TEMAT: Ogród irysowy Ewy F.

Ogród irysowy Ewy F. 15 Sty 2014 17:48 #215515

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Zima przyszła ,ale zapewne na króciótko.podczytuję wasze zmagania w temacie uczciwy sprzedawca i solidna sadzonka i studzi to moj zapał w zamawianiu.Może ze 3 hostki duże i falbaniaste przez Polusię i kilka liliowcówIrysy juz zaklepane No i strumień czeka Może wizyta w Szewczykowie na wiosnę sie szykuje.Najbardziej to mój ogrod potrzebuje dobrej ziemi
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród irysowy Ewy F. 17 Sty 2014 18:05 #215917

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Z ziemią może być problem, z wypadem do Szewczykowa to już żaden. O którym Szewczykowie wspominasz?
Jeśli o łódzkim, to może się przyłączę?
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 17 Sty 2014 18:58 #215925

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Cześć Vita !Dużymi temperaturami nie straszą w styczniu, a trochę śniegu do okrycia i nawodnienia ,to mi się przyda w ogrodzie.Jezeli nic nie pokrzyżuje planów, to możemy sie dołączyc do M ,który jeżdzi tam pod koniec marca na targi fotograficzne.Jeżeli będzie juz otwarte Szewczykowo,to nas zawiezie Zapraszam
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 24 Sty 2014 21:27 #217582

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
ewa f wrote:
Najbardziej to mój ogrod potrzebuje dobrej ziemi
Mój też! Czy jakieś rozwiązanie już wymyśliłaś?
Ja też chcę na taką wycieczkę! :woohoo: Choć nowa oferta może nie porywa, ale kilka...naście pozycji mam wypisane :)
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 25 Sty 2014 16:22 #217837

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Oczywiscie Marta zapraszam takze .Oby tylko Szewczykowo było juz otwarte . Już masz kilkanascie pozycji ! Ja jeszcze oferty nie przeglądałam.Co do ziemi to będę musiała zmienić sposób kompostowania na wiecej miejsc i mniejszenie ilość w poszczególnych kopcach Pozwoli to szybciej go pomieszać
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 27 Sty 2014 16:50 #218722

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Widzę, że póki co, to kombinujesz, jak przechytrzyć procesy chemiczne, w kompoście.
Wszystkie pozycje Marty widziałam z daleka, ale za tydzień przyjrzę się im z bliska. Nie ma co mówić, oczy w słup staną. Choroba storczykowa się zaczęła, zaraźliwa, niestety.
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 27 Sty 2014 19:11 #218827

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
vita wrote:
Wszystkie pozycje Marty widziałam z daleka, ale za tydzień przyjrzę się im z bliska.
Tak? :rotfl1:
Vituś, na Twoje życzenie mogę z bliska zrobić czajnik i wazę! :happy3: :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 27 Sty 2014 19:19 #218838

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
Dziewczyny jak będzie ciepło to Szewczykowo powinno być otwarte. Czy wypatrzyły już rutewkę 'Splendide'? Jak nie to niech ślepka solidnie wytrzeszczą bo ona pikna. Czy koniec marca jest po 20? :wink4: :rotfl1: Pytam bo dla mojego Tatusia to początek marca jest tak po 15. :wink4: :devil1: :rotfl1:
Pozdrówka
K. :woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 28 Sty 2014 15:39 #219302

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Tabi ! M wybiera się na targi fotograficzne /27-29 marca/ No więc jeden z tych dni.Rutewkę oczywiście przyuważyłam , ale zdaje się że jest w wersji limitowanej.Kupno jest mało prawdopodobne, Miałam nawet w tej sprawie do Ciebie skrobnąć, bo jakby otworzyli wczesniej to moze jakas rezerwacja ?
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 28 Sty 2014 18:00 #219350

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
O, ja nie wiem, czy dobrze się z Tabi w Szewczykowie spotkać...(znaczy się, żeby rezerwację na ruterkę zrobiła, dla mnie też, poproszę :rotfl1: ), jeszcze nas sobie dobrze obejrzy i z tourne się wycofa?
Marta, czajnika jestem bardziej ciekawa.
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 28 Sty 2014 18:14 #219356

  • Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Posty: 1499
  • Otrzymane dziękuję: 2041
Hejka! :)
Nie bój żaby, jak Wy mnie zobaczycie to może nastąpić ewakuacja w przyspieszonym tempie z zapowietrzonych okolic Łodzi. :happy3: Nie zobaczyć mnie się nie da, jak to pięknie określiła Ewandka, wyrazista jestem! :wink4: :rotfl1: :happy3: Z rutewką spoko, nawet jak nie będzie jeszcze w marcu to potem będzie. Piszę bardzo szybciutko - króciutko bo muszę lecieć.
Papaty
K. :woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 29 Sty 2014 22:23 #219958

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
No, to mi się podoba. Plany konkretne i całkiem już nieodległe :)
Ewo, plany kulturalne wypełniają czas bezbrzeżnie? Ptaki. Ponura olszynka w śnieżniej odsłonie. Tyle tematów. A Szanowna Gospodyni i Nadworny Fotograf skąpią doznań...
Kolejny dowód na to, że świat chyli się ku upadkowi ;)
Tak czy siak - pozdrowienie przesyłam i myśli o przedwiośniu :)
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 30 Sty 2014 23:21 #220345

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
No to dziewczyny nawzajem siebie postraszyły.Co za kokieteria! Czy Tabi o ustach Angeliny moze być takim straszydłem na jakie się kreuje?Dziewczyny jak antylopy Ci przywiozę !Co do okreslenia wyrazista, które być może użyłam jest to przeciwstawne okreslenie do nijaka. Wybieraj Tabciu..
Iza !U mnie jest duzy mróz i potęgujacy go wiatr .Przemykam przez ogród i wpadam do domu. Niech no nieco odtaje,co rychło ma nastapić.Czekam jak zwykle na wiosnę, roi mi sie w głowie mnóstwo pomysłów.Nie zwierzam się M w tych tematach, aby się za wcześnie nie denerwował.Kulturalnie to byłam w Krakowie tzn zachowywałam się tam kulturalnie mimo odwiedzenia kilku ulubionych knajpek :)
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 31 Sty 2014 21:08 #220593

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
ewa f wrote:
roi mi sie w głowie mnóstwo pomysłów.Nie zwierzam się M w tych tematach, aby się za wcześnie nie denerwował.
:rotfl1: Ewa, jaka Ty dobra dla M. jesteś! :lol:
Ale nam możesz... Nie piśniemy słówkiem!
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 31 Sty 2014 21:39 #220607

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
No nie wiem ,nie wiem , bo M umie czytać.
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 08 Lut 2014 21:01 #222633

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Ale żeby forum ogrodnicze? ;)
Ewa, czy Ty już poczułaś wiosnę? Śnieg się topi i nawilża nasze piaski...
Pamiętam taki Twój późnozimowy wpis kiedyś u mnie, który mnie bardzo ubawił ;) "Czy już coś zamawiamy, ruszamy do szkółek" - jakoś tak to brzmiało...
No to ja teraz pytam ;) Jak tam z zamówieniami stoisz? Stoisz? Bo ja to się zaczęłam już uginać pod ciężarem :rotfl1:
Czy o tym możesz cokolwiek napomknąć, żeby M. nie denerwować? ;)
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 09 Lut 2014 08:57 #222726

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
Przedwiośnie i u mnie .U jedynego ciemiernika kwiaty zmarzły, bo w grudniu za wcześnie wystartował, a ja za pózno, aby go okryć.Ale tradycyjnie posiałam wczoraj pelargonie,wyciągnęłam bulwy begonii.Czekają oczyszczone na ziemię ,aby posadzić je do doniczek . Wysiałam też żeniszek na obwódki,ale do końca nie jestem pewna, czy nie przeholowałam, bo przeciez tyle miejsca nie mam na parapetach. Sumienie mam czyste ,ale na duszy ciężko. Nic nie zamawiałam /oprócz symbolicznej ilości irysków z Australii/Planuję jeszcze o kilka host poprosic Polę jak będzie robiła zamówienie.Czytałam o Twojej nowej miłosci.Komentarzy jest dużo.Zmilczę Poczekam chyba na szkólking z zakupami .Oprócz liliowców, bo kilka muszę dla spokojnosci duszy zamówić
Temat został zablokowany.

Ogród irysowy Ewy F. 01 Mar 2014 21:01 #229900

  • ewa f
  • ewa f's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1158
  • Otrzymane dziękuję: 579
_DSC5178.JPG


_DSC5179.JPG


_DSC5184.JPG
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.690 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum