TEMAT: Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :)

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 20 Lip 2014 15:55 #284739

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Ja przyszłam na popołudniową kawkę :coffe:
Dzieciaki wyszorane w jeziorku, ogródek kolorowy, słoneczko przygrzewa i czego chcieć więcej do szczęścia :lev:


Zielone okna z estimeble.pl

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 20 Lip 2014 18:18 #284759

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
O ludzie...mam wrażenie ,ze jestem wysmażona jak frytka....Ale upał masakryczny ... :dazed:
Ja dziś ratuję się zimnym arbuzem i zimnym prysznicem....piffko też się chłodzi.... :supr:

Dorka...u mnie upał straszliwy...przygrzało mi dzis nieźle...teraz siedzę w chłodnym domku i odżywam :wink4: Happy jest cudna....skuś się skuś :devil1: A widziałas jakie Julek wypatrzyła...Lemon Piano , Royal Piano,Wedding Piano....no istny atak na nas Tantau szykuje....a potem te maluchy Rokoko...czuję,że przepadłam :crazy:


Zdjcie2078.jpg



Zdjcie1978.jpg


moje donicowo na tarasie :devil1:


Zdjcie1930.jpg



Zdjcie1929.jpg




Zdjcie1902.jpg




Zdjcie1899.jpg




Zdjcie1892.jpg




Zdjcie1893.jpg






Puszczamy do Was oko i idziemy się lenić :wink4:


Zdjcie2084.jpg
Ostatnio zmieniany: 20 Lip 2014 18:36 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 20 Lip 2014 18:39 #284764

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dora, mam wrażenie, że masz dobry czas :)
Ty jesteś urodzoną optymistką, ale ostatnimi tygodniami czerpię z Twoich wpisów wyjątkowo dużo dobrej energii - dzięki za to!
U nas dziś pogoda w kratkę - w sumie niewiele słońca, sporo chłodniej niż wczoraj, pada co jakiś czas.
Cudne zdjęcia wstawiłaś... Twoja perełka też szczęśliwa :)
Buziak!

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 20 Lip 2014 20:10 #284791

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Normalnie mi zeżarło odpowiedzi...no zeżarło....wrrr
No nie będę taka...podzielę się :kiss3:

Zdjcie2086.jpg



Dorka...zdaję sobię sprawe ,ze odbiło mi z tą happy...ale cudna to różyczka jest...Widziałaś w ogóle jakie Pianka jeszcze Tantau dla nas naszykował9Lemon, Royal, Wedding, Brindal)....i Rokoka(Lovely np)nie ma litości ten gościu :happy4:
Dala ranek tak do 8 mej jest fajny....potem to już strasznie szybko rośnie temperatura...ja na szczęście mam chłodny dom..Ale już wole takie smażące żywcem lato nawet do października niż chłody ... :devil1: Fajnie ,że zajrzałaś na kawkę... :drink1:
Monia ...na kawkę dzisiaj nie załapałam się z Tobą...czmychnęłam rano z domku, jutro wychylimy...choć ja to mogę kawkować na okrągło :crazy: Ale teraz mi się chłodzi pifffko, łykniemy :yummi: A z Happy no co Ty...bronisz sie przed nią :supr3: eeee tam nie rób sobie tego :devil1:
Majeczka ...nowczoraj to mielismy czadowy dzionek...a Ty jak sie ratujesz w te upały....dajesz radę :drink1:
Tak Aguś...mam wspaniały czas....fajnie jak odczytałaś to z moich postów...bo chyba niewiele piszę :wink2: Strasznie się ciesze,że coś z siebie mogłam dać Tobie :hearts: Choć ten tydzień ...był czas,że podłamał mnie emocjonalnie...te ostatnie wydarzenia...przerażające ...Ale Ty widzę też nabierasz wiatru w żagle...wyszły mi oczy jak zobaczyłam te wory z korą... :supr3: ale trawkowe i bylinowe zakupy pokazują...że odżywasz , bardzo się cieszę kochana :hearts:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 20 Lip 2014 21:19 #284848

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Dorotko wczoraj udało mi się skończyć robotę z wiśniami a dłubałam się z nimi chyba 2 tygodnie - zrywanie, przycinanie wybujałych drzew, drylowanie, smażenie dżemu - ufff w taki upał na drzewie to jest mordęga, a przy piecu druga mordęga, ale za to w zimowe wieczory wcale się tego nie pamięta :coffe:
W piątek przyszła taka straszna burza, ja stoję na drabinie a tu jak gruchnie bardzo blisko, o mało co nie spadłam z drabiny :happy4:
A od jutra zaczynam przerabiać śliwki :drool: za to dzisiaj odpoczęłam sobie w domowym chłodzie niewiele wychodząc na taką spiekotę :comp:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 21 Lip 2014 13:34 #284987

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
jak tam u Was dzisiaj...bo ja jakoś marna jestem...po tej wczorajszej spiekocie ...no jakoś tak dziwnie się czuje,ze na wszelki wypadek nie wychodzę na ten upał....
Majka to Ty kawał roboty odwaliłaś...mniam...Konfitury wiśniowe uwielbiam....Ja machnęłam tylko truskawkowe dżemy ,mama porzeczkowe...potem zrobię malinowe ,brzoskwiniowe i gruszkowe....Teraz mam luz od przetworów...choć niebawem za ogórki wartałoby się wziąć :think:

Poranne kropelki rosy




Zdjcie1997.jpg



Zdjcie1998.jpg




Zdjcie1999.jpg






Happy Piano...ślicznota


Zdjcie2088.jpg


Sunlight Romantica


Zdjcie2089.jpg


To słonce mi przypala Novaliska :mad2:


Zdjcie2090.jpg



Zdjcie2091.jpg




A tu kolejna ślicznota , którą chyba strasznie pokocham ...Lavender Lassie...jak ona pachnie...o mamuńciu :hearts:
Posadziłam ją przy scianie domu , zaraz przy tarasie...marzy mi się aby była jak najwyższa ....

Zdjcie2094.jpg


Tchaykovsky....jak zwykle cudny


Zdjcie2095.jpg




Zdjcie2099.jpg
Ostatnio zmieniany: 21 Lip 2014 13:42 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 21 Lip 2014 15:15 #285008

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Doris, jak chcesz druga Lavender Lassie to masz :) A spora będzie, nawet po ciachaniu :wink4:
Kawusię raz proszę, najlepiej mrożoną :drink1:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 21 Lip 2014 15:20 #285009

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Dorotko ja przetwarzam tylko to co mi urośnie w ogrodzie, nic nie kupuję wiec ogórków robić nie będę. Owoców pod dostatkiem to mus przerobić, szkoda zostawić szkodnikom na pożarcie. Już i tak osy mi podjadają śliwki :mad2:

Spiekoty dzisiaj ciąg dalszy choć coraz bardziej się chmurzy, może popada to nie będę musiała podlewać :unsure:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 21 Lip 2014 16:19 #285020

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Kasiek....masz dla mnie Lavender lassie :woohoo: ale ,że powaga :supr3: Ryliiii ???
kawka wiesz u mnie zawsze i wszędzie....pij ile tylko :drink1:
Ale ale...będą jakieś fotki z waszego weekenda różanego :search:
Majuś no ja tez ...jak jestem u mamy to działam truskawkowo , a potem co pod rękę podleci...ale truskawek i malin najwiecej ,bo my jesteśmy dżemowe potfffory. Ogórasy u mamy może tez już będą jak dojadę :think: Chciałabym na pikantno je machnąć :yummi: No...u mnie tez trochę chmur...co raz wiatr powieje ...ale gorąc niesamowity...

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 21 Lip 2014 16:25 #285022

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Jest Twój, ino się przypomnij jesienią;-)
Fotek nie robiłam, Asia 2 i Marta/Shirall coś tam cyknęly telefonem, a młody Chodun robił tez zdjęcia na stronę B)
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 21 Lip 2014 17:10 #285030

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
:whistle: Oj przypomnę się Kasia na pewno :dance:
Tralalalala :dance:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Lip 2014 07:22 #285154

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Dorotko :bye:
Patrząc na to jezioro,wdali las,domki,,przypomina mi mój Dębowy Las. :)
Moje dzieciaki jak były mniejsze to też całymi dniami mogły siedzieć w wodzie i to bez względu na pogodę.A teraz tylko się wykąpią i wałkonią się inaczej :happy:
Różyczki wciąż piękne.Happy Piano wyglada i ciekawie i ładnie.
Pysznogłówki śliczne,ja jeszcze ich nie mam :(

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Lip 2014 08:31 #285178

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dobre Rano :dance:
Lovely Ice....nadal kwitnie...aż muszę sprawdzić ile to trwa,ale chyba będzie już 1,5 miesiąca :wink4:

Zdjcie2100.jpg




Zdjcie2101.jpg




Zdjcie2103.jpg



Różyczkowa pelargonia...mam do ich słabość


Zdjcie2105.jpg



Novalis


Zdjcie2106.jpg



Cudowny bodziszek Rozanne, już wiem ,że tego chce mieć pełno,,,


Zdjcie2113.jpg
Załączniki:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Lip 2014 09:25 #285199

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Dobre Rano :dance:
Od rana zasuwam...kawka w biegu była... :jeez:
Musiałam wywalić trochę worów z zielonym bo nam wywożą raniuśko...plus wielkogabarytowe..
No i teraz mam czas na spokojnie wypić drugą kawusię :drink1:
Pykłam trochę fotek...150 ...chyba jestem normalna nie :think: ....tak sie pyka... :blink:

Rozanne :hearts: , już wiem ,że tego bodziszka chcę mieć pełno,,,wygląda super ze wszystkim co ma do towarzystwa..z trawami , różami , bylinami...cudy jest :hearts:


Zdjcie2113.jpg



Zdjcie2110.jpg



Zdjcie2111.jpg




Zdjcie2114.jpg




Zdjcie2116.jpg




Zdjcie2120.jpg




Zdjcie2126.jpg




Zdjcie2118.jpg




Zdjcie2143.jpg




Tradycyjnie przydybałam Happy Piano... :funnyface:


Zdjcie2128.jpg




Ślicznotka z Koblencji....pozbierała się i jest cała w pąkach :hearts


Zdjcie2129.jpg


Tę trawę muszę zdecydowanie dokupić,turzyca włosowatą


Zdjcie2131.jpg




Zdjcie2132.jpg



Bukavu,...wspaniała róża


Zdjcie2142.jpg



Zdjcie2139.jpg




Zdjcie2141.jpg



Zdjcie2143.jpg
Ostatnio zmieniany: 22 Lip 2014 10:03 przez Keetee.
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Lip 2014 10:55 #285229

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Aneczka...no tak...dzieci się szybko starzeją....moja mała cieszy się byle czym i to uwielbiam w niej :hearts: A stare moje dzieci...czasem wydają mi się starsze ode mnie :happy4:
Pysznogłówkami nie zaprzątaj sobie głowy :kiss3: ...jak przekwitną to ci ukopię, mam 4 kolory...na drugi rok będziesz miała kępy :hug:


Zdjcie1809.jpg
Ostatnio zmieniany: 22 Lip 2014 10:56 przez Keetee.

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Lip 2014 13:16 #285258

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Ale masz Dora pieknego tego Klemka :hearts: cudniasty jest. Moj zeszloroczny niby urosl ale kwiaty mial takie dziwnie malusienkie. Ale mam juz dla niego inne miejsce ... tylko musze Ci Isaaczki ukopac jak wroce :happy3:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Lip 2014 13:31 #285262

  • Wendka
  • Wendka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 168
  • Otrzymane dziękuję: 197
Oj, tak, też bym mogła mieć pełno takiego bodziszka. Całe łany! :wink2:

Witajcie w mojej 'bajce"....dopiero się pisze :) 22 Lip 2014 16:17 #285307

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Hej hej :flower1: ...u mnie letko wieje...od czasu do czasu...ale wieje...odżywam powoluśku... :dance: Normalnie czuję jak wraca do mnie życie :happy4:
A jak tam u Was...bardzo się smażycie fryteczki :devil1:
Ja w ramach ratunku pożarłam mizerię z fetą....( jakoś tak mi się dzisiaj zachciało tam fetki dorzucić i czosnek :wink4: )taką zimniuśką...z młodymi ziemniaczkami....mniam :wink4:
Julek....Purpurea Plena Elegans...to cudo normalnie :hearts: Tnę ja prawie na zero ,a ona bach ...potffffór taki ogromny i cały w kiatach :hearts: jest obłędna, masz ją :wink2: Hej ...a kiedy Ty chcesz kopnąć Izaaczki ? tak pytam bo może będę się szykować do wyjazdu w przyszłym tyg....a to ja muszę je w łapki złapać....nie dam moim dzieckom się nimi zajmować...a w życiu :devil1: Jak tam Oskar...przeszło mu :wink2:
Wendka...wiesz,nieźle mi się zachorowało na tego bodziszka...szukałam i szukałam i mam ...ładnie się rozrasta, przykopałam mu cześć pędów, więc liczę ,że się ukorzeni....jak urosną na potęgę...będziemy się dzielić jakbyś potrzebowała :wink4: A wiesz...znalazłam jeszcze jednego co mi dziurę w brzuchu wierci....Havana Blues

Len normalnie mnie zachwyca w tym sezonie...oby się powysiewał śliczniak jeden ... :whistle:


Zdjcie2162.jpg



Zdjcie2166.jpg



Citron Fraise


Zdjcie2147.jpg




Zdjcie2150.jpg




Zdjcie2158.jpg



Cudowna First love...jak to first love :hearts:


Zdjcie2168.jpg




Zdjcie2169.jpg



Musze poczytać czym te końskie ogony pozakrywać na zimę....tak bym chciała mieć takie wielkie kuce za rok :hearts:
Zdjcie2174.jpg
Ostatnio zmieniany: 22 Lip 2014 16:41 przez Keetee.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.621 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum