TEMAT: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :)

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 16 Kwi 2012 11:02 #26013

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
hej Agus...ja tez lubię wiklinę i wszystko co naturalne , te kulki to akurat z winorośli, ona się rozrasta na potegę i zal mi było to wywalać....to pozwijałam kulecki , wianki i takie tam.... ;)
No nie wiem czy da rade coś porobić dzisiaj poza tym nawiezieniem trawnika ....ciągle pada ..idę zaparzyć herbatkę z cytrynką i poganiam po Waszych ścieżkach :flower2: tylko psiury pozamykać :kiss3:
Ostatnio zmieniany: 16 Kwi 2012 11:38 przez Keetee.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 16 Kwi 2012 11:36 #26066

  • Monika68
  • Monika68's Avatar
:bye: Witaj, Dorotko :)
Z przyjemnościa pospacerowałam po Twoim ogrodzie- jakoś wcześniej nie było okazji... Świetne kompozycje z hostami!!
Zwróciłam też uwagę na Józefinkę- widziałam tego clematisa już w kilku ogrodach i muszę na niego zapolować :lol:
Nogi do stolika rewelacyjne!
Pozdrawiam Cię serdecznie
Ostatnio zmieniany: 16 Kwi 2012 11:37 przez Monika68.

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 16 Kwi 2012 11:44 #26076

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Dorota szalejesz nóżki śliczne i ciekawe jaki blat założysz na nie . Miałam patyczki Józefinki ,ale nie przyjęły sie a może jeszcze wyjdą . Zasypałam cały pęd ziemią, a może coś nie tak zrobiłam. Wpadaj częściej
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 16 Kwi 2012 11:53 #26091

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Monika witam serdecznie :flower2: Hosty to jedne z moich ulubionych roslin , one to potrafia zrobic widowisko jak wychodza....chodzew i chodze koło nich , przezimowały wszystkie co posadziłam jesienia :woohoo:
Clematis warty zachodu zdobedziesz sloiczny w Auchan

Jadziu Józefinki pewnie jak w latach ubiegłych będą w Auchan :kiss3: piekne i rozrosniete :flower2:
A wiesz co nie wyrabiam sie ...prawdę mówiac kochana....za dużo tego mam na głowie :jeez:
A na stolik to chyba beda stare dechy po prostu , choc moze mozaika.....niebieska....no nie wiem zobacze czy sa jakies ładne potłuczone kafle w zaprzyjaznionym sklepie z ceramiką... :dry: ale to sporo dłubaninki ...
Ostatnio zmieniany: 17 Kwi 2012 07:00 przez Keetee.

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 16 Kwi 2012 17:58 #26328

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Taką pracę zostaw sobie na zimowe wieczory . Mało jeżdżę do Auchana chyba ,ze z synową samochodem
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Kwi 2012 10:33 #26668

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Jadziu one sa warte aby powlec sie po nie ...zawsze na forum ktos da cynk ,sa piękne i całe w kwiatach w ubiegłym roku cos chyba koło 30 zł kosztowały ale były na prawdę piękne :flower2:

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Kwi 2012 10:36 #26669

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Ja swoją Józefinkę kupowałam w Auchan za 50 zł,ale warto było,bo przeżyła zimę na balkonie,terminatorka jedna:)

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Kwi 2012 11:29 #26689

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Moje miałam tyle lat i fajnie sie rozmnażały . Dostałam je od sąsiadki z ogródka ,ale ona ma tam patelnię i pięknie jej rosły i sie rozmnażały . U mnie bardziej zwięzła ziemia i moze dlatego w tę zimę wyginęły . Na razie jeszcze tam nic nie ruszam ,bo rosną tam też lelujki . Dopiero jak się pokażą to zobaczę co sie stało
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Kwi 2012 12:20 #26710

  • Poll
  • Poll's Avatar
Hej, mam identyczna podstawę u stołu w ogrodzie i także się zastanawiam nad blatem. Dechy niezbyt jednak pasują do tego żeliwa, więc,jak Ty pomyślałam o mozaice ( widziałam takie cudo u Dali )... ale przeraża mnie ta zabawa. Może jednak warto? :drink1:

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 17 Kwi 2012 17:25 #26800

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
dojechały nowe rózyczki
Musza sie troche pomoczyć bo poczta zawiodła, mam nadzieje ze dojda do siebie


DSC00001_2012-04-17.JPG


DSC00003_2012-04-17.JPG


DSC00004_2012-04-17.JPG



Aneczka ...Józefinka warta nawet i takiej ceny , chyba kupowałas w Obi bo tam takie ceny...
Jadzia może odbije chociaż od dołu.ja tak rozpaczałam nad różami a ty mnie uspakajałas, i miałas racje :garden1: w zasadzie wszystkie przezyły , jedynie ten Barock.... :hammer: ,milin tez zyje a stawiałam na nim krzyzyk ,jeszcze czekam na budleje...ona tez potrafi odbic od dołu...
Pola warto warto a płaszczyzna nie jest duża , to tyle roboty nie bedzie...ciekawa jestem co wymyslisz ;)
Ostatnio zmieniany: 17 Kwi 2012 17:33 przez Keetee.

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 18 Kwi 2012 12:08 #27163

  • Andzia1
  • Andzia1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 474
  • Otrzymane dziękuję: 199
No kochana....szalejesz z zakupami :kiss3:
Mam do przewiezienia całą starą, oryginalna maszynę Singer, z maszyną i blatem, po mojej babci ;) własnie ma takie piękne nogi, ale będzie elementem dekoracyjnym w domu, bo szkoda jej na zewnątrz, poza tym ona działa! Nauczę się na niej szyć, o!

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 18 Kwi 2012 13:41 #27198

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Dorotko Józefinkę kupowałam latem w Auchan,kwitła cudownie wielkimi kwiatami podwójnymi...ale to był widok,może dlatego wywindowali taką sporą sumkę B)

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 18 Kwi 2012 19:31 #27267

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Dorotko - a koszyki też pleciesz sama? czy kupne? - bo ja bym chciała, żeby ktoś mnie nauczył plecenia :oops: (nie tylko głupot :rotfl1: )
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 18 Kwi 2012 19:59 #27277

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Dorotka różyczki wygladają bardzo dobrze, co tam mówisz, że nie tak?
Citron Fraise :woohoo: widzę, a jaka reszta?

Nareszcie już chyba będzie bez przymrozków :ouch:

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 18 Kwi 2012 23:32 #27404

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
hej kochani ...posadziłam dzisiaj 4 rózyczki ,reszta nurkuje do jutra :coffe:
Przywiozłam dzisiaj 2 psianki drzewkowate , 2 passiflorki i kielichowca :ouch: podumam jutro gdzie tego ostatniego wsadzić
Ania pamietam ,ze w innych Auchanach było drozej....u nas 3 dyszki....ale jakby była po 5 to i tak bym wzieła tak na nią czekałam :flower2:
Dorcia ...bardzo bym chciała i powiem Ci mysle nad tym intensywnie , dosc niedaleko mnie sa warsztaty wiklinowe....
widziałam kiedys bramę wypleciona z wikliny....mówię Ci czaaaad :jeez:
Andziu ja w domciu juz mam , ale przerobionea równiez na stolik...pod umywalkę. pewnie ,ze jakbym miała działajacą to bym zostawiła :bravo: ucz się ucz
Jolus dwie po przyjezdzie wygladały rewelacyjnie ,dwie tak sobie...ale reszta pomarszczona i sucha...za długo jechały , poczta miała obsuwę Wiec wyladowały w wodzie ;) mam nadzieje ,że pozbieraja sie ładnie :flower2:
Jutro zajrze jak czuje sie reszta
Przyjechały do mnie Citron Fraise , Manhattan Blue , Let's Celebrate ,Bordure Nacree , L'Aimand Doux Perfume , Cafe ,Fedra......trzymam kciuki ,ze bedzie ok
Ostatnio zmieniany: 18 Kwi 2012 23:32 przez Keetee.

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 19 Kwi 2012 09:31 #27483

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
Dorotko piękne różyczki kupiłaś, takie oryginalne, a i krzaczki pięknie wyglądają, z całą masą przyrostów :P A widzę, ze ciągle zakupy jakieś dochodzą :)
Wspaniały miałaś pomysł z tymi plecionkami z pędów winorośli, prześlicznie wyglądają i fajny pomysł na zużycie materiału....podgapię go u Ciebie jeśli można :P

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 19 Kwi 2012 09:50 #27488

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Aga rózane krzaczki bardzo dorodne , tylko niestety kilka bardzo przesuszonych ....zobaczymy , mam nadzieje ,ze się pozbierają :angry: te kule z winorośli to podpatrzyłam z Mai w ogrodzie taka starsza pani robiła....dla mnie to extra pomysł , własnie na zagospodarowanie tego....bo jesteś tych pedów masa :jeez:


DSC00003_2012-04-21.JPG


DSC00006.JPG



przedstawiam Wam moja wredotkę :kiss:
Ostatnio zmieniany: 21 Kwi 2012 06:16 przez Keetee.

Odp: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 19 Kwi 2012 10:50 #27509

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Dorotka, to część zamówinia mamy podobnego Let's Celebrate , L'Aimand Doux Perfume , Cafe bedę podgladała :woohoo:
Jak długo szła paczka pocztowa, bo także czekam B)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.530 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum