TEMAT: Jaśkowa Polana 2015-2016

Jaśkowa Polana 2015 12 Sty 2015 10:37 #328362

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Romuś, witam w PONIEDZIAŁEK :woohoo: Jak się czujesz? Słoneczko się pokazuje, czy u Ciebie też? wiatr mniejszy, dzień taki jaśniejszy i sympatyczny :happy: Oby tak dalej :hug:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jaśkowa Polana 2015 12 Sty 2015 10:49 #328369

  • Roma
  • Roma's Avatar
Haniu-już ja dobrze wiem o co Ci chodzi :P wizytę u lekarza mam zaklepaną na środę :kiss3: Czuję się całkiem nieźle a za oknem słońca brak :(
Wybieramy się za chwilę na spacer z naszymi czworonogami :bye:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 12 Sty 2015 11:53 #328387

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
Poniedziałkowe pozdrowienia!
Zdjęcie hosty w taczce - bezcenne ... Szkoda tylko, że ona tam na czas przeprowadzki tylko, bo ja już miałam pomysła, żeby właśnie zagospodaroiwać starą taczkę na takie hościsko, ponieważ u mnie wszędzie słońce i musiałabym ją co rusz przestawiać :club2:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 12 Sty 2015 12:20 #328390

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Lekarz zamówiony, najważniejsze :)

Już po spacerze?
U nas pogoda się nagle pogorszyła i chyba słońca już dzisiaj nie zobaczę...
Pada :(

Mimo wszystko, dobrego!
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 12 Sty 2015 15:02 #328428

  • pasjonatka
  • pasjonatka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 81
  • Otrzymane dziękuję: 82
Romko! Z wypiekami na twarzy, niemal przyklejona do monitora, obejrzałam Twoje królestwo. Jestem zauroczona pięknymi, dorodnymi hortensjami, miskantami i całą resztą. Jaśkowa polana zachęca do częstego bywania, zatem wpisuję się . Aktualny wątek zglębiłam, do pierwszego wrócę niebawem, ponieważ przez te deszcze i wiatry internet mam bardzo zamulony. Wrócę tu , bo warto. Zostawiam serdeczności! :thanks:
”Mój ogród- mój raj” Zapraszam Bogusia
"Ogród powinien przede wszystkim dawać szczęście i ożywić umysł swoim pięknem" Gertrude Jekyll
Ostatnio zmieniany: 12 Sty 2015 15:04 przez pasjonatka.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 12 Sty 2015 18:43 #328477

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Weszłaś w Nowy Rok z choróbskiem......precz z nim.Zdrowia na cały rok życzę.....ale czytam, że zapału Ci to nie mąci.
Widok na Jaśkową przepiękny, szczególnie przypadła mi do gustu piaskowa rabata z tymi prostymi obwódkami na tle stosu drewna, zachwycająco wygląda..zdjęcia zimy chyba chętnie oglądane bo deficyt śniegu, masz rację,że będziemy walczyć z ogrodowymi plagami w tym sezonie..... :(
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 13 Sty 2015 07:59 #328628

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Może zamiast zaklinać wiosnę zaczniemy zimę zaklinać, by przyszła wreszcie taka jak należy i o właściwej dla niej porze ;)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Andzia1

Jaśkowa Polana 2015 14 Sty 2015 18:51 #329059

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Dobry wieczór Roma!
Jaśkowa Polna to miejsce bardzo ciepłe, swojskie i chyba każdy czuje się tu jak w domu. Podziwiam Twoje rabaty, masz piękne wrzosowisko, ale przede wszystkim bardzo Ci dziękuję za dobrą energię jaką wnosisz w każdy wątek, w których się mijamy.
Pozdrawiam serdecznie i do napisania :hug:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Jaśkowa Polana 2015 14 Sty 2015 19:54 #329073

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Romuś, witam w ŚRODĘ. Mam nadzieję, że wszystko dobrze i tylko nas wystraszyłaś zupełnie bez powodu. Czekam na wieści.
Wielka bużka :hug:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 14 Sty 2015 20:30 #329082

  • Kondzio
  • Kondzio's Avatar
No ja też czekam :) :flower1:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 14 Sty 2015 20:51 #329089

  • Roma
  • Roma's Avatar
Uwaga,uwaga,zaczynam sprawozdanie z oględzin w bolnicy :P a więc EKG nic złego nie wykazało,ogólny wywiad nie przyniósł specjalnych niespodzianek.Osłuchanie-jeszcze jakieś zaległości na oskrzelach i prawdopodobnie duszności alergiczne ale to tylko domysły,skierowanie na dalsze badania do specjalisty,mam czas na wyzdrowienie bo wizyta 17 marca.
Anka-gdybym miała jakąś zapasową taczkę to kto wie? :think:
Aguś u nas nadal codziennie pada ale dzisiaj po powrocie z "miasta" zabrałam się za sprzątanie lasu,zdążyłam dwa razy zmoknąć ale plan robót wykonany,drewo do wędzenia poukładane i okryte i całe hałdy trocin rozgrabione.
Bogusiu-dziękuję za miłe słowa,miło mi gościć Cię na leśnej polanie :hug:
Ewo-ta aura mnie po prostu dobija i choróbska są chyba pochodną tej nietypowej pogody jak na styczeń.
Wiesiu-razem z Tobą będę zaklinać tę zimę,jesieni mówię już dziękuję :P
Iwonko-nie ukrywam,że z wrzosowiska jestem dumna jednak ważniejsi dla mnie jesteście Wy,to dla Was i z Wami jestem na forum a przy okazji dzięki Wam moje otoczenie pięknieje z sezonu na sezon.Aby zobaczyć jak było na Jaśkowej w 2011 roku muszę spojrzeć na fotki i aż nie do wiary,że w tak krótkim czasie nastąpiły takie zmiany.

edit:

Haniu,Konradzie-nie zauważyłam wcześniej Waszych wpisów,byłam w trakcie odpisywania i przygotowywania kolacji w tym samym czasie :)
Informacja powyżej
Ostatnio zmieniany: 14 Sty 2015 20:55 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 15 Sty 2015 10:55 #329223

  • affa
  • affa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 883
  • Otrzymane dziękuję: 1651
Cieszę się, że doktór nie znalazł nic poważniejszego :drink1: zdrówka życzę
Pogoda mało zimowa i to kolejny rok z rzędu. Aż boję się myśleć, jak to odbije się na roślinach :jeez: . W tamtym roku straciłam kilka iglaczków przez paskudne choróbska grzybowe i nawet hosty wymagały oprysku bo widziałam na liściach jakieś egzemy. Jakie hortensje planujesz na nowe miejsca?
Pozdrawiam, Anna.

Zapraszam do mojego ogrodu w cieniu...bloków
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 15 Sty 2015 12:51 #329267

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Romko dobrze że badanie nie wykazały nic poważnego , mnie jakoś nie chce się wybrać do lekarza, choć kaszel i katar też mam alergiczny.

Ja już 3 dzień po godzince spędzam w ogrodzie jak tylko wychodzi słońce .
Ciemierniki już kwitną ,miłkii cebulowe na wierzchu ,co to bedzie jak przyjdzie wiekszy mróz :jeez:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 15 Sty 2015 14:01 #329284

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
"Szlachetne zdrowie ten tylko się dowie ..." kto godzinami siedzi pod drzwiami doktorów ;)
Dzisiaj byłam z M. na kontroli u ortopedy - bladym świtem na drugi koniec miasta, po 2 godzinach skierowanie na rentgen do innego szpitala w pobliże naszego domu, bo w tamtym szpitalu właśnie zepsuty. Powrót na drugi koniec a tam tłum wnerwionych pacjentów. Po 5 minutach w gabinecie skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. Droga na nasz koniec miasta i jeszcze kawałek do poradni, termin na 30 stycznia, hura !!! radość ogromna bo to tylko 2 tygodnie :dance:

Romo życzę Ci przede wszystkim zdrowia i jak najkrótszych kolejek do specjalistów, jak już będą potrzebne takie wizyty :hug:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 15 Sty 2015 15:09 #329302

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Romciu wniosek z tego ,że nie jest z Tobą tak źle .Ja miałam dużo gorzej i żyję ,to i Ty dasz radę :drink1: ,czego Ci z całego serducha życzę.A swoją drogą chorowanie ,to powinno się zaliczać do sportów wyczynowych .Wyzdrowieją tylko najzdrowsi .Takich czasów dożyliśmy . :hug:
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 19 Sty 2015 22:03 #330947

  • Roma
  • Roma's Avatar
sarna wrote:
Romo, ja w tym roku zamierzam zakupić trochę traw właśnie pomiędzy róże. U mnie rosną w szpalerze, tworząc różaną alejkę. Też się zastanawiam, czy nie będzie im za ciasno.
Przepraszam,że nie odpowiedziałam na Twój wpis :kiss3: umknął mi gdzieś :jeez: Za chwilę zacznę przeglądać co i gdzie kupić.Masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?
Aniu-mam nadzieję,że kolejni "fachowcy" też nic nie znajdą :P Jeszcze nie wiem jakie hortensje znajdą u mnie miejscówki.Muszę przeanalizować wątek hortensjowy.
Geniu- liczę,że wraz z unormowaniem się pogody,nasze niedomagania znikną oglądałam wczoraj rabaty i wcale nie cieszy mnie to,że cebulowe są już na wierzchu.Jutro nie będę miała czasu bo mamy smutny obowiązek do spełnienia,odprowadzamy w ostatnią drogę,brata mojego M, ale od środy zacznę przykrywać wszystko co wychodzi z ziemi.Zrobię to stroiszem.Obawiam się ,że zapowiadany spadek temperatur może wszystko zniszczyć.
Maju-dziękuję :kiss3: u nas jest jeszcze gorzej bo w naszej przychodni specjalistów nie ma i musimy :kiss3: do takowych pokonywać odległość 40 kilometrów :(
Nowinko-właśnie na to liczę,że jest dobrze :P Masz rację,to jest sport wyczynowy :jeez: i nie każdy da sobie radę :(
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 20 Sty 2015 09:46 #331032

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Romuś, czy u Ciebie też biało? Temperatura +2 to śnieg zaraz zniknie, ale chociaż na chwilkę wrażenie normalnej o tej porze roku pogody. Smutny dziś dzień dla Waszej rodziny. Współczuję, ale co zrobić. :hug:
Jak się czujesz? Mam nadzieję, że kolejne badania wyjaśnią ten nieprzyjemny epizod z dusznością. Trzymaj się Romuś i dbaj o siebie. :flower2:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Jaśkowa Polana 2015 20 Sty 2015 10:04 #331037

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Romeczko, bardzo się cieszę, że badania w sumie wyszły pomyślnie.
Zadbaj teraz o siebie, a będzie wszystko ok.
Z kolejkami i oczekiwaniem do lekarzy nic nie poradzimy, możemy tylko ponarzekać...
Pocieszę Cię, że w prywatnych klinikach, gdzie firmy wykupują abonamenty dla swoich pracowników, wcale nie jest dużo lepiej...

Sypnęło dziś śniegiem, który rozjaśnił świat...
Szkoda, że słońce temu zjawisku nie towarzyszy.

Dobrego dnia!
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.422 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum