TEMAT: Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 31 Maj 2020 22:43 #712353

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Oj tam oj tam.Jest dużo światowych hitów, o których ludziska nie mają pojęcia, że są coverami.
Dolly Parton 1974 i Whitney, trochę później :)

Ostatnio zmieniany: 31 Maj 2020 23:22 przez KaLo.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, whitedame, ewakatarzyna


Zielone okna z estimeble.pl

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 31 Maj 2020 22:59 #712354

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4656
  • Otrzymane dziękuję: 16980
Inne być może ale Frediego trudno przebić. :happy-old:

A to słyszałeś?

Ostatnio zmieniany: 31 Maj 2020 23:00 przez whitedame.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, ewakatarzyna

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 31 Maj 2020 23:55 #712358

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
W coverach niekoniecznie chodzi o przebicie, mogą być kreatywne i ciekawe,albo spieprzyć utwór jednocześnie podbijając światowe listy przebojów jak "Knocking on heaven's door" Dylan vs Guns&Roses.
Ta ruda fajnie spiewała, a do tego miała szalone oczy, bałbym się z nią spotkać w ciemnej ulicy ;-)
Tu dziewczyna ciekawie interpretuje Bohemian Rhapsody, trzynastolatka... może być niesamowitym twórcą jeśli jeśli korba nie odwali..



Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): jokaer, mymysteryy, ewakatarzyna

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 01 Cze 2020 06:43 #712370

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2144
  • Otrzymane dziękuję: 8837
Mam nadzieję, że dziewczyna szybko będzie miała możliwość, by śpiewać coś "swojego", bo widać, że ma potencjał.Na jej plus, że nie stara się małpować utworu, a pokusiła się o własną, całkiem niezłą interpretację.
Osobiście nie lubię coverów.
To jeden z nielicznych przypadków, kiedy nie przeszkadza mi, że utwór wykonuje (tu akurat wspólnie z Korą) nie ten artysta, który piosenkę wypromował.
Świetne wykonanie obu Artystek!!! :drink1:



I parę słów do posłuchania przy porannej kawce :coffe:
Pozdrawiam,
Kasia
Ostatnio zmieniany: 01 Cze 2020 07:03 przez mymysteryy.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): ewakatarzyna

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 01 Cze 2020 09:16 #712381

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Oryginał i cover. Dzień dobry :) .

Ostatnio zmieniany: 01 Cze 2020 09:17 przez KaLo.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 01 Cze 2020 09:30 #712383

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Covery są dobre dla nowych twórców, bo lubimy te piosenki które znamy (i to potwierdzone naukowo).
Sporo "swoich" utworów napisał dla innych Prince czy u nas Młynarski. Nie każdy wykonawca potrafi zrobić dobry utwór, aranż to też często kwestia nie śpiewaka, a producenta :)
Kiedyś trafiłem na Anie ze Szczecina i spodobał mi się jej głos i covery, ale jej utwory jakoś nie bardzo mi podeszły
www.youtube.com/user/AnnieStettin/videos
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 01 Cze 2020 10:45 #712393

  • zwykły chłop
  • zwykły chłop's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1457
  • Otrzymane dziękuję: 7813
życzę Wszystkim słoneczka i obfitych plonów w ogrodzie z okazji Dnia Dziecka bo przecież każdy z nas jest czyimś dzieckiem i gdzieś tan głęboko w środku pozostajemy tymi dziećmi na zawsze :flower1:
pozdrawiam Adam

SZACUNEK - to tylko odrobina wyrozumiałości i pamięci o drugiej osobie. To tak niewiele a tak wiele zmienia.
Ostatnio zmieniany: 01 Cze 2020 10:45 przez zwykły chłop.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy, whitedame, CHI, Zygowa, ewakatarzyna, newrom, vimen, Mirek19

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 01 Cze 2020 19:57 #712448

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4656
  • Otrzymane dziękuję: 16980
Dziękuję Adamie za życzenia :hearts:
Podobno dzieckiem się jest póki się ma rodziców.

To tylko teoria, dzieckiem się jest albo nie.
Są ludzie stetryczali i zgryźliwi w bardzo młodym wieku i są starsi, którym śpiew słowika wywołuje uśmiech na twarzy.
My ogrodnicy jesteśmy dziećmi zawsze.

Trochę się dziś przeforsowałam. Spory kawał trawnika wyplewiłam.
Jutro przeglebogryzarkuję nawozy i można sadzić zapasy pomidorków.

Coś energetycznego, żebyśmy mogli zrelaksować się po dniu pracy.
Może jakaś lampka wina :drink1:
Ostatnio zmieniany: 01 Cze 2020 20:00 przez whitedame.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): ewakatarzyna, zwykły chłop

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 01 Cze 2020 21:09 #712463

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Nasze rozsady to takie nasze dzieci :lol:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): whitedame, ewakatarzyna, zwykły chłop

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 01 Cze 2020 21:43 #712468

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4656
  • Otrzymane dziękuję: 16980
W sumie masz rację.
Gdy wstaję w nocy sprawdzić temperaturę gruntu lub okryć dodatkową kołderką włókniny to tak jak do dziecka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): ewakatarzyna

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 05:02 #712506

  • mymysteryy
  • mymysteryy's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2144
  • Otrzymane dziękuję: 8837
KaLo wrote:
Nasze rozsady to takie nasze dzieci :lol:
Wobec tego straszna ze mnie matka. :oops: W Dzień Dziecka wyrzuciłam część rozsady z ciepłego garażu do zimnego gruntu, gdzie teraz leje im się na głowę. :jeez:
Pozdrawiam,
Kasia
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): ewakatarzyna, zwykły chłop, Zefirka

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 06:15 #712509

  • jokaer
  • jokaer's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 196
  • Otrzymane dziękuję: 313
newrom wrote:
W coverach niekoniecznie chodzi o przebicie, mogą być kreatywne i ciekawe,albo spieprzyć utwór jednocześnie podbijając światowe listy przebojów jak "Knocking on heaven's door" Dylan vs Guns&Roses.
Ta ruda fajnie spiewała, a do tego miała szalone oczy, bałbym się z nią spotkać w ciemnej ulicy ;-)
Tu dziewczyna ciekawie interpretuje Bohemian Rhapsody, trzynastolatka... może być niesamowitym twórcą jeśli jeśli korba nie odwali..

Roman, ja jestem fanką tej dziewczynki. :happy4: Ona wygrała norweski Mam talent mając 7 lat w 2014 roku. Jak tylko ją wtedy usłyszałam to już wiedziałam, że to jest niesamowite zjawisko wokalne. Po prostu dar.
Ona ma swoje piosenki, a te covery, które śpiewa interpretuje w swoim stylu. Nie jest wierną naśladowniczką. Ona ma dość oryginalne pochodzenie, ponieważ jej babcia jest Iranką i jest artystą plastykiem. Ta dziewczynka zresztą też oddziedziczyła po niej talent plastyczny bo oglądałam filmik, na którym pokazywano jej kolorowe rysunki. I ten jej głos jest taki właśnie niesamowicie barwny, ma tyle odcieni, ona maluje głosem.

To jej jej piosenka słowa jej, muzyka kompozytor profesjonalny
Ostatnio zmieniany: 02 Cze 2020 06:39 przez jokaer.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Emalia112, mymysteryy, whitedame, ewakatarzyna

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 10:30 #712543

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4656
  • Otrzymane dziękuję: 16980
Dobry głos, odpowiednia modulacja, zgrabnie napisana muzyka.
Wpadło mi w ucho, jakbyś jeszcze kiedyś znalazła coś podobnego to wstawiaj.
A teraz.... do roboty :garden: :flower: :garden1:
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 12:25 #712547

  • Zefirka
  • Zefirka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 863
  • Otrzymane dziękuję: 1652
Do żadnej roboty. Czekam na kuriera.
Wiedźmowata
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 12:51 #712550

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4656
  • Otrzymane dziękuję: 16980
Czekasz na przesyłkę czy kuriera osobiście?
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 13:28 #712551

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2059
  • Otrzymane dziękuję: 11189
:bye: :coffe:
Ewuś,
:screem: moim zdaniem na tak osobiste pytanie nie musisz publicznie na forum udzielać odpowiedzi... :devil1: :rotfl1:

:drink1:
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.
Temat został zablokowany.

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 16:30 #712569

  • Zefirka
  • Zefirka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 863
  • Otrzymane dziękuję: 1652
Czekam osobiście na kuriera. Już mam tę przesyłkę. Z kurierami mamy dość ciekawie na naszej ulicy. A to dlatego, że jedna strona szosy (powiedzmy prawa, należy do miasta; natomiast lewa, do pobliskiej wsi - tak sobie na skraju miasta mieszkam). I często jest tak, że przesyłki do mnie trafiają do sąsiadki po przeciwnej stronie ulicy, a jej do mnie, bo oba domy praktycznie mają ten sam numer i są na tej samej ulicy. Przecież mało kto pisze obok numeru nazwę miejscowości (u mnie nie ma, u sąsiadki jest, ale jak widać nie jest to pomocne). A dziś to już wesoło było: i ja i sąsiadka miałyśmy przesyłki i dostarczył nam je ten sam Pan Kurier. Pan stanął na drodze, zatrąbił, wyszłyśmy z domów i każda z nas wzięła sobie paczkę. Obie zadowolone, pomyłki nie było.
Wiedźmowata
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): mymysteryy

Mamma mia herbu zielona pietruszka czyli strefa relaxu w Oazie 2 LATO 02 Cze 2020 22:01 #712647

  • whitedame
  • whitedame's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4656
  • Otrzymane dziękuję: 16980
Pomidorki posadzone :bravo:
Setka w tunelach i 25 w gruncie.
Musiałam się sporo nagłowić co gdzie i ile wsadzić, bo sadzonek było 180.
Trochę rozdałam a potem byłam u Ireny i znów 10 dowiozłam :jeez:
W każdym bądź razie ilość 125 jest dla mnie wysoce zadowalająca, bo jeszcze niedawno nie umiałam zejść poniżej 200 szt.
Żeby wysadzić pomidorki do gruntu musiałam wyplantować trochę trawnika ale dałam radę.

20200602_131642.jpg


20200602_184341.jpg


Parę zdjęć z ogrodu:

20200602_184605.jpg


20200602_184549.jpg


20200601_171644.jpg
Ostatnio zmieniany: 02 Cze 2020 22:03 przez whitedame.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jan4, ewakatarzyna


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.595 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum