, wszystko związane wstążką z organzy, dosyć prosta. Druga (mniejsza) wiązanka z kolorowych frezji dla świadkowej.



Piotrze, :)
co ma być słychać na działce i w ogródku zimą. Śnieg sobie leży spokojnie, nie za wiele go, ale jakaś pierzynka jest. Mrozów u nas dużych nie ma, nie zabezpieczałam żadnych roślin. Nawet kryptomeria jest bez opakowania. Tylko aukuba schowana do garażu pod opiekę Tadzia. Mam nadzieję, że po tej zimie wielkich spustoszeń nie będzie.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl



Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.182 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum